FANDOM


Overwatch-Wikia-Background

Overwatch
Świat potrzebuje więcej bohaterów!

Na pewno nie jest wam obca nazwa Blizzard Entertainment – projekt tego studia bije liczniki popularności. Mowa oczywiście o grze „Overwatch”! Premiera odbędzie się już 24 maja, a z tej okazji mamy przyjemność zaprezentować wikię powiązaną z tą niezwykłą produkcją!

Overwatch-Wikia-Smuga

Akcja „Overwatch” została osadzona w niedalekiej przyszłości, kilka lat po kryzysie omnicznym, w którym zbuntowana sztuczna inteligencja chciała zniszczyć rasę ludzką. Aby zakończyć konflikt, ONZ stworzyła grupę Overwatch, która zrzeszała najzdolniejszych ludzi z całego świata. Gdy wojna się skończyła, grupa została przekształcona w organizację pokojową, jednak po wielu przestępstwach na całym świecie, korupcji i działalności niezgodnej z prawami człowieka, wpływy organizacji zaczęły słabnąć. Po tajemniczym wybuchu w głównej siedzibie Overwatch, uznanej za wypadek, grupa została rozwiązana.

Mimo to świat w dalszym ciągu potrzebuje bohaterów, a to właśnie Ty możesz zostać jednym z nich! Dołącz do naszej armii już dzisiaj i tocz walkę o przyszłość Overwatch Wikia!

Odwiedź Overwatch Wikia!
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.