(Dodano nową stronę „Świeżo założone wiki nigdy nie są popularne. Daj czas społeczności. Poza tym popularność wiki zależy od jej tematyki. może się zdarzyć tak, że tematyka tw...”)
 
 
Linia 1: Linia 1:
Świeżo założone wiki nigdy nie są popularne. Daj czas społeczności. Poza tym popularność wiki zależy od jej tematyki. może się zdarzyć tak, że tematyka twojej wiki nie jest popularna, ważne, by znaleźć swoją nisze użytkowników ;)
+
Świeżo założone wiki nigdy nie są popularne. Daj czas społeczności. Poza tym popularność wiki zależy od jej tematyki. może się zdarzyć tak, że tematyka twojej wiki nie jest popularna, ważne, by znaleźć swoją nisze użytkowników ;) Dodatkowo czasem większą popularnością cieszą się niektóre projekty w postaci blogów, a nie wiki.

Aktualna wersja na dzień 14:26, 2 mar 2020

Świeżo założone wiki nigdy nie są popularne. Daj czas społeczności. Poza tym popularność wiki zależy od jej tematyki. może się zdarzyć tak, że tematyka twojej wiki nie jest popularna, ważne, by znaleźć swoją nisze użytkowników ;) Dodatkowo czasem większą popularnością cieszą się niektóre projekty w postaci blogów, a nie wiki.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.