Oto lista ostatnich aktualizacji na FANDOMIE. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

Wtorek
  • Tabber nie będzie dłużej ładował się dwa/trzy razy podczas podglądu edycji w klasycznym edytorze.
  • Naprawiliśmy problem przez, który linki w postach z forum/tablicy wiadomości powodowały błędy w formatowaniu na Specjalna:Aktywność na wiki.
  • Naprawiliśmy problem, gdzie skomplikowane tytuły forum/tablicy wiadomości powodowały czasem błędy w formatowaniu, w e-mailach dotyczących obserwowanych stron.
Czwartek
  • Jeśli strona główna społeczności znajduje się poza główną przestrzenią nazw, logo wiki nie będzie dłużej linkować do „Main Page” zamiast do poprawnej strony głównej. (zastosowano dodatkowe poprawki)
  • Naprawiliśmy problem, który powodował pokazywanie się niechcianych powiadomień z obserwowanych postów na forum.
  • Naprawiliśmy problem, przez który użycie przestarzałej metody sortowania - „counter” w DPL mogło powodować problemy.

Inne istotne zmiany

Ostatnie aktualizacje aplikacji mobilnych można znaleźć na tej stronie, a szczegółowe informacje o zmianach związanych z CSS znajdują się na stronie http://report.wikia.net

Wtorek

Znane błędy

Wtorek
  • Jeśli masz problemy z aktualizacją obrazu tła lub logo za pomocą kreatora motywu na swojej społeczności, daj nam znać poprzez Specjalna:Kontakt/bug!
  • Ze względu na ostatnie zmiany w kodzie Tabbera, na niektórych stronach może brakować zawartości w kartach Tabbera. Jeśli to widzisz, spróbuj edytować i zapisać stronę (nawet bez wprowadzania zmian) - w większości przypadków spowoduje to powrót do normalnego stanu. Większość artykułów powinna sama się uaktualnić bez żadnej interwencji, po pewnym czasie.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.