FANDOM


Czołem!

Mam dzisiaj okazję powitać was w pewnych nowych, dość niespodziewanych okolicznościach, ale o tym za chwilę. Pragnę na początku przybliżyć wam niedawne wydarzenia w składzie helperów.

Zmiany w IVT-banner

Słowem wstępu…

Jak zapewne większość z was zauważyła, zespół helperów jakiś czas temu opuścił Nanaki. Nie zamieścił on żadnego publicznego wpisu na ten temat, więc uważam to za warte zauważenia. Jeszcze raz z tego miejsca chciałbym podziękować mu za całe lata wkładu w rozwój polskiego Fandomu.

Pod koniec zeszłego miesiąca natomiast mieliśmy okazję przywitać w gronie polskich helperów Lighta22, który odpowiedzialny będzie przede wszystkim za rozwój społeczności na „gorące tematy” i udzielanie wsparcia dotyczącego SEO, ci którzy przegapili jego wpis na ten temat mogą nadrobić go teraz.

O co więc chodzi?

Przejdźmy zatem do rzeczy.

Mam niewątpliwą przyjemność poinformować was, że z dniem dzisiejszym również dołączyłem do składu helperów 🎉 W swojej nowej roli będę odpowiedzialny przede wszystkim za udzielanie wsparcia polskim użytkownikom oraz dbanie o Centrum Społeczności – pojawiające się tu zgłoszenia oraz strony pomocy.

Oznacza to, że każdy z was mając jakiś problem lub pytanie, może się zwrócić do mnie bezpośrednio, a ja postaram się udzielić najlepszej możliwej odpowiedzi.

Mam nadzieję, że będzie się nam wszystkim owocnie współpracowało, tymczasem ja dziękuję za wasz czas na przeczytanie tego bloga i życzę wszystkim udanych wakacji!

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.