FANDOM


← PowrótArchiwum: 20122013201420152016201720182019

Fineasz i Ferb Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Chciałabym poprosić o uprawnienia biurokraty. Na Wiki założyciel (Ostatnie logowanie 31 lipca, a ostatnia edycja w marcu), ani biurokrata (Ostatnie logowanie 14 lipca, natomiast edycja we wrześniu, tamtego roku) nie są aktywni. Jestem na Wiki obecnie administratorem od 2 sierpnia 2012 roku. Na Wiki zaglądam codziennie i sprawdzam każdą edycję. Z adminów jestem najaktywniejsza. Chciałabym zrobić porządek w uprawnieniach, jednak nie mogę. Kontakt z innymi użytkownikami jest, bez problemu. Tutaj użytkownicy zostali poinformowani o mojej decyzji i sądzę, że nie mają nic przeciwko. Jestem administratorem na kilku innych Wikiach i posiadaczką jednej swojej. Pozdrawiam. Rani19xx Tablica wiadomości 13:53, lis 28, 2013 (UTC)
Twoja aktywność wygląda bardzo dobrze i nie widzę żadnej przeszkody w rozszerzeniu Twoich uprawnień. Poczekajmy jednak jeszcze dzień lub dwa na opinie innych edytorów. Jeśli nie pojawią się żadne istotne głosy sprzeciwu, Fineasz i Ferb Wiki będzie miała nowego biurokratę : ) Sovq 13:02, lis 28, 2013 (UTC)
Rozumiem : ) Rani19xx Tablica wiadomości 14:05, lis 28, 2013 (UTC)
To niezwiązane z prośbą o adopcję, ale myśleliście o wywaleniu przedrostka 'pl. ' z adresu (tj. zmianie adresu z pl. fineasziferb. wikia. com na fineasziferb. wikia. com')? PiotrekDDYSKUSJA 13:27, lis 28, 2013 (UTC)
Szczerze to nad tym nie myślałam. . uzgodnię to z innymi administratorami : )Rani19xx Tablica wiadomości 15:27, lis 28, 2013 (UTC)

To znowu ja. Otóż, użytkownicy raczej nie mają nic przeciwko o biurokratę. Sprzeciwów brak, a poparcie mam. Rani19xx Tablica wiadomości 22:45, lis 29, 2013 (UTC)

Uprawnienia są Twoje, powodzenia w nowej roli : ) Sovq 09:03, lis 30, 2013 (UTC)
Dziękuję : ) Rani19xx Tablica wiadomości 11:15, lis 30, 2013 (UTC)

Shaman King Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Wiki jest zupełnie opuszczona, nic się na niej nie dzieje. Strona administratora jest usunięta, a on sam ma okrągłe 0 edycji. Oglądam Shaman King już dość długo, by móc zaopiekować się tą wiki. Posiadam dość duże doświadczenie w języku HTML, więc mogłabym dopracować szablony.  SweetCoeur (dyskusja) 22: 19, lis 29, 2013 (UTC)

Proces adopcji wymaga od kandydata na administratora historii regularnych edycji na wiki w ciągu przynajmniej 7 dni. Rozbuduj zawartość, dodaj kilka stron, a gdy wymogi dotyczące aktywności zostaną spełnione, daj znać ponownie. Powodzenia! Sovq 09:07, lis 30, 2013 (UTC)

Dziś mija 7 dni od mojej prośby o uprawnienia na wiki. Wymagania zostały spełnione.  SweetCoeur (dyskusja) 15:46, gru 6, 2013 (UTC)

Super, uprawnienia są Twoje. Powodzenia w rozbudowie wiki! Sovq 15:58, gru 6, 2013 (UTC)

Bratzillaz wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Założyciel i jednocześnie jedyny administrator nie pojawił się na wiki od ponad roku. Ala anonim zniszczyła też całą moją ciężką pracę na tej wiki. To skłoniło mnie do podania prośby o uprawnienia do adopcji i administratora. Jeśli wejdziesz w wikię to zobaczysz w jakim fatalnym jest stanie. Mam też pełną pomoc od Ayumuu-drugiej edytorki na wiki. Proszę o pomoc. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Filipekw1 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Z tego co widzę, wiki jest dość mała i potrzebuje aktywnego administratora, a Ty masz na niej największy wkład. Rozszerzyłem Twoje uprawnienia. Pozwoliłem sobie także cofnąć wszystkie zmiany niezarejestrowanego użytkownika, który siał niepotrzebne zamieszanie na wiki. Pewnie coś przeoczyłem, ale teraz pewnie już uda Ci się znaleźć i naprawić resztę :) Powodzenia! Sovq 20:29, gru 2, 2013 (UTC)

Violetta Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Chciałabym adoptować tą wikię ponieważ nie ma kontaktu z założycielem wikii ani strona nie ma żadnych administratorów a ja jestem jedyną zarejestrowaną aktywnie edytujacą. A właścicielką strony chciałabym zostać ponieważ chciałabym dokonać nieco większch zmian (typu zmiana tła albo możliwość wymierzania "kar" dla spamujących i przeklinających ). Zamieszczam również link do dyskusji gdzie nikt nie sprzeciwił się mojej kandydaturze link —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Thénarda (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Pytanie brzmi, czy ktokolwiek widział tą kandydaturę. . . Zauważyłem jednak, że posiadasz największą ilość edycji na Wiki, także rozszerzam Twoje uprawnienia. Powodzenia w tworzeniu Wiki!
Vuh18:26, 07 gru 2013@fandom

Linux Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link

Z serii "Trudne Nietypowe sprawy". Jedynymi obecnie edytującymi użytkownikami jesteśmy ja i Pio. Jakiś czas temu, udało nam się skontaktować z od dawna nieaktywnym biurokratą. Nadał nam SO (i rollbacka. . . ), dokonał kilku edycji i. . . na tym się skończyło. Niestety na wiadomości na freenodzie, gdzie się z nim wcześniej kontaktowaliśmy, nie odpisuje. Dlatego proszę o nadanie mi tam uprawnień biurokraty (który tam się przyda, ze względu na nieporządek w uprawnieniach). Oczywiście przedyskutowałem to na kanale wiki z Pio i jest on za. PiotrekDDYSKUSJA 14:38, gru 12, 2013 (UTC)

PS: Jeśli to możliwe, prosiłbym również o odebranie uprawnień staremu biurokracie, o którym mowa - Chommik12.

Zupełnie niezobowiązujące wtrącenie - biurokrata był aktywny nieco ponad miesiąc temu, jak wynika z logów - to dość krótko, żeby już go odwoływać, zwłaszcza, że wiki jest mała - Myslec.
Ano. Tylko ta kilkudniowa aktywność była spowodowana naszymi prośbami. Po czym znowu zniknął. . . PiotrekDDYSKUSJA 18:30, gru 12, 2013 (UTC)
PS: O, widzę, że edytował dzisiaj swój profil, po złożeniu tego wniosku. Może adopcja ma zastosowania motywacyjne dla nieaktywnych? : O
PPS: Wyjaśniła się zagadka edycji z dzisiejszego dnia - Pio go po prostu poinformował o tej adopcji, gdyby nie to, to przez długi czas by nadal o tym nie wiedział i nie zedytował sobie profilu.
Dla przejrzystości, rozszerzanie uprawnień jedynie o prawa biurokraty powinno odbywać się zachowaniem zasady 60 dni nieaktywności biurokraty. Okazjonalnie, gdy na wiki niezwłocznie potrzebny jest admin, można proces adopcji nieco skrócić, ale w sytuacji gdy jest dwóch aktywnych adminów i problem dotyczy jedynie praw biurokraty - trzymajmy się zasad. Sovq 19:30, gru 12, 2013 (UTC)

Podbijam po [prawie] 5 miesiącach. PiotrekDDYSKUSJA 14:17, maj 15, 2014 (UTC)

EDIT: Pio mu napisał o tejże prośbie (już po jej złożeniu), i biurokrata edycji dokonał, po raz pierwszy od dawna. Ale mimo tego proszę o ww, bo mimo wszysto aktywność nie powinna polegać na dokonywaniu jednej edycji za każdym razem, gdy ktoś mu napisze o planach adopcji/już wysłanej prośbie o adopcję... PiotrekDDYSKUSJA 14:48, maj 15, 2014 (UTC)
Niestety z mojej strony nie można nic zrobić, gdyż biurokrata jest aktywny na wiki. Możecie go poprosić, aby nadał jednemu z was/obydwu uprawnienia biurokraty i/lub utworzyć na blogu/forum petycję o odebraniu uprawnień biurokraty, gdzie większość użytkowników zgodzi się na zabranie uprawnień biurokracie (jednak nie lubię tej opcji).
Vuh17:33, 15 maj 2014@fandom
Oto i petycja. PiotrekDDYSKUSJA 13:07, maj 16, 2014 (UTC)
Ping. PiotrekDDYSKUSJA 11:15, maj 18, 2014 (UTC)
Nie musisz pingować, widziałem tą petycję :) Chciałem poczekać min. 3 dni, aby i użytkownik Chommik12 mógł się wypowiedzieć, ale chyba próżne będzie moje czekanie. Jeżeli do jutra nie będzie znaczącego głosu sprzeciwu, odbiorę uprawnienia użytkownikowi.
Vuh12:28, 18 maj 2014@fandom
Ah, OK. PiotrekDDYSKUSJA 11:39, maj 18, 2014 (UTC)
Nie lubię tego robić, ale uprawnienia zgodnie z prośbą społeczności zostały odebrane. Tym samym zgodnie z Twoją prośbą uprzednio skierowaną do Sovq otrzymujesz uprawnienia biurokraty :) Powodzenia w rozbudowie wiki!
Vuh22:55, 19 maj 2014@fandom

Empire Universe 2 Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Wiki gry jest nieaktualna.
 • Czy wiki jest nieaktywna?
Jest nieaktywna jeśli chodzi o edycje, jednak nadal jest odwiedzana przez graczy.
 • Czy masz prawo adoptować wiki?
Uważam że mam. Jestem jedną z osób które dokonały na niej najwięcej edycji. Nie byłem nigdy w żaden sposób blokowany.
 • Czy aktywnie edytujesz?
Sprawa z tym wygląda następująco: Wiki EU2 jest uzupełniona jak trzeba i zawiera wszystko co potrzeba. Jedyną rzeczą które wymagają poprawy są tematy w których dane są nieaktualne ze względu na aktualizację gry.  
Nie ma potrzeby edytować wiki, gdy nie ma nic nowego do dodania. Myślę że to jest zrozumiałe. (Postaram sie jeszcze to zaraz wyjaśnić na samym dole tego "posta").
 • Czy budujesz społeczność swojej wiki?
Utworzyłem tam i zaktualizowałem dość dawno temu co mogłem. Osób które edytowały ze mną wiki już nie ma. Odeszły z gry, a co za tym z wiki.

Teraz postaram się krótko naświetlić jak wygląda całość.  

