FANDOM


 • Pio387

  Witajcie w tę piękną sobotę, Wikianie!

  Dawno u nas nie było wywiadu. Przez całą serię od lutego 2014 roku przetoczyło się tutaj aż 59 Wikian. Przez długi czas wyczekiwaliście wywiadu z którymś z pracowników Wikii... tak się składa, że udało nam się przeprowadzić wywiad z jednym z nich. TOR jest kierownikiem zespołu Community Engineering i jego zadaniem na Wikii jest sprawienie, aby nasz pobyt tutaj był miły i bezproblemowy™. ;)

  Życzę miłej lektury... i zapraszam do zadawania pytań w komentarzach, na które TOR z chęcią odpowie!  Witamy w Wikianinie od kuchni, TOR. Opowiedz nam o sobie.

  Nazywam się Łukasz Garczewski i od prawie 8 lat pracuje w Wikia. Mieszkam w Poznaniu, jestem niedoszłym lingwistą i tłumaczem, a dzisiaj kierownikiem zespołu w Wikia Po…

  Czytaj całość >
 • Pio387

  Witajcie!

  Dzisiaj sobota, czas na kolejną odsłonę Wikianina od kuchni. Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić Szklarza. Życzę miłej lektury!  Cześć Szklarz! Witaj w Wikianinie od kuchni. Na początek, powiedz parę słów o sobie.

  Cześć, jestem Szklarz, mam 20 lat, od prawie czterech na Wikii, edytowałem głównie na Nonsensopedii, obecnie jestem na zasłużonej wikijnej emeryturze.

  Jakie jest Twoje hobby? Co robisz poza Wikią?

  Poza Wikią głównie teoretycznie studiuję. A co do zainteresowań, hmm... Głównie historia, sport, gry komputerowe, militaria, ogólnie wszystko, czym powinien interesować się facet. Do tego trochę piszę i staram się czytać wszystko co się da, od akademickich podręczników do anatomii do taniej fantastyki.

  Okej. Rzeknij też coś o swojej hi…
  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Wikianie,

  W dzisiejszej odsłonie Wikianina od kuchni przedstawiam Wam Matika7. Możecie go zastać tutaj, na Centrum Społeczności, ale przede wszystkim edytuje na Awatar Wiki i Assassin's Creed Wiki. Bez zbędnego przedłużania, pozostaje mi tylko życzyć przyjemnej lektury.  Witaj w Wikianinie od kuchni! Opowiedz nam, kim jesteś i gdzie Cię można znaleźć na Wikii.
  Cześć! Na imię mi Mateusz, a w Internecie przedstawiam się jako Matik7 lub MatikTheSeventh. W momencie odpowiadania na to pytanie mam za sobą lat prawie siedemnaście. Jestem uczniem i uczęszczam do liceum ogólnokształcącego w zespole szkół ponadgimnazjalnych. Wybrałem profil humanistyczny, ze względu na język angielski. W przyszłości chciałbym zostać tłumaczem (brałem już udział w tłum…
  Czytaj całość >
 • Pio387

  Witajcie!

  Przedstawiam Wam Electrona PL, założyciela Ogrodu Petenery. Na wstępie, chciałbym wszystkim Wam, czytelnicy, życzyć miłej lektury... wierzę że wywiad będzie się Wam podobał!  Cześć Electronie! Witaj w Wikianinie od kuchni... i na dobry początek wywiadu, powiedz o sobie co nieco.

  Ja też Cię witam i o zdrowie pytam a poważnie:

  Jestem mężczyzną, raczej starszym niż młodszym (ech, lecą te latka, lecą...). Mieszkam w moim pięknym mieście Szczecinie, w domku na przedmieściu.

  Mam wykształcenie techniczne, elektryczno-elektroniczne, ale zawsze pociągała mnie też ogólnie pojęta humanistyka. Lubię czytać, lubię marzyć, lubię sobie wyobrażać co by było, gdyby...

  Cóż mogę jeszcze dodać? Lubię koty, za psami jakoś nie przepadam, nic do nich nie mam…

  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Wikianie,

  W dzisiejszym wywiadzie przedstawiam Wam Trindave’a, biurokratę InFamous Wiki i byłego administratora Assassin's Creed Wiki. Użytkownik ten nie jest szczególnie aktywny na Centrum Społeczności, dlatego myślę, że dla czytelników będzie to dobra okazja na poznanie go. Życzę miłej lektury!  Witaj w Wikianinie od kuchni! Powiedz czytelnikom kilka słów o sobie.
  Serwus! Mam na imię Eryk i działam w sieci pod pseudonimem Trindave. Przebyte mam już osiemnaście wiosen, więc mogę wreszcie na legalu grać w GTA. Jestem uczniem liceum ogólnokształcącego w Warszawie, które ma 2,8 gwiazdki na Facebooku. Moja działalność jest zauważalna przede wszystkim na polskiej InFamous Wiki, gdzie jestem pijanym władzą biurokratą, o bardzo specyficznym poczuci…
  Czytaj całość >
 • Pio387

  Witajcie!

