FANDOM


 • Luqgreg

  Witajcie! Do dzisiejszego wydania Admina od kuchni zaprosiiśmy administratora Dead Cells Wiki i do niedawna administratora technicznego na Wiedźmin Wiki, znanego na Fandomie pod nickiem Railfail536. Miłej lektury!


  Witaj Railfail536 w Adminie od Kuchni! Przedstaw się nam i opowiedz czym się zajmujesz.

  Jestem, jak to już błyskotliwie zauważył prowadzący, Rail. Czasami towarzyszy mi też nieudane alterego - fail536 - ale staram się go na codzień nie używać. Zajmuję się bardzo wieloma rzeczami, ale do tych najważniejszych chyba mogę zaliczyć tłumaczenie rzeczy (skryptów i dokumentacji na FANDOM Open Source Library, stron pomocy tu, na Centrum Społeczności i MediaWiki w ogóle na translatewiki.net), pomaganie bardziej lub mniej początkującym na for…


  Czytaj całość >
 • Pio387

  Admin od kuchni: ZelDelet

  lip 9, 2018 przez Pio387

  Witajcie!

  Dziś jest co prawda poniedziałek, ale mimo to pomyślałem że warto opublikować wywiad w ramach „Admina od kuchni”. Chciałbym przedstawić Wam użytkownika ZelDelet, administratora i biurokratę Nonsensopedii i jednego z najstarszych (a przy tym nadal aktywnych) członków polskojęzycznej społeczności Fandomu. Życzę miłej lektury wywiadu!


  Witaj w Adminie od Kuchni, ZelDelet! Na sam początek powiedz nam coś o sobie.
  Jestem starym zgredem, który skończył studia nauk społecznych, z sentymentu uwielbia VHSy i stare nagrania z TV, i przynudza.
  A w zasadzie... dlaczego akurat ZelDelet? I dlaczego korzystasz z domyślnego avatara na FANDOMie?
  Nicka "ZelDelet" wybrałem w 2005, gdy byłem jeszcze młody i głupi i nie miałem pomysłu na nic fajnego. Nie…

  Czytaj całość >
 • Luqgreg

  Hej! Dzisiaj w ramach , a także kilku mniejszych projeków oraz członka grupy Community Council. Miłej lektury!


  Witaj Stygies VIII w Adminie od Kuchni! To tradycyjne na początek opowiedz nam kim jesteś, czym się zajmujesz.

  Cześć, jestem Stygies, kiedyś znana jako The Lusty Dovahkiin, a po starym nicku do dziś pozostało mi przezwisko Lustyna. Chyba na zawsze pozostanie ono moim fandomowym imieniem. Od 2014 roku siedzę na Fandomie i albo edytuję, albo zajmuję się studiami, albo robię w fanowskich spolszczeniach. Lubię też angażować się w społeczność, ale tak naprawdę zajmuję się tylko społecznością The Elder Scrolls. Kiedy znajdę trochę czasu tak naprawdę dla siebie, odpalam netflixa, ESO albo TES: Legends, ewentualnie gram w bitewniaki, plansz…


  Czytaj całość >
 • Pio387

  Witajcie!

  Po przerwie, spowodowanej paroma sprawami mojego życia prywatnego, wracamy do wywiadów w ramach serii Admin od kuchni. Naszym dzisiejszym (wyjątkowo, na dobry początek tygodnia, poniedziałkowym) gościem jest Addamek09, biurokrata Harry Potter Wiki. Życzę miłej lektury wywiadu!  Witaj Addamek w Adminie od kuchni! Na początek przedstaw nam się krótko.
  Witam serdecznie! Ja jestem Adam, Adaś, Adamek, czy jak kto woli się do mnie zwracać. Jestem jak widać jednym z wielu użytkowników Fandomu, na którym działam już prawie sześć lat i na razie nie zamierzam przestawać, bo jest to dla mnie bardzo satysfakcjonujące zajęcie. Przy okazji tej działalności zostałem administratorem paru projektów, co jest zapewne powodem tego zaszczytu, jakim jest …


  Czytaj całość >
 • Luqgreg

  Cześć! Tak jak dwa tygodnie temu zapowiedział Pio, będę wspólnie z nim prowadził wywiady w ramach serii Admin od kuchni, oby jak najdłużej. ;) Tymczasem, chcielibyśmy przybliżyć Wam sylwetkę administratora Assassin's Creed Wiki oraz Arrowwersum, a także byłego helpera - DarknessEyes23.


  Witaj Darkness w Adminie od Kuchni! Opowiedz nam coś o sobie - kim jesteś, czym się zajmujesz?

  Cześć! Jestem Darkness, na chwilę obecną mam 18 lat i zajęty jestem teraz głównie przygotowaniami do matury. Swoją przyszłość wiążę z tłumaczeniem najróżniejszych utworów z języka angielskiego na polski, a także w drugą stronę. Poza tym, interesuję się web designem, a także szeroko pojętą sztuką, do której zaliczam też gry wideo. Cieszę się z tego, że zostałem zaprosz…


  Czytaj całość >
 • Pio387

  Admin od kuchni: Lares174

  mar 10, 2018 przez Pio387

  Witajcie!

  Po dłuższej przerwie, czas na to, by ukazał się kolejny wywiad w ramach serii Admin od kuchni. Zanim jednak nastąpi samo przedstawienie osoby, która bierze udział w dzisiejszym wywiadzie, czas małe ogłoszenie parafialne. Do redakcji Admina od kuchni dołączył użytkownik Luqgreg, który zajmować się będzie, wspólnie ze mną, przygotowaniem i redakcją wywiadów. Liczymy na to, że wywiady tworzone przez nas Wam się spodobają.

  A dzisiejszym gościem Admina od kuchni jest Lares174, biurokrata Gothicpedii. Życzymy miłej lektury!


  Witaj, Lares, w Adminie od Kuchni! Powiedz nam parę słów o sobie.
  Witam serdecznie. Jestem Lares, mam 20 lat, na co dzień zajmuję się studiowaniem. Interesuję się szeroko pojętą sztuką, głównie romantyczną, modernistyczną…

  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Witajcie po dłuższej przerwie w Adminie od kuchni!

  Dzisiaj chciałbym przybliżyć Wam sylwetkę użytkownika, który nieczęsto udziela się na Centrum Społeczności. . Życzę miłej lektury.


  1. Witaj w Adminie od kuchni, Maciu. Przedstaw się społeczności – kim jesteś i czym zajmujesz się na co dzień.
  Witam serdecznie. Tu przedstawia się Mació, Maciu, czyli Maciej. Jestem zwykłym, nie próbującym się za mocno wyróżniać, uczniem klasy drugiej liceum. Na co dzień zajmuje się nauką na profilu humanistycznym, przeglądaniem/tworzeniem memów i graniem w gry. Czasami próbuję swoich sił w animacji, albo przysyłam Painto różne materiały na jego kanał na YouTube, oraz naszą stronę ze niesamowicie śmiesznymi obrazkami. Obecnie pełnię funkcję administratora na Soni…

  Czytaj całość >
 • Pio387

  Admin od kuchni: RavenZuza

  wrz 16, 2017 przez Pio387

  Witajcie!

  Dziś sobota – a wraz z sobotą kolejny wywiad! Tym razem naszym gościem jest User:RavenZuza, biurokratka Death Note Wiki. Życzymy miłej lektury!


  Witaj RavenZuza w Adminie od kuchni! W sumie, rzeknij kilka słów o sobie — kim jesteś? Czym zajmujesz się na co dzień?
  Jestem całkowicie normalną 23-latką, która bardzo nie ma chęci dostosować się do swojego wieku. Czym zajmuje się na co dzień? Mobilizuje siebie do zadań domowych, mobilizuję chłopaka do pisania inżynierki i edytuję na Death Note Wiki. No i siedzę na discordzie Co więcej? Uwielbiam czytać książki, kocham mitologię, historię i broń starodawną (miecze, łuki itp.), piszę własną książkę, a ostatnio zainteresowałam się też makijażem, fryzjerstwem i zdobieniem paznokci. Takie tam…

  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Cześć wszystkim! W ramach lektury na sobotnie popołudnie poprosiliśmy .


  1. Witam ciepło w Adminie od kuchni. Na początek opowiedz coś o sobie – czym się zajmujesz na co dzień?
  Witaj! Mam na imię Tomek, choć zapewne większość kojarzy mnie jako Duckey lub Duckey Detective. Na co dzień uczę się w szkole średniej na kierunku informatycznym. Edytuję na Fandomie od 2015 roku i nadal jestem przywiązany do nazwy Wikia. W międzyczasie zdobyłem kilka uprawnień. Obecnie jestem administratorem Gwint Wiki, moderatorem League of Legends Wiki oraz pełnię funkcję projektanta na Centrum Społeczności. Oprócz tego rzadziej edytuję kilka innych wiki.
  2. Kiedy założyłeś konto na Fandomie, a jak wyglądała twoja droga do pierwszych uprawnień admina?
  Przez dosyć dług…

  Czytaj całość >
 • Pio387

  Admin od kuchni: Szynka013

  sie 12, 2017 przez Pio387

  Witajcie!

  Dzisiejszej soboty mija drugi tydzień od opublikowania ostatniego wywiadu... a to oznacza, że czas na kolejny! Dzisiejszym gościem Admina od Kuchni jest Szynka013... który sam wtajemniczy Was w projekty, na których działa. Życzę miłej lektury wywiadu!


  Witaj Szynka013 w Adminie od Kuchni! Powiedz coś o sobie... jakażto persona skrywa się pod tym nickiem? Czym zajmujesz się na co dzień?
  Witam Piotrze, witam czytelników! Nazywam się Szymon, lecz zapewne kojarzycie mnie pod pseudonimem Szynki013. Od dobrych kilku lat jestem edytorem na FANDOMIE, z czego nie zamierzam jeszcze rezygnować.
  Na co dzień, no cóż... Jeszcze się uczę, gdzieś tam okazjonalnie sobie dorabiam, zdaję prawko etc. A cel tego jest prosty, być w przyszłości związanym z…

  Czytaj całość >