Zaczynając wiki (2-3 lata temu) tworzyłem ją z osobą o nicku Miless. Robiliśmy to jako gracze. To on wpadł na pomysł jej stworzenia. Wiki bardzo fajnie się rozwijała. Kilka osób nam pomagało od czasu do czasu. Zdarzały się też takie, które niszczyły ją. W tym celu Miless zabezpieczył najważniejsze strony gdzie było dużo treści.  Po pewnym czasie - rok, albo nieco więcej on zrezygnował z gry.  

Funkcje administratora miała jeszcze jedna osoba (lub dwie) jednak także już nie grają. Aktualnie jestem administratorem gry i próbowałem się skontaktować mailowo z administratorami wiki. Kilka miesięcy temu udało się z jednym, jednak z tego co pamiętam nie mógł się zalogować (zapomniane hasło).  

Jako iż nie było sposobu na edytowanie niektórych stron - tych ważnych, postanowiłem i ja się poddać. W planach mieliśmy więc stworzenie wiki opartej na szablonie wikipedii (coś w rodzaju zastępczej wiki), jednak jako iż gra nie cieszy się już takim zainteresowaniem, było to bezsensu.  

Dziś i w ubiegłym tygodniu zostały wysłane przez graczy zgłoszenia iż są na wiki błędy.

Teraz chciałbym jako Administrator - (o takie uprawnienia proszę) pozmieniać kilka rzeczy oraz skorzystać z nowości jakie wprowadzono na wikia. Sprawa wygląda tak - Jeśli dostałbym uprawnienia - zedytowałbym kilka wpisów, dodał kilka nowych rzeczy oraz popracował nad wyglądem. Mam zamiar dodać także kilka osób które miałyby możliwość edycji.  

Jeśli uprawnień nie dostanę, cóż. . Wiki będzie wyglądała tak jak do tej pory. Będzie nieaktualna oraz pozostawiona sama sobie. Nie objecuję że będę regularnie ją edytował, bo nie ma już tam wielu rzeczy do zrobienia, jednak gdyby była konieczność edycji, to chętnie wraz z innymi osobami bym się tego podjął.

(Sorry że tyle tego wyszło. )

Pozdro Rey (dyskusja) 20:26, gru 13, 2013 (UTC).

Cóż nieraz zdarzają się sytuacje kiedy administratorzy zabezpieczają nagminnie strony na danej Wiki, przez co niekiedy inni użytkownicy nie mogą ich edytować. Z uwagi, że poprzednia administracja nie dała znaku życia przez ostanie 60 dni i jesteś jednym z najbardziej zaangażowanych użytkowników rozszerzyłem Twoje uprawnienia. Powodzenia w rozbudowie Wiki! Jeśli miałbyś jakiekolwiek pytania daj znać na mojej tablicy, bądź na tutejszym forum.
Vuh22: 36, piątek, 13 gru 2013 (UTC+1)@fandom
Wielkie dzięki! Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi. Cóż - zamierzam poszukać chętnych do edycji, uzupełnienia tego co brakuje i poprawienia wyglądu. Powinienm sobie dać radę, jednak w razie czego, wiem na kogo mogę liczyć :) Jeszcze raz dziękuje.  Rey (dyskusja) 00:42, gru 14, 2013 (UTC)

YouTube Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Na Wiki nie ma aktywnych użytkowników, a ja bym chciał rozwinąć tą Wiki o nowe artykuły, uporządkować kategorie i zmienić motyw. Nie jestem jeszcze aktywnym użytkownikiem, ale potrzebne są mi prawa administratora, aby zmienić wygląd tej wiki (logo, tło itp. ) Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :D

Martinus 19980 (dyskusja) 15:02, gru 19, 2013 (UTC)

3 edycje to trochę słabo. Poprawiaj istniejące strony, dodaj nowe, a potem ubiegaj się o uprawnienia. Te wymagania są po to by odciągnąć "kolekcjonerów uprawnień", do których mam nadzieję się nie zaliczasz. Mogę podpowiedzieć, byś do tego czasu użył szablonu Ek/Delete/Speedydelete (wybór należy do Ciebie) i innych. — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 15:19, gru 19, 2013 (UTC)
Rozumiem te wymagania - Martinus 19980 (dyskusja) 17:17, gru 20, 2013 (UTC)
Witam ponownie. Przez ostatnie 9 dni starałem się edytować YouTube Wiki, poprawiać artykuły i dodawać nowe oraz porządkować kategorie. Stworzyłem też [[[w:c:pl.youtube:User_blog:Martinus_19980/Kategorie_-_nowa_kategoryzacja_YouTube_Wiki|plan]] według którego chcę te kategorie porządkować. Obecnie mam już ponad 120 edycji i uważam, że można mi już przyznać prawa administratorskie.
Pozdrawiam - Martinus 19980 (dyskusja) 12:59, gru 28, 2013 (UTC)
Uprawnienia są Twoje. Powodzenia w dalszej rozbudowie wiki! Sovq 08:52, gru 29, 2013 (UTC)
 : : Super! Dziękuje za nadanie uprawnień - Martinus 19980 (dyskusja) 11: 42, gru 29, 2013 (UTC)

Warframe Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Witam, powodem mojej chęci zostania "biurokratą" w polskiej Warframe Wiki jest obecna sytuacja tej strony, inni administratorzy są nieaktywni od dłuższego czasu jedynie Sovq odpowiedział na moją prośbę i odesłął mnie na tą stronę abym adoptował Warframe Wiki. Jest to konieczne ponieważ wraz z dwoma innymi użytkownikami (jeden z nich co prawda jest administratorem, ale nie ma uprawnień do dawania innym tego statusu) chcemy zmienić wygląd Wiki który bardziej by pasował do jej obecnej sytuacji. R3schi (dyskusja) 14:10, gru 29, 2013 (UTC)
Z tego co widzę dobrym pomysłem byłoby najpierw się skontaktować z Imargamem, wprawdzie nie edytował od dłuższego czasu ale ostatnio logował się 2 dni temu więc jest szansa, że odbierze i odpowie. W przypadku braku odpowiedzi jeszcze warto by dowiedzieć co sądzi o tym reszta edytorów. — Nanaki 14:30, gru 29, 2013 (UTC)
Co do Imargama faktycznie nie napisałem do niego, mój błąd, a inni edytorzy (ci w miarę aktywni) to MBerecik i Yellow94 to oni są mojego zdania właśnie o nich mi chodziło gdy pisałem " wraz z dwoma innymi użytkownikami" , reszta zaś, że tak powiem ma to gdzieśR3schi (dyskusja) 14:42, gru 29, 2013 (UTC)
Chciałbym ponowić prośbę, dania mi statusu biurokraty i administratora na Warframe Wiki jako, że Imargam nie odpowiada na moją wiadomośćR3schi (dyskusja) 12:37, sty 2, 2014 (UTC)
Uprawnienia rozszerzone. Powodzenia w rozwoju wiki. — Nanaki 15:48, sty 2, 2014 (UTC)
Wielkie dzięki za uprawnienia :) R3schi (dyskusja) 16:09, sty 2, 2014 (UTC)

Angel Beats! Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Chciałabym poprosić o rozszerzenie moich uprawnień na tej wiki. Mało kto na nią zagląda, edytorów ubywa. Założyciel (Baakamono) dokonał zaledwie 5 edycji, z czego większość to komentarze. Ostatnio podobno często na nią zaglądał, ponieważ zauważył ,,lawinę" moich sylwestrowych edycji xD Mimo to raczej nie garnie się do dalszego jej rozwijania (w sumie sam mnie tutaj przysłał). Wiki jest zalążkiem, jej wygląd wcale nie przyciąga nowych edytorów. Na chwilę obecną posiadam na niej najwięcej edycji oraz jestem pierwsza w rankingu. Nie należę do osób znających się na MediaWiki, ale wiem, gdzie w razie kłopotów mogę szukać pomocy. Moje edycje może i są nieregularne, jednak nie mogę być na niej codziennie. Jak większość użytkowników. O Angel Beats! wiem całkiem sporo i pragnę się tą wiedzą podzielić z innymi. Jeśli uprawnień nie otrzymam i tak będę kontynuować moją ,,przygodę" z edytowaniem tej wiki. Konec ;;  (Przepraszam, że tyle tego wyszło) KatyKorniszonek (dyskusja) 19:36, sty 2, 2014 (UTC)
Zrobione :) Powodzenia w edytowaniu!
Vuh20:45, 02 sty 2014@fandom
Nie spodziewałam się tak szybkiej odpowiedzi. Dziękuję! KatyKorniszonek (dyskusja) 19:50, sty 2, 2014 (UTC)

Fanowska Equestria Girls Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Wiki jest opuszczona przez założycielkę. Nikt tam ogulnie nic nie robi (tylko jedna tam edytuje). Założyciel (ka) ma zaledwie 11 edycji. Tylko tyle mam do opowiedzenia o wiki Alexxia115 (dyskusja21:50, sty 4, 2014 (UTC)
Uprawnienia rozszerzone, powodzenia w rozbudowie Wiki! :)
Vuh10:39, 06 sty 2014@fandom

Assassins's Creed Fanon Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Głównym powodem mojej prośby jest brak zaangażowania ze strony twórcy samej Wiki (ostatnia jego edycja 19. 10. 2013 A. D. miała na celu dodanie grafiki), oraz zahamowaniu rozwoju tej zacnej strony przez ubogą w ilość i jakoś merytoryczną artykułów. Sam tworze artykułu na tej Wiki. Są one bardzo satyryczne, należy traktować je z rezerwą i dystansem. Moje nietuzinkowe podejście do świata wykreowanego przez Ubisoft jest mocnym argumentem, abym to ja został administratorem tejże Wiki. Mam duże szanse na przywrócenie jej chwały i blasku. Robię to za namową przyjaciół, administratorów i moderatorów Assassins's Creed Wiki.
Biurokrata na tej Wiki jest dość aktywnym użytkownikiem, jestem pewien, że jeżeli napisałbyś prośbę o rozszerzenie uprawnień na jego tablicy z pewnością by Ci odpowiedział.
Vuh10:39, 06 sty 2014@fandom

Dwarf Fortress Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Zgłaszam prośbę o adoptowanie pl. dwarffortress. wikia. com. Jestem aktywnym edytorem i chciałbym uzyskać uprawnienia administratora, aby zadbać o rozwój tej wiki i spróbować tym samym przyciągnąć więcej osób edytujących Założyciel i obecny administrator tej wiki jest nieaktywny od ponad dwóch lat.   Marzecki (dyskusja) 22:36, sty 5, 2014 (UTC)
Uprawnienia rozszerzone, powodzenia w rozbudowie Wiki! :)
Vuh10:39, 06 sty 2014@fandom

Creepypasta Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 2945
 • Jak długo edytuję wiki: prawie 4 miesiące
 • Powód: Jedyny biurokrata WhiteBlack, nie był aktywny przez prawie dwa miesiące. Jestem już tam adminem, ale potrzebuję uprawnień biurokraty. Pozdrawiam,  — Pan Cube 12:16, sty 6, 2014 (CET)
Na Wiki jest również inny (w miarę aktywny) administrator, poza tym na wiki społeczność jest dość duża, także przydałoby się głosowanie/link do głosowania, w którym społeczność Wiki wyraża zgodę na rozszerzenie Twoich uprawnień. Jeżeli większość społeczności będzie "Za" i nie będzie żadnych poważnych sprzeciwów, rozszerzę Twoje uprawnienia.
Vuh12:27, 06 sty 2014@fandom
Link do dyskusji. Wszyscy postanowili, żebym otrzymał uprawnienia Emoticon_happy.png  — Pan Cube 09:38, sty 8, 2014 (CET)
Uprawnienia rozszerzone :)
Vuh17:04, 08 sty 2014@fandom

Mafia Game Wiki Edytuj

 • Link do wiki:  link
 • Jak długo edytuję wiki: około tygodnia
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Sawyer123
 • Powód: Wikia jest bardzo mało rozbudowana. Ja ostatnio stałem się zagorzałym fanem gry Mafia i bardzo bym chciał by wikia o niej była jedną z najlepszych, ale bez uprawnień administratora sobie nie poradzę. Jeden z najaktywniejszych na tej wiki użytkowników, Sawyer123 wykonał ostatnią swoją edycję w listopadzie 2013 roku. Ja natomiast właśnie zacząłem ją edytować i rozbudowywać. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.  

Wesoły666

Sawyer123 ostatnio był aktywny mniej niż 2 tygodnie temu. Jest to stanowczo za mało żeby adoptować wiki. Proponuję spróbować się z nim skontaktować. — Nanaki 21:53, sty 7, 2014 (UTC)
Witam ponownie! Pisze znowu, gdyż zrobiłem jak mi poradziliście i napisałem do Sawyera. Czekam miesiąc, a on nie daje znaku życia. Proszę ponownie o rozszerzenie moich uprawnień. Fakt ostatnio mnie nie było na tej wiki, ale wkrótce znowu się za nią biorę. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź - Wesoły666
Ostatnio aktywny administrator, Sawyer123 wykonał swoją edycję 27 grudnia, co daje 43 dni nieaktywności. Jego ostatnie logowanie nastąpiło 18 stycznia. Niestety, ale w tym przypadku mamy związane ręce ze względu na to, że główne zasady adopcji nie zostały spełnione - min. 60 dni nieaktywności administratora. Widzę Twój duży wkład włożony w wiki, lecz niestety nie mogę rozszerzyć Twoich uprawnień, dopóki chociaż ten punkt nie zostanie spełniony. Jednakże uprawnienia administratora/biurokraty nie są kluczowe w edycji wiki, możesz tworzyć artykuły, edytować stronę główną i bez tych uprawnień. Gdy zaś pierwszy punkt regulaminu w sprawie nieobecności administratora zostanie spełniony, możesz zgłosić się tutaj ponownie.
Vuh18:18, 08 lut 2014@fandom

Kiepscy Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 50 (kiedy byłem jeszcze niezarejestrowany: ok. 100)
 • Jak długo edytuję wiki: Kilka dni, ale edytowałem tą wiki długo jako niezarejestrowany.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Karu, 07:56, sie 30, 2013
 • Powód: Bardzo lubię serial Świat według Kiepskich, a ponieważ nie ma tam nikogo aktywnego (oprócz wandali). Ta wiki jest bardzo zaniedbana, a ja chcę ją doprowadzić do porządku. Z ortografią też nie mam problemów, więc myślę, że nadam się na biurokratę. : )
  Pozdrawiam i życzę miłego dnia, Migulo (dyskusja) 20:29, sty 10, 2014 (UTC)
Co prawda na Wiki nie ma zbytnio aktywnych użytkowników, jednak administrator Karu był zalogowany dzisiaj (10 sty 2014). Jestem pewien, że jeżeli napiszesz na jego stronie dyskusji prośbę o zgodę na rozszerzenie Twoich uprawnień na pewno Ci odpowie. Jeżeli się zgodzi rozszerzę Twoje uprawnienia.
Vuh21:46, 10 sty 2014@fandom
       No cóż, Karu był aktywny nawet dziś, ale nie odpowiedział na moją prośbę.
       Więc może będzie lepiej, jak Wy zdecydujecie.
       Pozdrawiam, Migulo (dyskusja) 17: 04, sty 15, 2014 (UTC)
60 dni minęło odkąd wykonał swoją ostatnią edycję oraz minął ~tydzień na odpowiedź Karu w sprawie rozszerzenia Twoich uprawnień. Skoro brak jakichkolwiek odpowiedzi, a tym bardziej sprzeciwów z jego strony, rozszerzam Twoje uprawnienia. Powodzenia w zarządzaniu Wiki!
Vuh11: 04, czwartek, 16 sty 2014 (UTC+1)@fandom

Bakugan Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 1161
 • Jak długo edytuję wiki: od 30 marca 2011
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Nie mam pojęcia.
 • Powód: Lubię tę wiki i chciałbym, aby była stanie jakim zastałem ją po raz pierwszy. Ostatnio zauważyłem, że panoszą się po niej wandale i chciałbym coś z tym zrobić.

Igniton (Dyskusja) 21: 11, sty 14, 2014 (UTC)

Hmm. . . wygląda na to, że wiki jest odwiedzana w miarę regularnie przez administratorów.  Napisz na tablicy jednego z biurokratów o rozszerzenie Twoich uprawnień ;-). Pio387(Dyskusja) 21:32, sty 14, 2014 (UTC)

Tak jak Pio387 wspomniał napisz na tablicy jednego z biurokratów. Jeżeli żaden z biurokratów nie da znaku życia w ciągu tygodnia, napisz ponownie, a rozszerzę Twoje uprawnienia. Przy okazji wandalizmy cofnięte (5 minut i z głowy, aż współczuję, że chciało się temu wandalowi tyle męczyć nad spamowaniem). Jeśli wandal wróci przed nadaniem uprawnień ze strony biurokratów lub przed nadaniem ich z mojej strony, napisz mi tablicy, a cofnę je ponownie.
Vuh22:57, 14 sty 2014@fandom
Tak przy okazji - czy to nie jest wystarczającym dowodem na to, by odebrać Krzyśkowigt biurokratę? Jak można wyczytać odszedł z ogólnie rozumianej Wikii, a nie konkretnego projektu. Dodatkowo, czy można temu deikwentowi odebrać flagę bota? — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 15:35, sty 15, 2014 (UTC)
Nie, jeden blog na innej wiki nie jest podstawą do odebrania uprawnień. Poza użytkownikiem Krzysiekgt, na Wiki jest również drugi biurokrata, który również logował się w ciągu ostatnich 60 dni. Poza tym na Wiki są również inni regularnie edytujący użytkownicy, także jeżeli rozszerzenie uprawnień miałoby się odbyć z mojej strony, musiałbym zobaczyć link do prośby wysłanej do biurokratów. W przypadku braku odpowiedzi należałoby utworzyć głosowanie w sprawie rozszerzenie uprawnień, gdzie regularnie edytująca społeczność wyraża na to zgodę.
Vuh11:24, 16 sty 2014@fandom

Inazuma Eleven Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 653
 • Jak długo edytuję wiki: 13 miesięcy
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Kongo82
 • Powód: Jest zpełnie nie ogarnięta. Kongo82 założyciel był tam ostatni raz 25 sierpnia 2012 r. Są edytorzy ale nie ma administratora. Proszę o uprawnienia administratora oraz biurokraty. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika TheWOJNAR (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Administrator Kroltok770 był zalogowany nawet dzisiaj, jeśli wyrazi zgodę lub w ciągu tygodnia nie odpowie rozszerzę Twoje uprawnienia. Jeśli nie odpowie zgłoś się ponownie tutaj.
Vuh12: 37, sobota, 18 sty 2014 (UTC+1)@fandom

Bibloteka Fanonu Star Wars Wiki Edytuj

 • Link do wiki:  link
 • Liczba moich edycji: 0
 • Jak długo edytuję wiki: Wcale
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: 1 sierpnia 2011
 • Powód: Chciałbym z Killerlegus'em adoptować tą wikię ponieważ mamy zamiar złączyć te wikie: Custom Star Wars Wiki i Star Wars Fanon Polska Wiki i artykuły przenieść na Biblotekę Fanonu bo jest największa. Wiem, że nie mamy tam żadnych edycji, ale posiadamy je na innych (naszych wikiach). Więcej informacji tutaj. Yoda_glowa.gifLordTrion (Dyskusja) 16: 03, sty 18, 2014 (UTC)
Uprawnienia rozszerzone. Powodzenia!
Vuh17: 11, sobota, 18 sty 2014 (UTC+1)@fandom

Auta Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 17,ale i tak będę ją edytował.
 • Jak długo edytuję wiki: Kilka dni na razie
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Wszyscy administratorzy mają wyłączone konta.
 • Powód: Otóż wikia jest w bardzo złym stanie, a ja chciałbym jej pomóc.

TheDinocoMcQueen (dyskusja) 18: 27, sty 20, 2014 (UTC)

Na Wiki są również inni aktywni edytorzy, rozpocznij dyskusję na forum lub blogu, w sprawie rozszerzenia Twoich uprawnień, jeśli społeczność Auta Wiki wyrazi zgodę rozszerzę twoje uprawnienia.
Vuh19: 43, poniedziałek, 20 sty 2014 (UTC+1)@fandom
Dałem już dyskusję na forum TheDinocoMcQueen (dyskusja) 14: 12, sty 23, 2014 (UTC)
 : Tydzień prawie minął, a nikt nie opowiedział się ani za, ani przeciw w sprawie Twoich uprawnień. Także w tym wypadku pozostaje mi tylko nadać Tobie uprawnienia i życzyć Powodzenia w udoskonalaniu wiki! : )
Vuh19: 35, wtorek, 28 sty 2014 (UTC+1)@fandom

God Of War Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: ok. 5
 • Jak długo edytuję wiki: Od Nowego Roku
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Nieznam nazwy administratora, lecz z tego co wiem, logował się dawno temu (lipec, 2012)
 • Powód: Wiem, że mam mało edycji, ale chciałem zaadoptować tą wiki, gdyż administratorzy i biurokraci są nieaktywni, a chciałbym połączyć tą wikię z moją wikią, gdyż mają one taki sam temat.   —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika MILIX1098 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Akurat nie chodziło mi o dosłowne utworzenie prośby o adopcje ;). Bardziej zależy mi na tym żeby przerzucić treść z tej wiki na waszą. — Nanaki 13: 04, sty 24, 2014 (UTC)

Wiedźmin Wiki Edytuj

 • Link do wiki:  link
 • Liczba moich edycji: 103 (wciąż przybywa)
 • Jak długo edytuję wiki: 1 styczeń 2014
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Jest jeden administrator, który udzielił mi zgody
 • Powód: Wikia jest bardzo zaniedbywana,a  chciałbym wspomóc tego jednego admina. Chciałbym zrobić tam porządki, ogarnąć to wszystko. Proszę, oto link do forum. ProOski (dyskusja) 14: 34, sty 24, 2014 (UTC)
Z uwagi, że nie było wyraźnych głosów sprzeciwu, rozszerzam Twoje uprawnienia. Powodzenia!
Vuh18: 58, piątek, 24 sty 2014 (UTC+1)@fandom

Empirepedia Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 88
 • Jak długo edytuję wiki: 2miesące
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: nikt
 • Powód: bardzo chcę pomagać stronie —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Supermatrix0 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Zastanawiałem się kiedy znajdzie się ktoś na tyle bezczelny aby tak ewidentnie skłamać. Twój wkład jest publiczny i znajduje się tutaj: link – wkład w postaci 2 plików przesłanych półtorej godziny temu znacznie różni się od 88 edycji w czasie 2 miesięcy. Te pola do wypełnienia istnieją raczej aby użytkownik sam sobie uświadomił czy spełnia wymagania znajdujące się na górze strony. Zapraszam za tydzień — Nanaki 13: 27, sty 28, 2014 (UTC)

Kaijudo: Rise of the Duel Masters Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 97
 • Jak długo edytuję wiki: ponad rok
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Użytkownik:AlsenPL12: 40, lip 7, 2012
 • Powód: Chciałby rozwinąć tą wiki, podejrzewam że pierwszy administrator porzucił tę wiki. Niewiem czy obecnie na wiki znajduje się jakiśedytor oprócz mnie miomo to dołączam link do dyskusji link—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Kubot14 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Na wiki jest jeden inny edytor. Jeśli w ciągu trzech dni, nikt nie będzie miał wyraźnego głosu sprzeciwu w dyskusji przez Ciebie podanej, rozszerzę Twoje uprawnienia.
Vuh22: 47, środa, 29 sty 2014 (UTC+1)@fandom

Czysta Krew Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 159
 • Jak długo edytuję wiki: 21 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Rea Sylwia, ostatnią edycje wykonała 7 lipca 2011 roku
 • Powód: Założyciel, a jednocześnie jedyny administrator tej Wiki nie pojawił się na niej od ponad dwóch lat. Chciałabym ulepszyć jej wygląd, co mogę zrobić tylko posiadając uprawnienia. Wikia jest w fatalnym stanie, a nikt oprócz mnie tam nie edytuje. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Ladyelle98 (dyskusja) 16: 10, sty 31, 2014 (UTC)
Uprawnienia rozszerzone. Powodzenia w rozbudowie wiki.
Vuh22: 33, piątek, 31 sty 2014 (UTC+1)@fandom

Totalna porażka wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: ok. 50
 • Jak długo edytuję wiki: od lip 1, 2013
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Wofon 17: 47, sty 25, 2014 (UTC)
 • Powód: Bo chcę. Joasia200eAsia (wita na dyskusji) 10: 26, lut 1, 2014‎ (UTC)
Strona ta nie jest przeznaczona do tego typu zgłoszeń. Proszę zapoznaj się z powyższym regulaminem przed zgłoszeniem kolejnej prośby o adopcję.
Vuh11: 18, sobota, 01 lut 2014 (UTC+1)@fandom
 : Uzupełniłem zgłoszenie. Na przyszłość proszę o nietraktowanie tej strony jak śmietnika. — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 11: 03, lut 8, 2014 (UTC)

Siły Pierwotne Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 13
 • Jak długo edytuję wiki: parę dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: LaCreepa
 • Powód: Oglądam ten serial i chciałabym go rozbudować.

—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkowniczki Nataliamaryskowa (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Uprawnienia przyznane, choć na drugi raz dobrze by było widzieć większy okres czasu edycji, zanim zgłosi się prośbę o adopcję.
Vuh05: 39, wtorek, 04 lut 2014 (UTC+1)@fandom

Muzyka Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 315
 • Jak długo edytuję wiki: od 29 grudnia 2013 roku
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: BringelEvil (konto wyłączone, ostatnia edycja 30 czerwca 2013 roku)
 • Powód: Jestem aktywnym edytorem tej encyklopedii. Uporządkowałem trochę wiki oraz napisałem parę artykułów. Staram się pisać regularnie, tak, by chociaż dwa razy w tygodniu coś napisać. Wiki o Muzyce mogłaby odnieść duży sukces, ale do tego potrzeba czasu i chociaż jednego admina. LeptonesDyskusja 13: 04, lut 4, 2014 (UTC)
Uprawnienia przyznane.
Vuh05: 42, środa, 05 lut 2014 (UTC+1)@fandom

Kapitan Bomba Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 615
 • Jak długo edytuję wiki: od 2009 ;)
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: teoretycznie ja : D
 • Powód: Nie wiem czy to odpowiedni dział (jeśli nie - biję się w pierś). Otóż założyciel i jedyny biurokrata tej wikii Kaczor był obecny w 2012. Jako administrator mógłbym prosić o rozszerzenie mi praw do biurokraty?   Mat.     Dyskusja   Edycje 19: 11, lut 8, 2014 (UTC)
Uprawnienia rozszerzone. : )
Vuh20: 19, sobota, 08 lut 2014 (UTC+1)@fandom
Dziękuję : )   Mat.     Dyskusja   Edycje 19: 23, lut 8, 2014 (UTC)

Empirepedia Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 2
 • Jak długo edytuję wiki: od stycznia 28 2014
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: nikt
 • Powód: chciałbym podzielić się moją wiedzą na temat star wars z innymi użytkownikami —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Supermatrix0 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Ta strona nie służy do tego typu zgłoszeń. Na drugi raz, proszę, zapoznaj się z regulaminem adopcji. — Wedkarski 15: 58, lut 9, 2014 (UTC)

Bastion Polskich Fanów Star Wars zastąpił Empirepedię Biblioteką Ossus, niezależną od Wikia, więc to tam dziel się swoją wiedzą (jeśli potrafisz utworzyć na Ossusie konto) SuperSzym (dyskusja) 05:58, kwi 5, 2014 (UTC)SuperSzym

Empirepedia Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 13
 • Jak długo edytuję wiki: od stycznia 28 roku 2014
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: SebaP 13: 38, sty 22, 2009
 • Powód: chcę pomagać empirepedi i chcę pomagać moją wiedzą. Supermatrix0
13 edycji w plikach w jeden dzień na Empirepedii to stanowczo za mało, abym mógł rozszerzyć Twoje uprawnienia. Poza tym na wiki są również inni aktywni użytkownicy. Zacznij edytować wiki przynajmniej tydzień, a także dodaj wątek na tamtejszym forum w sprawie rozszerzenia Twoich uprawnień.
Vuh18: 50, poniedziałek, 10 lut 2014 (UTC+1)@fandom

Supermatrix0, nie zgłaszaj wiki dwukrotnie.SuperSzym(Zostaw coś na tablicy) (Edycje)

Książkopedia Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 129 (ciągle rosną)
 • Jak długo edytuję wiki: od ok. roku
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Michnar wykonuje je prawie codziennie
 • Powód: Jedyny biurokrata jest nie aktywny, a ja mam zgodę Minchara by nadać mi admina. Najlepiej jakby Minchar dostał Biurokratę.


Oto link do dyskusji w której Minchar wyraża zgodę na nadanie mi praw administratorskich. Yoda_glowa.gifLordTrion (Dyskusja) 18: 44, lut 11, 2014 (UTC)

Uprawnienia nadane. Co do uprawnień Michnara, jeśli chciałby adoptować Książkopedię, dobrze by było, aby sam zgłosił taki wniosek na tej stronie.
Vuh20: 02, wtorek, 11 lut 2014 (UTC+1)@fandom

Jedi Academy wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 0 na tej, 5617 na podobnej tematycznie
 • Jak długo edytuję wiki: Edytowaniem wikii zajmuję się od kilku lat
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: FettFan54
 • Powód: Parę lat temu prowadziłem wikię "klanową" na tematy Jedi Academy (http://eff.wikia.com). Z nudów zacząłem dodawać mnóstwo informacji na temat samej gry, przyczyniając się do powstania największej bazy danych na ten temat w interecie. Jednak, jako że informacje te były na niej poniekąd "dodatkowe" - gromadzą teraz kurz na mało uczęszczanej wiki. Razem z paroma znajomymi chcemy rozkręcić wikię z prawdziwego zdarzenia na podstawie bazy danych stworzonej na eff-wiki gromadząc dodatkowe informacje i skupiając się stricte na temacie gry. Chcieliśmy założyć nową wikię, ale zauważyliśmy, że istnieje już ta - praktycznie nieedytowana, jedynie stworzona. Chcemy ją zamienić w pełnowymarową, otwartą wikię na tematy Jedi Academy. ~Seraskus (talk) 11: 12, lut 12, 2014 (UTC)
Wikia jest w języku angielskim, na pewno wpisałeś dobry adres? Yoda_glowa.gifLordTrion (Dyskusja) 11: 18, lut 12, 2014 (UTC)
 : Ta strona jest tylko do polskich wikii? <facepalm> ~Seraskus (talk) 11: 39, lut 12, 2014 (UTC)
 : Strona adoptuj wiki służy nie tylko dla polskich wiki, lecz dla wszystkich posługujących się językiem polskim. Uprawnienia rozszerzone, powodzenia!
Vuh16: 15, piątek, 14 lut 2014 (UTC+1)@fandom

Niesamowity Świat Gumballa Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji:
 • Jak długo edytuję wiki:
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Wikula37
 • Powód: jestem Wikula37 i zamknęłam kiedyś konto a teraz na mojej wiki mi trollują i trzeba zrobić porządek —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika IpAy (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
: Wymóg edycji - edytowanie minimum 1 tydzień, nie zostało spełnione. Punkt ten służy po to, aby osoba, która chce adoptować wiki, rzeczywiście interesowała się wiki i nie porzuciła jej po kilku tygodniach. Jeśli chcesz adoptować wiki, proszę spełnij powyższe wymagania. Przy okazji, drobny spam na wiki - usunięty.
Vuh16: 13, piątek, 14 lut 2014 (UTC+1)@fandom

Fikcja Totalnej Porażki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 458
 • Jak długo edytuję wiki: Właściwie dopiero co do niej wróciłem, a wcześniej to systematycznie ją edytowałem xD 2012 - 2014 taka była przerwa, a byłem wcześniej od 2011 - 2012
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: AikkoxD 27. 08. 13
 • Powód: Bardzo kochałem tą wiki i to na niej zapoczątkowałem swoje pierwsze kroki. Jednak nie ucieszyłem się na wieść, że ona upadła : ( Teraz bardzo pragnę ją odbudować i zrobię wszystko by tak się stało —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Krecha9 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Biurokrata AndyWorck logował się po raz ostatni wczoraj. Wyślij wiadomość na jego tablicę w sprawie rozszerzenia uprawnień na Fikcja Totalnej Porażki. Jeśli nie odpowie w ciągu tygodnia daj znać ponownie na tej stronie.
Vuh12: 10, niedziela, 16 lut 2014 (UTC+1)@fandom
 : Chcę powiedzieć tylko, że on także opuścił wiki dla innej o Totalnej Porażce. I także jest zablokowany na FTP. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Krecha9 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
 : : Użytkownik AndyWorck jako biurokrata może samemu się odblokować : ) Poza tym nie zaszkodzi do niego napisać. Widzę także, że na wiki są również inni aktywni użytkownicy, jeżeli użytkownik AndyWorck nie odpowie na Twoją wiadomość, wtedy rozpocznij dyskusję z innymi użytkownikami na forum w sprawie rozszerzenia Twoich uprawnień. Jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko oraz biurokrata AndyWorck nie odpowie na Twoją wiadomość - rozszerzę Twoje uprawnienia.
Vuh12: 19, niedziela, 16 lut 2014 (UTC+1)@fandom
 : : : Okej. : D Ale chodzi tylko oto, że dwie osoby już od 7 dni tam nie piszą, a użytkownik Qvan to mój znajomy i się na GG razem zgodziliśmy ;D Forum nie mogę dać, ale dam bloga. Jeśli nikt do 16 nie da odpowiedzi wtedy mogę mieć rozszerzone uprawnienia?—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Krecha9 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
 : : : Pragnę zdobyć te uprawnienia i to jest mój cel! Mam zamiar ją odbudować, a potem ją edytować i sprowadzić dawnych zanjomych na nią!—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Krecha9 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
 : : : : Ależ ja się bardzo ciesze, że masz taki zapał! Skoro razem z użytkownikiem Qvan zgadaliście się na GG to niech odda głos na Twoim blogu i tak jak wspomniałem jeśli nikt nie poda wyraźnego powodu przeciw - rozszerzę Twoje uprawnienia : )
Vuh13: 05, niedziela, 16 lut 2014 (UTC+1)@fandom
 : : : : : Blog wielkich ilości głosów nie wywołał, w sumie to żadnych głosów ani przeciw ani za. Także rozszerzam Ci uprawnienia, powodzenia!
Vuh19: 57, piątek, 21 lut 2014 (UTC+1)@fandom

Tomek i Przyjaciele Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 112 (zanim się zarejestrowałem tak z 27)
 • Jak długo edytuję wiki: Myslę że tak od września jako niezarejestrowany, od grudnia jestem zarejestrowany.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Nie wiem, założyciel nikomu nie dał uprawnień. nick: Duckfan
 • Powód: Akurat wiki ma jednego aktywnego użytkownika, jednak uważam że przyda mu się pomoc. Poza tym założyciel zupełnie się nie udziela. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Henry2004 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
 1. Duckfan był aktywny w przeciągu ostatnich 60 dni
 2. Skoro na wiki znajduje się inny aktywny użytkownik, warto by rozpocząć dyskusję co do przyznania Tobie uprawnień.
Dodatkowo można napisać prośbę bezpośrednio do założyciela. Nie ma lepszego wskaźnika aktywności niż sprawdzenie czy ktoś jeszcze jest po drugiej stronie : ) — Nanaki 19: 26, lut 17, 2014 (UTC)

Empirepedia Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 15
 • Jak długo edytuję wiki: od stycznia 28 2014
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: nikt
 • Powód: chcę dzielić się moją wiedzą z wszystkimi. niech moc będzię z administratorami. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Supermatrix0 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Trzeci raz dodajesz to zgłoszenie i trzeci raz odpowiedź jest taka sama. Aby móc adoptować wiki należy na niej coś robić. Hosting obrazków niczym niezwiązanych z tematem się do tego nie zalicza. Skoro chcesz się dzielić wiedzą to. . . zacznij to robić. Nie potrzebujesz do tego uprawnień, a aby je uzyskać potrzebujesz wkład pokazujący, że chcesz rozwijać wiki. Jeszcze dochodzi do tego fakt, że na wiki znajduje się inny aktywny użytkownik. Tak więc:

 1. Skontaktuj się z nim aby poznać jego zdanie na temat rozszerzenia Twoich uprawnień.
 2. Rozpocznij rozwijanie wiki, poprzez edytowanie jej treści. Pliki, profile i przestrzenie nazw dyskusji się do tego nie zaliczają.
 3. Nie edytuj tej strony dopóki nie spełnisz wymagań. Każde następne zgłoszenie w tym stylu będzie traktowane jako spam i zostaniesz zablokowany.
Nanaki 09: 14, lut 18, 2014 (UTC)

Vongopedia Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 0 bo wtedy nie miałem konta.
 • Jak długo edytuję wiki: od 2009.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Nalken.
 • Powód: Ta wiki to moje dzieciństwo, powód założenia Grubizm Wiki i planuję ją naprawić. Dodam artykuły i połącze ją z GW. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Wojti2000 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Połączenie wiki o dwóch różnych tematach jest praktycznie nieosiągalne oraz tym bardziej niewskazane. Vongopedia to Gwiezdno-Wojenna encyklopedia humoru, Grubizm Wiki to zbitek czegoś bliżej nieokreślonego z czego nie da się wyciągnąć konkretnego tematu - po prostu zwykły sandbox. Tego się nie da połączyć, a wszelkie próby są z góry skazane na niepowodzenie. Nie licząc faktu, że na górze strony znajduje się kawałek warty przeczytania. — Nanaki 13: 55, lut 19, 2014 (UTC)

Awatar Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: Ponad 800
 • Jak długo edytuję wiki: Od Kwietnia 2012
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Ja. Ostatni Biurokrata ok. 70 dni temu (10 grudnia).
 • Powód: Prosiłbym o rozszerzenie mi praw o funkcje Biurokraty. Nie ma żadnego zbiorczego wątku, ale myślę, że wszyscy użytkownicy się zgodzą. Dodatkowo jest temat, w którym Nanaki pisze, że po spełnieniu warunków można adoptować wiki - link. Kubaa6934 (dyskusja)
Gwoli formalności dobrze byłoby rozpocząć osobną dyskusję ale już ich tyle, że trudno nadążyć : ). Cała sprawa mianowania Cie adminem wyszła ze strony Rafiego jako, że nie jest on bardzo aktywny. Nie widzę powodu dlaczego by nie wziąć tego pod uwagę przy adopcji.
Rozszerzyłem Twoje uprawnienia. Powodzenia w rozwijaniu wiki oraz w dobieraniu administracji : ) — Nanaki 17: 59, lut 21, 2014 (UTC)

LF2 Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 49 jako zarejestrowany, około 100 jako niezarejestrowany
 • Jak długo edytuję wiki: 4 dni + przez pewien czas 2 lata temu
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Gri-Gri 00: 17, sty 4, 2014, a przedostatnia edycja(23: 34, sty 30, 2013)
 • Powód: Edytowałem ją 2 lata temu jako niezarejestrowany, dziś postanowiłem wrócić, a okazało się, że ta wiki nie wyglada zbyt dobrze, a administrator strasznie ją zaniedbuje. Postanowiłem więc się nią zaopiekować. NexGaming27 (Dyskusja) 16: 50, lut 27, 2014 (UTC)
Aby adoptować wiki, wymagane jest, aby ją edytować minimum tydzień. Punkt ten zawarty w powyższych zasadach, aby nowemu administratorowi nie znudziła się wiki po kilku dniach. Do większości rzeczy na wiki nie są wymagane uprawnienia administratora, także, gdy osiągniesz wymagany czas edycji na tej wiki - zgłoś się ponownie, do tego czasu możesz rozbudowywać zawartość wiki.
Vuh20: 23, czwartek, 27 lut 2014 (UTC+1)@fandom
Wiem, zapoznałem się z zasadami. Proszę jednak o stanowisko wcześniej ze względu na aktywność administratora tej wiki, jak i też chciałbym ją usprawnić, m. in zmienić motyw, dodać tła do infoboxów(potrzebne jest MediaWiki), zająć się kodem . css i . js, oraz usunąć wiele niepotrzebnych stron. NexGaming27 (Dyskusja) 20: 01, mar 1, 2014 (UTC)
 : Uprawnienia rozszerzone.
Vuh17: 45, niedziela, 02 mar 2014 (UTC+1)@fandom

Loadout Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 17
 • Jak długo edytuję wiki: Godzinę
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Żaden
 • Powód: Chciałem utworzyć taką wiki, jednak okazało się, że adres i nazwa były zajęte. Po wejściu na tą stronę nie było na niej nic. Zero aktywności założyciela. Chciałbym ją adoptować, zmienić wygląd, rozwinąć i trochę zareklamować. Uważam, że przy braku czegokolwiek na stronie można przymknąć oko na wymogi dotyczące adopcji.  ~ Matik7 (dyskusja) 09: 00, mar 2, 2014 (UTC)
 : Jeżeli założyciel nie wykonał żadnej edycji po założeniu wiki, wtedy większość warunków jest spełniona z automatu, jedynie wymagania edycyjne, jednak na to można przymknąć oko, zwłaszcza patrząc na to, że dzisiaj wykonałaś 50 edycji, głównie tworzac nowe artykuły : ) Uprawnienia rozszerzone.
Vuh17: 45, niedziela, 02 mar 2014 (UTC+1)@fandom

Fanowska Equestria Girls Wiki Edytuj

 • Link do wiki:  link
 • Liczba moich edycji: 20
 • Jak długo edytuję wiki: 2 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Alexxia115  18: 09, sty 17, 2014
 • Powód: Znalazłam te wiki niedawno i odkryłam, że jest strasznie zaniedbana. Nie ma nawet flavikony. Sama działam i udoskonalam bardzo dużo wiki, więc pomyślałam, że zajmę się i tą. Obiecuje, że nie zaniedbam jej i proszę aby przyznano mi prawa administratora.  PonyRainbowRocks 08: 04, mar 6, 2014 
Ostatnia edycja użytkownika Alexxia115 nastąpiła 19: 05, 22 sty 2014 jednak z uwagi, że konto zostało globalnie wyłączone można pominąć wymóg 60 dni nieaktywności biurokraty. Aby adoptować wiki wymagana jest również regularna edycja danej wiki przynajmniej tydzień oraz zgoda aktywnej społeczności na otrzymanie praw biurokraty. Jeżeli będziesz nadal aktywnie edytować oraz podasz tu link do dyskusji, gdzie aktywna społeczność wyraża zgodę na otrzymanie przez Ciebie uprawnień - rozszerzę Twoje uprawnienia.
Vuh19: 24, czwartek, 06 mar 2014 (UTC+1)@fandom

The Walking Dead Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 795
 • Jak długo edytuję wiki: ok. 3 m-cy
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: LordWieslaw (4. 12. 2013)
 • Powód:

Założyciel Wiki ostatni raz logował się 5. 01. 2014, a ostatniej edycji dokonał 4. 12. 2013. Odkąd jestem na Wiki The Walking Dead próbowałam skontaktować się z założycielem, niestety nie odpowiedział mi ani razu. Na ww. wiki tylko jej założyciel ma szerokie uprawnienia a jest nieaktywny, to blokuje wprowadzanie większych zmian przez pozostałych użytkowników.

