DeXart DeXart 14 sie 2018
0

Fantasy Fight: Artefakty - nominacje

Witajcie! Chcemy Wam przedstawić kolejną edycję Fantasy Fight. Tym razem odbędzie się pojedynek rozmaitych artefaktów i przedmiotów. Edycja Fantasy Fight: Artefakty polega na tym, że spośród 32 kandydatów, których Wy wybierzecie odbędzie się 16 walk pomiędzy nimi w 1 etapie i Wy będziecie decydować o tym, kto wygra.


  • Zdecyduj się! Zdecyduj się! Wybierz dowolny przedmiot z twojego ulubionego wymyślonego uniwersum, na przykład Szpon Beliara z serii gier Gothic, Rękawica Nieskończoności z uniwersum Marvela czy Żelazny Tron z Gry o Tron!
  • Nominuj! Jeśli już się na coś zdecydowałeś, możesz nominować przedmiot poprzez formularz poniżej. Oczywiście możesz wysłać więcej propozycji, jeśli nie możesz zdecydować się na tą jedną. Idealnie, jeśli istnieje ar…

Przeczytaj cały post
DeXart DeXart 8 cze 2018
2

Fantasy Fight: Zwycięzca

Cześć! To już jest finał Fantasy Fight. Ogólnie chciałbym podziękować wszystkim za udział w głosowaniu. Bardzo chciałbym podziękować Nanakiemu oraz Stygies za pomoc w organizowaniu. Specjalnie wyróżnienie dla Szynki oraz dla Vuha za ożywienie sekcji komentarzy oraz pojedynku Dovahkiin vs Constantine, który potem pojawił się na stronie głównej.


Zwycięzcą okazał się król Polski, Władysław Łokietek. Serdecznie zapraszamy do rozwinięcia dopiero powstającej wiki Korona Królów Wiki, Korona Królów to polski serial skupiający się na historii Polski.


Nie jest to ostatnia rzecz jaką planuję zorganizować. Do zobaczenia za rok w następnym pojedynku, który nie będzie już walką postaci.

By zobaczyć całe głosowanie zobacz Poprzednie głosowanie.

Przeczytaj cały post
DeXart DeXart 1 cze 2018
3

Fantasy Fight: Finał

Przeczytaj cały post
DeXart DeXart 25 maj 2018
2

Fantasy Fight: Półfinał

Przeczytaj cały post
DeXart DeXart 18 maj 2018
0

Fantasy Fight: Ćwierćfinał

Przeczytaj cały post

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.