W ostatnim czasie FANDOM zaprezentował wiele ekscytujących udoskonaleń, obejmujących stałe prace nad Modernizacją Wiki oraz wprowadzenie nowych Wiadomości i Historii w FANDOMIE. Jednym z ostatnich ulepszeń były nowe nagłówki stron i artykułów, więc z radością pragniemy poinformować, że nagłówek strony zagościł w Dyskusjach w dzisiejszej aktualizacji!

Celem Modernizacji Wiki jest zaoferowanie nowoczesnego doświadczenia, które zapewnia właściwe treści we właściwym czasie, posiada łatwą nawigację i gwarantuje lepsze odczucia odbiorcom. Jutrzejsze uaktualnienie spełni te cele w Dyskusjach poprzez uczynienie ich bardziej zbliżonymi wizualnie do wiki. Nawigowanie pomiędzy Dyskusjami i artykułami wiki stanie się łatwiejsze.

Zobacz wybrane screenshoty ulepszonego designu:

Uaktualnienie to wprowadza również zmiany do widoku postów w Dyskusjach. Na liście postów i odpowiedzi użytkownika, jego awatar jest teraz bardziej widoczny i został umieszczony w lewej kolumnie. Po przejściu do szczegółowego widoku konkretnego postu, awatary użytkowników biorących udział w rozmowie są teraz również wyświetlone po lewej stronie zawartości posta. Poniżej screenshoty obrazujący wprowadzone zmiany:

Zadbanie o lepszą spójność wizualną pomiędzy Dyskusjami a wiki stanowi klucz do nowoczesnego wyglądu FANDOMU, więc jesteśmy podekscytowani faktem, że to uaktualnienie jest dostępne. Będziemy nadal informować o dalszym rozwoju Dyskusji w nadchodzących miesiącach, przy jednoczesnej stałej pracy nad Modernizacją.

Napiszcie w komentarzach, jeśli macie pytania związane z tą aktualizacją!

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.