  W dzisiejszej odsłonie Wikianina od kuchni, chciałbym Wam przedstawić Lisicę01, administratorkę kilku projektów, między innymi Tmnt Polska Wiki, Igrzyska Śmierci Wiki i Przewodnik Wiki. Życzę wszystkim miłej lektury!  Cześć Lisico! Witaj w Wikianinie od kuchni! Na dobry początek powiedz nam coś o sobie!

  Witam wszystkich bardzo serdecznie! I na dobry początek życzę miłej lektury. A teraz przejdźmy do rzeczy. Jestem Lisica01, znana głównie jako Lisica lub też (jak nazywają mnie najczęściej) Liska. Mam 14 lat. Posiadam uprawnienia administratora na takich projektach jak Tmnt Polska Wiki, Igrzyska Śmierci Wiki, Przewodnik Wiki, Mitologia Wiki, The Walking Dead Wiki, jest ich o wiele, wiele więcej jednak wymieniłam te najbardziej istotne…

  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Wikianie,

  W dzisiejszym wywiadzie macie okazję poznać bliżej użytkownika o nicku Ciastkoo, którego być może znacie już stąd – Centrum Społeczności lub Cartoon Network Wiki, gdzie posiada uprawnienia administratora. Życzę miłej lektury.  Opowiedz czytelnikom kim jesteś i gdzie Cię można znaleźć na Wikii.
  Bonjour! Jestem Ciastkoo, administrator Cartoon Network Wiki oraz paru mniejszych/porzuconych projektów. Jestem do bólu introwertykiem i w ogóle „dziwadłem” trudnym do zniesienia (przynajmniej według siebie). Mieszkam w pięknym mieście, Bydgoszczy. Mój znak zodiaku to Rak. Uczęszczam do liceum ogólnokształcącego, będąc w klasie o profilu lingwistycznym. Można mnie znaleźć na wspomnianej Cartoon Network Wiki, , Centrum Społeczności, z rzadka t…
  Czytaj całość >
 • Pio387

  Witajcie!

  Dzisiaj sobota, a wraz z nią i wywiad. Dzisiaj przedstawiam Wam VerMę, biurokratkę Scoobypedii. Życzę każdemu czytelnikowi dobrej lektury tego wywiadu.  Cześć VerMa! Witaj w kolejnej odsłonie Wikianina od kuchni! Powiedz co nieco o sobie!

  Cześć wszystkim! Na wstępie uprzedzam lojalnie, że mam skłonności do rozpisywania się, więc proponuję zarezerwować sobie dość długą chwilę na czytanie tego wywiadu. No dobrze, teraz do rzeczy – mam na imię Weronika, jak (zapewne) wiedzą ci, którzy mieli okazję zetknąć się z moim podpisem na CS. Urodziłam się w 1992 r., więc pamiętam takie cuda techniki jak kasety wideo, magnetofony czy aparaty na klisze (byłam przeszczęśliwa, gdy na I Komunię dostałam taki właśnie aparat, lornetkę i rower w wymarzon…

  Czytaj całość >
 • Wedkarski

  Wikianie,

  W dzisiejszym wywiadzie macie okazję poznać .  Witaj w Wikianinie od kuchni! Opowiedz coś o sobie.
  Witam wszystkich, jestem Natasza201, administratorka Simspedii i Westeros&Essos Wiki. Na Wikii jestem od 3 maja 2013 i wciąż jestem w bardzo głębokim szoku, że zaproponowaliście mi ten wywiad.
  Co przedstawia Twój avatar?
  Mój avatar przedstawia Daenerys Targaryen (Sama piszę Danearys, ale to szczegół), jedną z głównych bohaterek Pieśni Lodu i Ognia, napisaną przez G. R. R. Martina. Przyznaję się bez bicia, jest to jedna z moich ulubionych serii książek.
  Skąd wziął się Twój nick?
  Hmm… Wciąż pamiętam ten moment, kiedy pół godziny patrzyłam się w monitor nie wiedząc co wpisać . Popatrzyłam na nicki innych i wpadłam na pomysł, aby lekko zmodyfik…
  Czytaj całość >
 • Pio387

  Witajcie!

  Dzisiaj sobota, czyli kolejny wywiad. Dzisiejszym gościem jest . Z mojej strony chciałbym życzyć Wam miłej lektury. :)  Witaj w Wikianinie od kuchni, Texel! Rzeknij co nieco o sobie.

  Witam, witam. Coś o sobie? Więc jestem Texel, użytkownik Wikii (od lat prawie siedmiu) i biurokrata GTA Wiki (od lat sześciu). Uczeń technikum informatycznego, skrajny pesymista, człowiek od wszystkiego i do niczego. Samozwańczy tłumacz i grafik.

  Dlaczego wybrałeś właśnie taką nazwę i taki avatar? Czy mają one jakieś znaczenie?

  Taka nazwa użytkownika (lub jej delikatne warianty) pojawia się prawie na wszystkich moich kontach od początków mojego połączenia z Internetem, czyli roku 2008. Trochę ciężko zapamiętać jednak, skąd się wzięła. Avatar z kolei przedst…

  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.