Nie mam żadnego doświadczenia w byciu administratorem ale na ogół jestem bardzo aktywna, a w razie gdyby moja aktywność zmalała albo gdybym była zmuszona odejść z Wiki to bez problemu można się ze mną skontaktować i mogłabym wtedy przekazać zdobyte uprawnienia innej chętnej, pomocnej w rozwoju Wiki osobie. Próbuje skontaktować się z innymi aktywnymi użytkownikami żeby skonsultować pomysł, na razie odpowiedziała jedna osoba i spodobał się mój pomysł.

pozdrawiam

frezja

Uprawnienia rozszerzone. Powodzenia w rozwijaniu wiki. — Nanaki 20: 41, mar 8, 2014 (UTC)

Astropedia Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 3, bo nie miałem za dużo czasu
 • Jak długo edytuję wiki: trochę czasu
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: 21 stycznia 2013
 • Powód: Wikia porzucona i zapomniana. Dwa razy była Wikią miesiąca. Nawet na Stronie głównej jest prośba o adopcje, więc myślę że ja ją zaadoptuje.

Łatwy3 (dyskusja) 17: 07, mar 10, 2014 (UTC)

Wybacz jednak trzy edycje to stanowczo za mało, jeśli chodzi o adopcję wiki. Miesiąc temu adoptowałeś również Auta Wiki, wybacz jednak nie spełniasz na chwilę obecną żadnego z wymagań dotyczących adopcji wiki.
Vuh19: 26, poniedziałek, 10 mar 2014 (UTC+1)@fandom

Wojnopedia Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 10 (spróbuję mieć owiele więcej)
 • Jak długo edytuję wiki: 2 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Tonis38 — 15: 45, cze 2, 2009
 • Powód: Na wiki jest potrzebny administrator, żeby ogarnął wszystko i usunął niepotrzebne obrazki. Chociaż że mam tyle edycji, potrzebuję admina, żeby potworzyć CSS dla infoboxów, poprawić stronę główną i ogólnie ogarnąć Wiki.
  Przy okazji, chciałbym żeby nazwa wiki została zmieniona z Wojna Wiki na Wojnopedia, oraz usunąć przedrostek pl. z adresu. 30px-Podpis2.png Pan_CubeChatango 40px-Podpis3.png 16: 30, mar 11, 2014 (CET)
Nie lubię zachowywać się jak urzędnik i przyczepiać się do każdego szczegółu, jednakże nie spełniasz wymagań jeśli chodzi o aktywną edycję. Aby mieć pewność, że wiki nie zostanie porzucona po kilku dniach i nie zablokujesz tym sposobem możliwości adopcji innym mógłbyś nadal regularnie edytować na wiki. Edytuj nadal wiki, jeśli chcesz zająć się jej wyglądem, ale nie posiadasz praw administratora użyj swojej własnej strony CSS na tamtej wiki - User:Pan Cube/wikia.css oraz - User:Pan Cube/wikia.js dla JS.
Vuh20: 22, wtorek, 11 mar 2014 (UTC+1)@fandom
Zgłaszam się ponownie, jeśli to nadal za mało, to przepraszam, ale nie mam pomysłu na żaden art bądź jakąś edycję (chociaż, jeden art buduję, o III Wojnie św. : >) 30px-Podpis2.png Pan_CubeChatango 40px-Podpis3.png 16: 12, mar 14, 2014 (CET)
Uprawnienia przyznane, chociaż martwi mnie ta część zdania - "nie mam pomysłu na żaden art bądź jakąś edycję" : /
Vuh21: 27, niedziela, 16 mar 2014 (UTC+1)@fandom

Fanowska Equestria Girls Wiki Edytuj

 • Link do wiki:  link
 • Jak długo edytuję wiki: 8 dni
 • Powód: Witam. Ostatnio zgłosiłam prośbę o przyznanie mi praw administratora, jednak edytowałam wiki za mało dni. Teraz minął już ponad tydzień i znów zgłaszam się z tą prośbą. Proszono mnie także o link do dyskusji:  link.

PonyRainbowRocks 14: 34, mar 13, 2014 (UTC)PonyRainbowRock

Uprawnienia nadane. Życzę powodzenia w rozbudowie projektu!
Vuh20: 53, czwartek, 13 mar 2014 (UTC+1)@fandom

MS Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 0, jednak mam wiedzę o Microsofcie
 • Jak długo edytuję wiki: tą? Tej jeszcze nie edytowałem
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: nie znam, sprawdzałem całą historię edycji i ani śladu po adminie
 • Powód: Wiki jest nieaktywna, a Microsoft to ważny temat. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika SuperSzym (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Nie chciałbym nic mówić, ale musisz wykonać choć 50 edycji bądź 100, żeby mieć admina. Oraz tydzień edytowania, utworzyć choć jeden artykuł. Nawet nic nie zrobiłeś na wiki. Nie jestem helperem, ale o tym wiem. 30px-Podpis2.png Pan_CubeChatango 40px-Podpis3.png 17: 01, mar 13, 2014 (CET)
Tak jak padło wyżej. Należy spełnić wymagania wymienione na górze strony. Poza tym uprawnienia administratora nie są wymagane do edytowania jako, że nie ma żadnej zabezpieczonej strony. — Nanaki 16: 45, mar 13, 2014 (UTC)

Wojownicze Żółwie Ninja 2012 Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 8
 • Jak długo edytuję wiki: lip 20, 2013
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: (brak administratorów, po założycielu ani śladu)
 • Powód: wiki jest prawie pusta, z wyjątkiem dodanych przeze mnie artykułów i obrazów - AvrilLavigne121 (dyskusja) 20: 20, mar 16, 2014 (UTC)
Owszem założyciel nie wykonał żadnej edycji, także wymagania adopcyjne wiki zostały spełnione. Jednakże, aby adoptować wiki sam adoptujący musi mieć jakiś znaczący wkład w wiki. Uprawnienia administratora nie są wymagane przy edycji artykułów, służą one jedynie do edytowania stron MediaWiki, także edytuj i dodawaj nowe artykułu do wiki (min. 5 dni), abym mógł z czystym sumieniem nadać Ci uprawnienia administratora i mieć pewność, że nie porzucisz wiki po kilku dniach.
Vuh21: 40, niedziela, 16 mar 2014 (UTC+1)@fandom

My Little Pony Wymyślone Wszystko Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 345
 • Jak długo edytuję wiki: Z przerwami od listopada
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: RainbowStar100 16: 34, lut 19, 2014
 • Powód: Chciałabym przywrócić wikię do życia. Bardzo mi na niej zależy. Ja nie opuszczę wiki  i nie porzucę. : dyskusjaNowyPodpisbyCleopatera 17:48, mar 17, 2014 (UTC)
Na wiki jest pięciu administratorów, z czego dwóch ma wyłączone konta. Trzej aktywni administratorzy: PinkieStyle, RainbowStar100, Ryukkopr logowali się nawet dzisiaj. Porozmawiaj z nimi na temat przydzielenia Ci dodatkowych uprawnień.
Vuh23:29, 18 mar 2014@fandom
Drogi Vuh otoż Rainbow Star ma odebrane a Ryukkopr udzieliła zgody na udzielenia. Czy byś mógł udzielić?
Dam link do zgody. -Wątek:3258
Pozdrawiam NowyPodpisbyCleopatera 17:30, mar 19, 2014 (UTC)
RainbowStar100 posiada nadal uprawnienia biurokraty, czyli może korzystać ze strony Specjalna:Uprawnienia w celu nadania Tobie uprawnień. Jednak nie chce mi się utrudniać procedury adopcji zważywszy na to, że większość użytkowników, w tym sama RainbowStar100 udzieliła zgody na adopcję wiki. Uprawnienia przyznane.
Vuh20:42, 20 mar 2014@fandom

Higurashi no naku koro ni Wiki Edytuj

 • Link do wikilink
 • Ostatni administrator, który wykonał edycjęOugon no majo 16:51, kwi 4, 2013
 • Powód: Wiki jest opuszczona, nikt nic na niej nie robił od prawie roku. Chciałabym nieco ją ożywić; zmienić motyw itp. Proszę o szybką odpowiedź ;) —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Satoko98 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Uprawnienia przyznane, powodzenia przy rozwoju wiki!
Vuh20:00, 21 mar 2014@fandom

Wojownicze Żółwie Ninja 2012 Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 41
 • Jak długo edytuję wiki: lip 20, 2013
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: (brak administratorów, po założycielu ani śladu)
 • Powód: wiki jest prawie pusta, z wyjątkiem dodanych przeze mnie artykułów i obrazów - AvrilXD (dyskusja) 19:29, mar 23, 2014 (UTC)
Uprawnienia przyznane.
Vuh20:43, 23 mar 2014@fandom

Avatar Fanon Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji:16
 • Jak długo edytuję wiki: Od dwóch dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: MMichael
 • Powód: Wiki mi się bardzo podoba, ale jest bez admina i chciałbym nim zostać. Administrator się na to zgodził podczas jednej z rozmowy. Jak chcecie możecie go spytać (Quai). Chcę także ją troszkę ulepszyć, czyli dodać trochę coś do tła i odnowić ją. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Qvan (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Obecnymi administratorami są użytkownicy: Marcus150 i Rafix2804, nie zaś użytkownik Quai. Obydwoje są nieaktywni od dłuższego czasu, także wiki spełnia wymagania adopcyjne. Jednakże sam nie spełniasz tych wymogów, proszę spełnij warunek trzeci regulaminu - mówiący o aktywnej edycji na wiki. Uprawnienia administratora nie są potrzebne w edycji, także możesz śmiało edytować wiki (przynajmniej jeszcze 3 dni). Punkt trzeci regulaminu jest po to, aby osoby, które mają słomiany zapał zastanowiły się, czy naprawdę chcą zająć się wiki i nie zablokowały możliwości adopcji na 2 miesiące innemu potencjalnie zainteresowanemu adopcją użytkownikowi. W skrócie: edytuj przynajmniej trzy dni tą wiki :)
Vuh21:13, 26 mar 2014@fandom
Eydotwałem przez 3 dni ^^  Tylko musiałem sobie jeszcze odpoczynek zrobić. Bo mam też inne sprawy na głowie...
~ Qvan
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki i przepraszam za opóźnienie.
Vuh20:13, 29 mar 2014@fandom

