Pedyjczyk Pedyjczyk 27 maj 2019
3

Admin od kuchni: Frisk

Dzień dobry? Nikt się mnie tu nie spodziewał, prawda? :)

Dzisiaj, w ramach formatu „Admin od kuchni”, chciałbym porozmawiać z osobą… z Gamepedii. Frisk jest administratorem polskiej Minecraft Wiki oraz członkiem Gamepedia Rapid Anti-Spam Patrol (w skrócie GRASP).

Jeśli chcecie poznać go lepiej, zapraszam do lektury.


Witaj w adminie od kuchni, kozo! Powiedz nam coś o sobie.
Frisk: Nazywam się Piotr, ale w sieci używam pseudonimu Frisk, z którym czuję się lepiej. Od mniej-więcej 2013 roku uczestniczę w rozwoju wszelakich encyklopedii na Gamepedii. Oprócz tego głównie spędzam czas w domu przy programowaniu, graniu w gry. Poza tym interesuje mnie fandom Furry oraz tematy informatyczne.
Osobiście kojarzę Cię jako biurokratę Minecraft Wiki oraz członka zesp…

Przeczytaj cały post
Isthealice Isthealice 11 maj 2019
2

Admin od kuchni: DeRudySoulStorm

Witam serdecznie, dołączyłam do grona prowadzących „Admina od kuchni”. Dzisiaj moim gościem jest DeRudySoulStorm, szerzej znany jako Rudy. Jak sam się przedstawia, jest to filantrop, myśliciel i filozof… A tak poważnie, jest administratorem Darkest Dungeon Wiki oraz moderatorem Wiedźmin Wiki. Jeśli chcecie poznać go lepiej, zapraszam do lektury.


Hej Rudy, a raczej DeRudySoulStorm. Nie będzie zaskoczeniem, ale zawsze ciekawiła mnie geneza tej nazwy. Zdradziłbyś ją? ;)
Rudy: Cześć Alice! Historia mojego nicku jest wręcz czysto przypadkowa. Swego czasu miałem ksywkę „Rudy”, jednak wydawało mi się to zbyt oklepane. Potrzebowałem także jakiejś nazwy do wspólnej gry ze znajomym. Po kilkuminutowej dyskusji powstał nick „DeRudySoulStorm”. Jak wiadomo, R…

Przeczytaj cały post
Rail Rail 21 wrz 2020
0

Admin od kuchni: Lisica01

Czołem! Witajcie w kolejnym Adminie od kuchni. W wyniku pewnych komplikacji, dzisiejszy wywiad jest opóźniony o tydzień. Mimo wszystko, życze przyjemnej lektury!

Tym razem do naszego studia zaprosiliśmy ' i kilku mniejszych projektów:


Witaj w AoK-u! Przedstaw się i przybliż nam swoją osobę.

Nazywam się Aleksandra, aczkolwiek na FANDOMie jestem znana bardziej jako Lisica lub też Liska. Mam 17 lat, a już od ponad 5 aktywnie udzielam się na różnych projektach. I tak, można powiedzieć, że założyłam tutaj konto łamiąc zasadę posiadania minimum 13 lat, ale jako, że nikomu nie wadziłam, to absolutnie nikt nie zwracał na to uwagi, ba, wręcz przypisywano mi czasami wiek pełnoletni. :P Moją rodzimą wikią jest Jak Wytresować Smoka Wiki, na której piastuję …


Przeczytaj cały post
Rail Rail 21 wrz 2020
0

Admin od kuchni: Isthealice

Witajcie w to niezbyt piękne sobotnie popołudnie! Po uporaniu się z egzaminami niosę dla was kolejny wywiad.

Dzisiaj do rozmowy zaprosiliśmy Isthealice, która piastuje funkcję administratora na Harry Potter Wiki. Zapraszam!


Witaj w adminie od kuchni, Alice! Powiedz nam coś o sobie

Nazywam się Alicja i od kilku lat działam na FANDOMie. Moją rodzimą wikią jest Harry Potter Wiki, na której piastuję stanowisko administratora. 😉

Co możesz nam powiedzieć o drodze jaką przeszłaś nim zostałaś administratorem na Harry Potter Wiki i jak wyglądały twoje początku na Fandomie w ogóle?

Moje początki były mizerne. Bardzo wstydziłam się edytować i nie czułam akceptacji wśród otoczenia. Po około dwóch miesiącach stwierdziłam, że chciałabym spróbować poprawić jaki…


Przeczytaj cały post
Rail Rail 2 kwi 2019
0

Admin od kuchni: Dżemożerca11

Czołem! Po kolejnej już dłuższej przerwie „Admin od kuchni” wraca do życia, razem z nowym prowadzącym, którego funkcję mam zaszczyt pełnić ja. Tym razem przepytaliśmy Dżemożercę11, która jest administratorką Miraculum Wiki. Zapraszamy do lektury.


Przedstaw się i opowiedz nam coś o sobie

Jestem Dżemiś, czasami też w Internetach używam nicku Akodone (np. na Discordzie). Życie upływa mi na narzekaniu na szkołę, marzeniach o zostaniu informatykiem i edytowaniu na Fandomie. Poza tym uwielbiam robótki ręczne, książki i anime.

Jakie zadania administratora uważasz za najprzyjemniejsze, a które są według ciebie najmniej angażujące i satysfakcjonujące?

