FANDOM


Elektryczne Gitary - To już jest koniec

Elektryczne Gitary - To już jest koniec

Cześć wszystkim w moim ostatnim, oficjalnym blogu,

Informuję, że podjąłem decyzję o rezygnacji z uprawnień helpera oraz administratora Centrum Społeczności. Zmiany te wejdą w życie w najbliższych dniach po zamknięciu wszystkich spraw organizacyjnych.

Po niemal 3,5 roku w ekipie sprzątającej Centrum myślę że przyszedł czas, aby wykazały się inne osoby – a są takie – których aktywność i zaangażowanie przypomina mi moje własne z czasów, gdy stawiałem swoje pierwsze kroki jako moderator czatu, później jako administrator, a jeszcze później jako helper i VSTF.

Nie jest to w każdym razie wikiowa emerytura – w najbliższym czasie zamierzam się skupić na Gothicpedii i dopiero co rozbudowywanych House of Cards Wiki oraz ELEX Wiki, gdzie wszystkich serdecznie zapraszam.

Pośrednim efektem zmian będzie również przekazanie pałeczki właściciela serwera na Discordzie oraz rezygnacja z pozostałych uprawnień serwerowych. Wierzę, że w razie gdyby helperzy nie dawali sobie rady z zarządzaniem nim, społeczność wyjdzie z pomocną dłonią i spośród niej zostaną wybrani nowi moderatorzy.

Do zobaczenia!

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.