InFAMOUS Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 476
 • Jak długo edytuję wiki: 7 dni (od 26.03.2014 A.D.)
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Miki.pies.3
 • Powód: Chciałbym poprosić o uprawnienia biurokraty na polskiej InFAMOUS Wiki z wielu względów, począwszy od tego, iż strona jest teoretycznie opuszczona, bowiem jedynymi aktywnymi użytkownikami jestem ja i Saishin, który już zdołał wyrazić zgodę na objęcie przeze mnie tegoż stanowiska pod moim wpisem na blogu. We dwójkę jesteśmy dość zagorzałymi fanami uniwersum o którym traktuje Wiki i wspólnie chcielibyśmy postawić ją na nogi. Założyciel wykonał jedynie 4 edycje dnia 14 czerwca 2012 roku, co czyni go użtkownikiem nieaktywnym już przez prawie dwa lata. Przyznaję także, że jestem administratorem na polskiej Assassin's Creed Wiki, aczkolwiek pełnię to stanowisko już znacznie dłużej, niż dwa miesiące (nieco ponad rok). Jak już wcześniej podałem w punktach, wiki edytuję od wymaganego tygodnia, a ponadto zdołałem utworzyć czternaście artykułów. Uważam, że znam się na rzeczy jeżeli chodzi o edytowanie i tworzenie, co potwierdzić może także poczęte przeze mnie ponad 100 stron na AC Wiki, które przynajmniej w mym skromnym mniemaniu trzymają godny poziom. Dziękuję z góry za rozpatrzenie mojego wniosku. Z wyrazami szacunku, Trindave (dyskusja) 05:34, kwi 2, 2014 (UTC).
Uprawnienia rozszerzone. Powodzenia w rozwijaniu wiki. — Nanaki 08:49, kwi 2, 2014 (UTC)
Dziękuję za szybką i pozytywną odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam. Trindave (dyskusja) 13:28, kwi 2, 2014 (UTC)

Terraria Wiki Edytuj

 • Link do wiki: click
 • Liczba moich edycji: 64 (2 kwietnia 2014r) + nie wiem czy to się liczy, ale przeniosłem większość rzeczy z tej wiki na której sam wszystko pisałem, czyli 565.
 • Jak długo edytuję wiki: To jest tak, że założyłem swoją wikię plterraria a potem artykuły z niej przeniosłem na pl.terraria, więc nie wiem czy brać czas łącznie czy nie. Jak łącznie to z miesiąc, jak nie, to parę tygodni.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Pan Cube, wpis na forum
 • Powód: Wikia staje się coraz bardziej zaspamiona, biurokrata (MrMagicPL) mimo iż się loguje to nie raczy zajrzeć na swoją wikię i moją prośbę o przekazanie mi biurokraty, ostatnia jego edycja była 11 listopada 2013r. Dlatego proszę o danie mi biurokraty, ogarnąłbym cały śmietnik który tam jest, pobanował spammerów, i ogółem podrasował wikię. Pozdrawiam, OwocekTV (Tablica) 20:00, kwi 2, 2014 (UTC)
Niestety, gdy biurokrata był aktywny przez ostatnie 60 dni moje ręce są związane. Poczekaj wymagane 60 dni lub spróbuj się skontaktować z biurokratą. Jeśli zaś widzisz artykuły, które nie powinny znaleźć się na wiki, oznacz je jako do usunięcia, a ja postaram się nimi zająć :)
Vuh09:26, 03 kwi 2014@fandom
Ale... przecież jego ostatnia edycja była 11 listopada, a to jedyny biurokrata, więc nie rozumiem... OwocekTV (Tablica) 14:49, kwi 3, 2014 (UTC)
Chodziło mi głównie, abyś porozumiał się z biurokratą skoro loguje się, ale nie jest aktywny. Jednak widzę, że już podobną prośbę wysłałeś i nie otrzymałeś odpowiedzi. Na drugi raz proszę umieszczaj w zgłoszeniu wszystkie linki, które mogłyby zwiększyć Twoją szansę na adopcję, helper nie zawsze wszystko sprawdza zwłaszcza rano ;). Z uwagi, że ostatnia edycja biurokraty nastąpiła 11.11.2013, edycja użytkownika Kapixx nastąpiła 2.01.2014, a Pan Cube jest za nadaniem Tobie uprawnień - Uprawnienia rozszerzone, powodzenia w rozbudowie Wiki :)
Vuh18:29, 03 kwi 2014@fandom

Machinima Gothic Wiki Edytuj

 • Link do wiki: [[w:c:pl.machinimagothic|Klik]
 • Liczba moich edycji: 923
 • Jak długo edytuję wiki: Od grudnia 2013
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Ja, 08:43, kwi 6, 2014
 • Powód: Otóż główny biurokrata Machinima Gothic Wiki - LordAndreKB jest nieaktywny od prawie miesiąca, a ja mam tylko uprawnienia admina. Czy mógłbyś rozszerzyć mi uprawnienia? Prosiłbym również o odebranie mu uprawnień. Co prawda, LordAndre loguje się codziennie, ale edytuje co miesiąc jeden lub dwa artykuły. Wygląda to tak, jakby specjalnie chciał zapobiegać adopcjom, gdyż oprócz tego nie robi nic więcej. Skoro nie odpowiedziano mi tutaj, to się zgłaszam...  NexGaming27 (dyskusja|wkład)
 • Niestety kiedy biurokrata edytuje Wiki, chociażby sporadycznie - nic nie mogę zrobić. W przypadku kiedy biurokrata jedynie by się logował i nie odpowiadał na żadne prośby można jeszcze pozbawić go uprawnień - jak w przypadku powyżej. Jednak kiedy biurokrata edytował w przeciągu dwóch miesięcy, jedynie co pozostaje to dalsze wysyłanie próśb do niego o rozszerzenie uprawnień.
  Vuh18:22, 07 kwi 2014@fandom
 • Niekatualne, otrzymałem uprawnienia...NexGaming27 (dyskusja|wkład)

biblioteka ossus Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji:15
 • Jak długo edytuję wiki: od 01 28 2014
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:nikt
 • Powód:chcę pomagać innym którzy dopiero wchodzą w ten świat star wars.Supermatrix0
W takim przypadku sugeruję zacząć. Zgłoszenie #4 - wymagania stoją. Zgodnie z poprzednim masz blokadę. Następne takie zgłoszenie, a blokada będzie dłuższa, trzykrotnie. — Nanaki 10:27, kwi 18, 2014 (UTC)

Empirepedia Edytuj

 • Link do wiki: tu
 • Liczba moich edycji: 0
 • Jak długo edytuję wiki:
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Bardzo dawno
Szczerze mówiąc to Empirepedia należy do tych wiki, których zniknięcie raczej wyjdzie na dobre ogółowi :). Jako tako do eksportu artykułów nie są wymagane uprawnienia. Co do samego połączenia oczywiście dobrze by wystartować jakąś dyskusję na ten temat, adminów raczej można pominąć (ponad 5 lat nieobecności raczej pokazuje brak zaangażowania :P) ale warto by poznać opinię innych użytkowników, którzy tam edytują (eksportowanie na pl.jedi trochę zajmie więc wystartowanie dyskusji na początku powinno dać dość dużo czasu na odpowiedź). Dobrze by też poinformować ich bezpośrednio na tablicy zamiast czekać aż sami znajdą wątek. No i oczywiście napisz ponownie jak wszystko warte przeniesienia znajdzie się na pl.jedi i nie będzie większych sprzeciwów co do połączenia. — Nanaki 22:18, kwi 22, 2014 (UTC)

The Binding of Isaac Wiki Edytuj

 • Link do wikiKlik
 • Liczba moich edycji: 1335
 • Jak długo edytuję wiki: od 3 kwietnia 2013 roku do dziś
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: 26 czerwiec 2012 GracekPL, a 25 maj 2013 nadał mi uprawnienia
 • Powód: Jedyny biurokrata jest nieaktywny od 2 lat. Posiadam już uprawnienia administratora, a chciałbym móc rozdawać uprawnienia. Proszę o uprawnienia biurokraty i jednocześnie odebranie praw użytkownikowi GracekPL.
 • Link do dyskusjiKlik

Mrozel (dyskusja) 11:12, kwi 25, 2014 (UTC)

Użytkownik GracekPL pomimo swej dwuletniej nieaktywności logował się wczoraj na wiki, mógłbyś wysłać do niego wiadomość z zapytaniem o rozszerzenie uprawnień? Jeśli biurokrata logował się na wiki to do niego powinny iść w pierwszej kolejność prośby o rozszerzenie uprawnień, nawet jeśli wiesz, że będą bez odpowiedzi.
Vuh18:16, 25 kwi 2014@fandom
Pytałem się już go o rozszerzenie uprawnień (na steam) i nie chciał ich rozszerzyć. Nie wiem jakie to ma znaczenie, że się logował tylko, skoro nie robi nic na wiki i raczej nie będzie robił.

Mrozel (dyskusja) 17:36, kwi 25, 2014 (UTC)

Pomijając całą biurokrację, drobne zapytanie się jest również oznaką uprzejmości i szacunku do osoby, która była biurokratą do tej pory. Pomimo, że nie mam żadnego dowodu wysłania tej prośby rozszerzę Twoje uprawnienia. Wiki przyda się aktywny biurokrata!
Vuh18:59, 25 kwi 2014@fandom

Komunikacja miejska w Warszawie Wikia Edytuj

 • Link do wiki:link
 • Liczba moich edycji:6
 • Jak długo edytuję wiki:15 kwietnia 2014r.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:Danielek2
 • Powód:nie mogę niestety,dokonywać edycji na tej wiki.Niestety mam ich za dużo i nie wiem co tam napisać na tej wiki.Ta wiki jest o Warszawskim Wilanowie.Danielek2 (dyskusja) 18:40, kwi 25, 2014 (UTC)
Tutaj wstawiasz prośbę o zdobycie uprawnień admina, na poszczególnych Wiki. Jeśli chcesz ją usunąć, to zgłoś się do jednego z helperów. --32Polak 19:32, kwi 25, 2014 (UTC)
Tak jak napisał użytkownik 32Polak, "Adoptuj wiki" nie służy do zgłaszania projektów do adopcji, lecz adoptowania nieaktywnych projektów. :)
Vuh22:31, 26 kwi 2014@fandom

Titan Quest Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 68, na dzień dzisiejszy
 • Jak długo edytuję wiki: od 8 kwietnia 2014 roku, z przerwami
 • Ostatni administrator, który wykonał edycjęCezar25, 11 września 2010 roku
 • Powód: Interesuję się tym tematem, a chciałbym otrzymać odpowiednie narzędzia do zamieszczania lepszych artykułów i efektywniejszych edycji. Chciałbym też poprawić stronę główną która została zablokowana dawno temu przez założyciela. Nie zamieszczam linku do dyskusji, ponieważ nie ma tam żadnych edytorów (poza mną). Z góry dziękuję za rozpatrzenie tegóż wniosku. Pozdrawiam

Jackmen (dyskusja) 19:00, kwi 26, 2014 (UTC)

