FANDOM


Na początku czerwca wprowadziliśmy dużą aktualizację aplikacji FANDOM na iOS. Dodaliśmy artykuły z wiki i Dyskusje do istniejącej treści redakcyjnej, łącząc wszystkie typy treści w jednej aplikacji. Teraz ta sama ujednolicona aplikacja jest dostępna Androidzie.

Dajcie znać co nowego w tej wielkiej aktualizacji?

Dzięki zunifikowanej aplikacji FANDOM na iOS, a teraz także na Androida, fani mogą śledzić cały fandom i wszystkie jego treści, a nie tylko śledzić nowości. Macie dostęp do wielu fandomów, z których część składa się z niezależnej społeczności bez treści redakcyjnych, niektóre tylko z treści redakcyjnych, a wiele z zawierają oba rodzaje treści. To do Was należy decyzja, które fandomy śledzić i na których się udzielać.

Ta aktualizacja udostępniła również aplikację FANDOM użytkownikom międzynarodowym, udostępniając społeczności i dyskusje w ich języku, chociaż na razie treści redakcyjne są wyłącznie w języku angielskim.

Dodatkowe nowe funkcje obejmują:

  • profil z awatarem i opisem, który możecie edytować w aplikacji;
  • powiadomienia o nowych wpisach dla danego fandomu i wiadomościach w Dyskusjach;
  • karta, która pokazuje własną aktywność na obserwowanych fandomach;
  • opcja zmiany języka wiki dla danego fandomu lub z poziomu profilu.

Co dalej?

Stale dodajemy więcej fandomów do aplikacji, a także więcej wiki w językach innych niż angielski. W przyszłych aktualizacjach zobaczycie jeszcze więcej funkcji. Na przykład zobaczycie powiadomienia o Ogłoszeniach ze społeczności, na których byliście ostatnio aktywni. Dyskusje w aplikacji Fandomu będą również wkrótce wspierać ankiety, które znacie z internetowej wersji Dyskusji.

Czy sprawdziliście już ujednoliconą aplikację FANDOM? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach!