Wedkarski Wedkarski 16 paź 2017
27

To już jest koniec

                              

Elektryczne Gitary - To już jest koniec

       

Cześć wszystkim w moim ostatnim, oficjalnym blogu,

Informuję, że podjąłem decyzję o rezygnacji z uprawnień helpera oraz administratora Centrum Społeczności. Zmiany te wejdą w życie w najbliższych dniach po zamknięciu wszystkich spraw organizacyjnych.

Po niemal 3,5 roku w ekipie sprzątającej Centrum myślę że przyszedł czas, aby wykazały się inne osoby – a są takie – których aktywność i zaangażowanie przypomina mi moje własne z czasów, gdy stawiałem swoje pierwsze kroki jako moderator czatu, później jako administrator, a jeszcze później jako helper i VSTF.

Nie jest to w każdym razie wikiowa emerytura – w najbliższym czasie zamierzam się skupić na Gothicpedii i dopiero co …

Przeczytaj cały post
Wedkarski Wedkarski 15 paź 2017
13

Admin od kuchni: Pan Maciu

Witajcie po dłuższej przerwie w Adminie od kuchni!

Dzisiaj chciałbym przybliżyć Wam sylwetkę użytkownika, który nieczęsto udziela się na Centrum Społeczności. . Życzę miłej lektury.


1. Witaj w Adminie od kuchni, Maciu. Przedstaw się społeczności – kim jesteś i czym zajmujesz się na co dzień.
Witam serdecznie. Tu przedstawia się Mació, Maciu, czyli Maciej. Jestem zwykłym, nie próbującym się za mocno wyróżniać, uczniem klasy drugiej liceum. Na co dzień zajmuje się nauką na profilu humanistycznym, przeglądaniem/tworzeniem memów i graniem w gry. Czasami próbuję swoich sił w animacji, albo przysyłam Painto różne materiały na jego kanał na YouTube, oraz naszą stronę ze niesamowicie śmiesznymi obrazkami. Obecnie pełnię funkcję administratora na Soni…

Przeczytaj cały post
Wedkarski Wedkarski 14 paź 2017
2

Aktualizacja techniczna 09.10.2017

Oto lista ostatnich aktualizacji na FANDOMIE. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.


  • Naprawiono błąd, który powodował, że Kreator motywu błędnie zapisywał niektóre symbole w nazwie wiki (m.in. apostrofy).

Ostatnie aktualizacje aplikacji mobilnych można znaleźć na tej stronie, a szczegółowe informacje o zmianach związanych z CSS znajdują się na stronie http://report.wikia.net

  • Tabber został dodany do Specjalna:TagsReport. Uwaga: tabber zostanie wykryty tylko na tych stronach, które zostaną zedytowane po tej aktualizacji.
Przeczytaj cały post
Wedkarski Wedkarski 16 wrz 2017
1

Aktualizacja techniczna 11.09.2017

Oto lista ostatnich aktualizacji na FANDOMIE. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.


Wtorek
  • Drukowanie stron na Firefoksie będzie zawierało całą oczekiwaną zawartość, zamiast jednej strony treści artykułu.
  • Naprawiono błąd, który powodował problemy z funkcjonalnością Semantic MediaWiki.
  • Rozwiązano problem, który powodował wyświetlanie „alt=” na wypełniaczach grafiki.
  • Naprawiono błąd, który powodował, że niektóre strony opisu grafik wyświetlały się puste.
  • Problem, który powodował niewłaściwe zachowywanie się niektórych linków na tablicach wiadomości, powodując że przekierowały one do strony głównej wiki lub pustej strony, został r…

Przeczytaj cały post
Wedkarski Wedkarski 26 sie 2017
5

Admin od kuchni: Duckey Detective

Cześć wszystkim! W ramach lektury na sobotnie popołudnie poprosiliśmy .


1. Witam ciepło w Adminie od kuchni. Na początek opowiedz coś o sobie – czym się zajmujesz na co dzień?
Witaj! Mam na imię Tomek, choć zapewne większość kojarzy mnie jako Duckey lub Duckey Detective. Na co dzień uczę się w szkole średniej na kierunku informatycznym. Edytuję na Fandomie od 2015 roku i nadal jestem przywiązany do nazwy Wikia. W międzyczasie zdobyłem kilka uprawnień. Obecnie jestem administratorem Gwint Wiki, moderatorem League of Legends Wiki oraz pełnię funkcję projektanta na Centrum Społeczności. Oprócz tego rzadziej edytuję kilka innych wiki.
2. Kiedy założyłeś konto na Fandomie, a jak wyglądała twoja droga do pierwszych uprawnień admina?
Przez dosyć dług…

Przeczytaj cały post

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.