W byciu administratorem wprost kocham grzebanie w kodach CSS i patrzenie, jak moja praca wpływa na wygl…


Przeczytaj cały post
Luqgreg Luqgreg 4 sie 2018
10

Admin od kuchni: Railfail536

Witajcie! Do dzisiejszego wydania Admina od kuchni zaprosiiśmy administratora Dead Cells Wiki i do niedawna administratora technicznego na Wiedźmin Wiki, znanego na Fandomie pod nickiem Railfail536. Miłej lektury!


Witaj Railfail536 w Adminie od Kuchni! Przedstaw się nam i opowiedz czym się zajmujesz.

Jestem, jak to już błyskotliwie zauważył prowadzący, Rail. Czasami towarzyszy mi też nieudane alterego - fail536 - ale staram się go na codzień nie używać. Zajmuję się bardzo wieloma rzeczami, ale do tych najważniejszych chyba mogę zaliczyć tłumaczenie rzeczy (skryptów i dokumentacji na FANDOM Open Source Library, stron pomocy tu, na Centrum Społeczności i MediaWiki w ogóle na translatewiki.net), pomaganie bardziej lub mniej początkującym na for…


Przeczytaj cały post
Pio387 Pio387 9 lip 2018
8

Admin od kuchni: ZelDelet

Witajcie!

Dziś jest co prawda poniedziałek, ale mimo to pomyślałem że warto opublikować wywiad w ramach „Admina od kuchni”. Chciałbym przedstawić Wam użytkownika ZelDelet, administratora i biurokratę Nonsensopedii i jednego z najstarszych (a przy tym nadal aktywnych) członków polskojęzycznej społeczności Fandomu. Życzę miłej lektury wywiadu!


Witaj w Adminie od Kuchni, ZelDelet! Na sam początek powiedz nam coś o sobie.
Jestem starym zgredem, który skończył studia nauk społecznych, z sentymentu uwielbia VHSy i stare nagrania z TV, i przynudza.
A w zasadzie... dlaczego akurat ZelDelet? I dlaczego korzystasz z domyślnego avatara na FANDOMie?
Nicka "ZelDelet" wybrałem w 2005, gdy byłem jeszcze młody i głupi i nie miałem pomysłu na nic fajnego. Nie…

Przeczytaj cały post
Luqgreg Luqgreg 16 cze 2018
6

Admin od kuchni: Stygies VIII

Hej! Dzisiaj w ramach , a także kilku mniejszych projeków oraz członka grupy Community Council. Miłej lektury!


Witaj Stygies VIII w Adminie od Kuchni! To tradycyjne na początek opowiedz nam kim jesteś, czym się zajmujesz.

Cześć, jestem Stygies, kiedyś znana jako The Lusty Dovahkiin, a po starym nicku do dziś pozostało mi przezwisko Lustyna. Chyba na zawsze pozostanie ono moim fandomowym imieniem. Od 2014 roku siedzę na Fandomie i albo edytuję, albo zajmuję się studiami, albo robię w fanowskich spolszczeniach. Lubię też angażować się w społeczność, ale tak naprawdę zajmuję się tylko społecznością The Elder Scrolls. Kiedy znajdę trochę czasu tak naprawdę dla siebie, odpalam netflixa, ESO albo TES: Legends, ewentualnie gram w bitewniaki, plansz…


Przeczytaj cały post
Pio387 Pio387 4 cze 2018
3

Admin od kuchni: Addamek09

Witajcie!

Po przerwie, spowodowanej paroma sprawami mojego życia prywatnego, wracamy do wywiadów w ramach serii Admin od kuchni. Naszym dzisiejszym (wyjątkowo, na dobry początek tygodnia, poniedziałkowym) gościem jest Addamek09, biurokrata Harry Potter Wiki. Życzę miłej lektury wywiadu!Witaj Addamek w Adminie od kuchni! Na początek przedstaw nam się krótko.
Witam serdecznie! Ja jestem Adam, Adaś, Adamek, czy jak kto woli się do mnie zwracać. Jestem jak widać jednym z wielu użytkowników Fandomu, na którym działam już prawie sześć lat i na razie nie zamierzam przestawać, bo jest to dla mnie bardzo satysfakcjonujące zajęcie. Przy okazji tej działalności zostałem administratorem paru projektów, co jest zapewne powodem tego zaszczytu, jakim jest …


Przeczytaj cały post
Luqgreg Luqgreg 24 mar 2018
1

Admin od kuchni: DarknessEyes23

Cześć! Tak jak dwa tygodnie temu zapowiedział Pio, będę wspólnie z nim prowadził wywiady w ramach serii Admin od kuchni, oby jak najdłużej. ;) Tymczasem, chcielibyśmy przybliżyć Wam sylwetkę administratora Assassin's Creed Wiki oraz Arrowwersum, a także byłego helpera - DarknessEyes23.


Witaj Darkness w Adminie od Kuchni! Opowiedz nam coś o sobie - kim jesteś, czym się zajmujesz?

Cześć! Jestem Darkness, na chwilę obecną mam 18 lat i zajęty jestem teraz głównie przygotowaniami do matury. Swoją przyszłość wiążę z tłumaczeniem najróżniejszych utworów z języka angielskiego na polski, a także w drugą stronę. Poza tym, interesuję się web designem, a także szeroko pojętą sztuką, do której zaliczam też gry wideo. Cieszę się z tego, że zostałem zaprosz…


Przeczytaj cały post

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.