Modernizacja Wiki ma na celu zapewnienie, aby FANDOM oferował nowoczesne doświadczenia cyfrowe, które zapewnia właściwe treści we właściwym czasie, posiada łatwą nawigację, oferuje lepsze doświadczenia zarówno dla użytkowników jak i reklamodawców. Aby pomóc czytelnikom odkrywać niesamowite treści, z radością prezentujemy przeprojektowany Kanał informacji dla fanów, który udostępnia treści twojej wiki, Dyskusji oraz Wieści z FANDOMU.

Poprzedni kanał informacji na angielskich społecznościach.

Kanał informacji jest dostępny na dole artykułów angielskich społeczności od jakiegoś czasu. Na tej liście znajdowały się polecane artykuły, co ułatwiało użytkownikom znalezienie więcej treści na stronie. Jutro wprowadzamy nową wersję Kanału informacji dla fanów, we wszystkich pozostałych wersjach językowych.

Nowy kanał informacji dla fanów.

Od czasu jego wprowadzenia, Kanał informacji dla fanów przedstawiał kombinację artykułów autorskich FANDOMU. Aktualizacja łączy w sobie różne treści. Międzynarodowe Kanały informacji nie będą obejmowały artykułów autorskich, jako że nie są one obecnie dostępne na nieanglojęzycznych rynkach, ale nadal uwzględnią wiele ciekawych treści na wiki. Inteligentny algorytm wybierze, które artykuły, dyskusje i inne wiki, mogą być dla ciebie interesujące.

Nowy Kanał informacji dla fanów obejmuje:

  • Artykuły Wiki. Nieanglojęzyczny Kanał informacji dla fanów zawiera głównie artykuły z wiki, na której się znajdujesz oraz powiązanych społeczności, podczas gdy w anglojęzycznej wersji, artykuły będą tylko jednym z typów dostępnych treści.
  • Dyskusje. Jeśli dana społeczność ma włączone Dyskusje, Kanał informacji dla fanów uwzględni ostatnie posty. Dlatego też wyłączony zostanie moduł Najpopularniejszych dyskusji.
  • Wyróżnione filmy. Na wiki, które posiadają wyróżnione filmamy na jakiejkolwiek ze stron, będzie można rozpoznać takie artykuły na liście.
  • Spotlighty. Spotlighty będą teraz prezentowane w Kanale informacji dla fanów, zamiast własnego modułu w stopce strony. Znajdą się one na dole Kanału informacji.
  • Zobacz również. Sekcja ta zostanie zintegrowana z Kanałem informacji dla fanów i nie będzie już znajdowała się w przestrzeni artykułu.
  • Treści sponsorowane. Treści sponsorowane mogą pojawić się w Kanale, ale nigdy nie będzie to więcej niż jeden element jednocześnie.

To uaktualnienie umożliwia czytelnikom znalezienie wszelkich rodzajów treści FANDOMU, ze skupieniem uwagi na wiki. Jeśli masz pytania dotyczące nowego Kanału informacji dla fanów, daj nam znać!

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.