FANDOM


600px-Mount_Comdev.png


Cześć, Wikianie/Fandomianie!

Mamy nadzieję, że nowy 2017 rok przyniesie Wam mnóstwo szczęścia i radości, a wasze projekty będą się rozrastały. My jednak mamy do przekazania inną wiadomość, a mianowicie zmiany jakie zaszły w naszym składzie helperów, a dokładnie ComDevów.

W ciągu ostatnich lat zaszło wiele zmian. Do zespołu dołączyło kilka osób, aby wspomóc ich w rozwoju projektów, które tego potrzebowały. Rozpoczęcie nowego roku wiąże się z nowymi zmianami. Po długiej przygodzie tutaj z przykrością zawiadamiamy was, z uprawnieniami żegnamy się ja, Baakamono i Szynka013.

Na temat swojej pracy oraz parę słów pożegnań wypowie teraz każdy z osobna.

Baakamono

Kiedy ponad trzy lata temu zostałem pierwszym członkiem zespołu ComDev, nie spodziewałem się, że uda nam się osiągnąć tak wiele, że damy początek nowym społecznościom, że będzie to takie przyjemne. Robiłem to, co lubiłem i świadomość, że dzięki temu pomagam innym, była wielką motywacją. Niestety, z czasem coraz mniej aktywnie udzielałem się na Wikii utraciwszy pierwotną energię i chęci do działania. Ponieważ nie udało mi się ich przywrócić, nie jestem w stanie dłużej wykonywać swoich obowiązków. Jednak nie zamierzam was opuścić, o nie! Wciąż uwielbiam pomagać na Centrum Społeczności i mieć kontakt z tą unikatową społecznością. Dziękuję za 3 lata pomagania na Wikii!

Matik7

Ostatnio doszedłem do wniosku, że edytowanie na Fandomie mnie nie interesuje, była to okropna zmiana i jedynie uświadomiła mnie, że to praca bez perspektyw. Tak więc postanowiłem pożegnać się z Fandomem, znajdę sobie jakąś Gamepedię czy inną farmę wiki. Adiós!

Cóż mogę rzec. To odejście na pewno nie jest niespodziewanym. Dla mnie, ale dla niektórych z was pewnie też. Od zawsze miałem słomiany zapał i chociaż udało mi się tutaj pilnie pracować przez naprawdę długi czas, to jednak wypaliłem się i ta pierwotna energia, chęć tworzenia i rozwijania wiki na każdy interesujący mnie temat po prostu zniknęła. Męczyłem się i wyrządzałem krzywdę sobie oraz całej społeczności pracując na siłę, od niechcenia. Ale mimo wszystko praca helpera wiele mnie nauczyła, zrozumiałem działanie niektórych elementów Fandomu, widzę co i jak. Byłem helperem też praktycznie od samego początku przesiadywania tutaj, na CS, więc mam prawo powiedzieć, że poznałem w tym okresie wiele ciekawych i naprawdę fajnych osób, z którymi zdołałem się zaprzyjaźnić (a z niektórymi niestety się nie lubimy, Szynka to cienias). No, trochę się rozpisałem. Trochę za poważnie jak na mnie, więc, erm, siusiak. No. Dziękuję wszystkim za współpracę. Do zobaczenia na tutejszym czacie. Adiós!

Szynka013

Ten rok, który spędziłem w gronie helperów, mimo że krótki, był zaskakujący. Pomijając fakt, że wiele się nauczyłem i o wielu rzeczach się dowiedziałem (a także miałem dostęp do waszych kamerek), pracowało mi się dość miło. To wszystko od środka wygląda naprawdę niezwykle! Kilkanaście projektów, którym daliśmy drugie życie jest wciąż aktywne. Oczywiście, były też takie, które nie wypaliły, lecz my się nie poddawaliśmy. I właśnie to w sumie zapamiętam najlepiej — tę pracę zespołową, w której każdy mógł liczyć na drugiego helpera…

Z samego uczestnictwa w tej społeczności jeszcze nie rezygnuję i w dalszym ciągu będzie mnie można spotkać na tutejszym czacie, czy też na niektórych projektach. Z tego miejsca chciałbym podziękować pozostałym helperom i tym ludziom, którzy pociągają za sznurki z ukrycia. Jak to mówią, c'est la vie amis!

Co dalej?

To nie koniec zmian, gdyż na dniach pojawi się kolejny blog Emoticon_wink.png

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.