Twój wkład oraz nieobecność administratora jest wystarczająco długa, aby wiki została przez Ciebie adoptowana. Powodzenia w rozwijaniu Wiki! :)
Vuh22:28, 26 kwi 2014@fandom
OK Dziękuję i pozdrawiam 
Jackmen (dyskusja) 08:26, kwi 27, 2014 (UTC)

Awatar Wiki Edytuj

 • Link do wiki: LINK
 • Liczba moich edycji: 893
 • Jak długo edytuję wiki: Od lutego tego roku
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Kubaa6934 (1 marca 2014)
 • Powód: Na wiki nie ma żadnego aktywnego biurokraty czy administratora. Niektóre osoby pewnie jeszcze pamiętają małą aferę, która się tam zdarzyła - była administratorka kopiowała teksty z tłumacza Google i wiki była w opłakanym stanie. Nowy biurokrata miał coś zmienić, ale krótko przesiedział na wiki zanim zniknął. Zniknął całkowicie - nie odpisał mi na swojej tablicy i próbowałem się też skontaktować z nim na Facebooku, ale go nie ma. Uważam, że Awatar wiki przyda się nowy biurokrata, który postara się coś zmienić. Stworzyłem również wątek na forum, ale wypowiedziała się w nim tylko najaktywniejsza użytkowniczka, która się zgodziła. W trakcie miałem także małą przerwę od edytowania, ale już wróciłem. ~ Matik7 (dyskusja) 19:55, kwi 30, 2014 (UTC)
Na Awatar Wiki od czasu do czasu edytuje Rafi862. Myślę, że powinieneś dać mu znać na jego tablicy o dyskusji na temat rozszerzenia Twoich uprawnień i poprosić go o zdanie w tej kwestii. Pio387 Dyskusja 22:10, kwi 30, 2014 (UTC)
Rafi też się zgodził. ~ Matik7 (dyskusja) 08:50, maj 2, 2014 (UTC)
Ostatnio wykonana edycja przez użytkownika c:awatar:user:Kubaa6934 nastąpiła 1 marca. To zbyt mało, aby wiki mogła zostać adoptowana. Minimalny okres nieaktywności, po którym można adoptować wiki to 2 miesiące.
Vuh11:33, 04 maj 2014@fandom
Nie chcę nic mówić stary, ale 1 marca był 63 dni temu, to więcej niż 60. Myslec dyskusja 10:42, maj 4, 2014 (UTC)
Majówka mi nie służy. Uprawnienia rozszerzone po raz drugi. Tylko czekać, aż wiki uzyska 10.000 stron. :)
Vuh13:48, 04 maj 2014@fandom

Rio Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód:Proszę o oddanie mi tej wiki w moje władze, została ona całkowicie opuszczona i zniszczona przez poprzednich użytkowników którzy porzucili ją już dawno. Można mi zaufać jestem administratorem na auta wiki. - RobertRS

ps. dostałem takie zlecenie adopcji tej wiki od angielskiego założyciela angielskiej wersji a dokładniej HarpyPurio a to link do rozmowy i link do tłumacza.

 • Założyciel - Jolancia555 - 12 edycji i właściwe same spanowanie i zalążki artykułów
 • Na wiki nikogo nie ma. (przedtem byli tylko założycielka, niezalogowany użytkownik i ktoś)
 • Dużo pracy wiki ma tylko dziewięć stron a zanim ją zastałem 7 to były puste tytuły z jednym słowem zawartości a te do pracowane nie były arz takie dopracowane. Dodatkowo trzeba zmienić tło i logo do których ja mam dostęp a kategorie to spanowanie takie jak czejść, czejść jestś nowy, tak. wiki przedemną miała 4 obrazy i to kiebskiej jakości.
Wiki jest opuszczona od ~9 miesięcy, sam zaś edytujesz sporo na tej wiki - uprawnienia rozszerzone. :) Powodzenia w rozbudowie wiki!
Vuh19:33, 09 maj 2014@fandom

TotalnaPorażka Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 0
 • Jak długo edytuję wiki: Chcę zacząć
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:NieMamPomysluNaNick
 • Powód: Mam zamiar stronę troszkę, a nawet bardzo ją zmienić. Wiem, że jest podobna wiki o tej samej nazwie, ale ta nazwa jest dla mnie odpowiednia i chcę tam edytować. Postaram się ze wszystkich swoich sił ją zmienić i unowocześnić. Mam nadzieję, że się zgodzicie. ~Oksan
Posiadasz dwie edycje na Totalna Porażka Wiki jest to stanowczo za mało, aby móc adoptować wiki. Przeczytaj proszę zasady adopcji, dostępne tutaj.
Vuh19:30, 09 maj 2014@fandom

Empirepedia Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji:782
 • Jak długo edytuję wiki:10 dni (wcześniej czasami bez rejestracji)
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:Szoferka 15:57, mar 14, 2008
 • Powód:Chciałbym adoptować Empirepedię. Jestem aktywnym edytorem i chciałbym uzyskać uprawnienia administratora aby nieco ożywić tą wiki (i przy okazji usunąć wandalizmy, których uzbierało się bardzo dużo). Ze względu na sporadyczną aktywność niezarejestrowanych użytkowników (którzy zresztą raczej umieszczają tylko wandalizmy) nie stworzyłem stronę dyskusji, na której większość aktywnych edytorów wyraziłaby zgodę. Szkoda byłoby, żeby zniknęła najstarsza encyklopedia internetowa Star Wars w Polsce - mimo wszystko istnieje ona w świadomości fanów. Chciałbym pójść w trochę innym kierunku aniżeli pozostałe encyklopedie gwiezdnych wojen - chciał bym się skupić jedynie na starym uniwersum gwiezdnych wojen i nie aplikować alter rzeczywistości nowego uniwersum, które nakłada się na stare wydarzenia. (Większość wandalizmów już usunąłem!). ZielonyBulgot
Wyżej już była prośba o adopcję w celu połączenia z w:c:pl.jedi. Rozszerzyłem Twoje uprawnienia, bo w krótkim czasie zrobiłeś bardzo dużo, chociaż proponowałbym rozstrzygnięcie dylematu czy pozostać osobno, czy połączyć się z Jedi Wiki co może być łatwiejszym rozwiązaniem jako, że zapewne na Empirepedii jest jeszcze sporo do posprzątania plus zawsze łatwiej budować wiki w więcej osób. Tak czy inaczej powodzenia w rozwijaniu wiki, czy to Empirepedia czy Jedi Wiki, w razie czego napisz jeśli będzie trzeba przekierować adres na pl.jedi. — Nanaki 16:28, maj 15, 2014 (UTC)

Tom i Jerry Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Link
 • Liczba moich edycji:
 • Jak długo edytuję wiki:
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:
 • Powód: zawieszam adopcję na czas nieokreślony!

—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Alicja10315 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Ta strona służy do adopcji danej wiki, nie zaś do zawieszania jej. Nie musisz się obawiać, że ktoś niepowołany ją adoptuje, gdy jesteś aktywnym edytorem. Przy adopcji zwykle wymagana jest zgoda społeczności na danej wiki.
Vuh11:19, 18 maj 2014@fandom

Wojnopedia Edytuj

 • Link do wiki: w:c:wojna
 • Liczba moich edycji: 155
 • Jak długo edytuję wiki: aaaa, kilka dni już chyba będzie. 4 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Pan Cube, w kwietniu, aczkolwiek po drodze ponoć odszedł z Wikii, w każdym razie, nie reaguje na szturchnięcia w tablicy.
 • Powód: Mam zamiar pchnąć do przodu ten projekt, który ma potencjał, ale od założenia 5 lat temu nic się na nim nie dzieje. A do tego przydałyby się przyciski... Szklarz (tablica|edycje|kontakt) 15:42, maj 24, 2014 (CEST)
Konto użytkownika Pan Cube zostało wyłączone, Twój wkład jest nie mały i nie ma innych użytkowników. Uprawnienia przyznane, powodzenia w rozbudowie wiki!
Vuh14:50, 24 maj 2014@fandom
Ale szybko :D. Dzięki. Szklarz (tablica|edycje|kontakt) 15:54, maj 24, 2014 (CEST)

Baśniobór wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 156
 • Jak długo edytuję wiki: Od 5 kwietnia (Wtedy byłam o wiele mniej aktywna)
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Zuzu22
 • Powód: Wikia jest opuszczona, a założyciel ją po prostu porzucił. Czasem wchodzą jacyś administratorzy, ale nie sposób się z nimi skontaktować i spytać ich o cokolwiek (Nie umieją robić podstawowych rzeczy), a jest ich około 4. Myślę że można mi zaufać i powierzyć tę wikię. Edytuję też na Simspedii (Jestem tam moderatorką) więc, mam trochę wiedzy i doświadczenia.

Natasza201 Never Give In!

Niestety jeśli administratorzy są aktywni, moje ręce są związane. Porozmawiaj z administratorami na temat wyboru nowego biurokraty. Z mojej strony nie jestem w stanie nic zdziałać jeśli administracja jest aktywna.
Vuh13:57, 01 cze 2014@fandom
Próbowałam się z nimi odgadać już dawno, jednak obiecują że będą w danych godzinach na chacie, a ich nie ma. A edycji mają naprawdę mało i małych. Wchodzą mniej więcej raz na miesiąc. Twierdzą że nie mają czasu na edycje (No ale cała 4?). Może poradziłbyś mi, co w takiej sytuacji zrobić?

Natasza201 Never Give In!

Naruciak Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 866
 • Jak długo edytuję wiki: Conajmniej tydzień
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Jayjaydj1 - 14:51, sty 21, 2014
 • Powód: Chciałabym zaadoptować wiki, ponieważ założyciel nic na niej nie robił. Po prostu założył i zostawił. Codziennie coś wkładam od siebie i prawdę mówiąc mają dołączyć do mnie moje dwie znajome i pomogą. Zabezpieczono mi css i nie mogę nic zmienić, aby poprawić kolorystycznie.

~~Aomo~~

Wandalizmy w arkuszu css mogą być katastrofalne w skutkach stąd fabryczna blokada edycji tylko dla adminów. Tak czy inaczej: uprawnienia przyznane, powodzenia w rozwijaniu wiki :) — Nanaki 11:10, cze 5, 2014 (UTC)

Durarara Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 108
 • Jak długo edytuję wiki: 7 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Akai Boshi 22:41, mar 12, 2011


 • Powód: Otóż na Wiki dawno nie pojawiała się żadna osoba z uprawnieniami administratora czy biurokraty. Regularnie edytuję Wiki od tygodnia i mam zamiar sprawić, by stanowiła rzetelne źródło informacji o Durararze!!. — Dragoniar (TablicaWkład) 10:56, cze 8, 2014 (UTC)
Uprawnienia przyznane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh12:11, 08 cze 2014@fandom

Memory Alpha / pl Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 370
 • Jak długo edytuję wiki: 5 lat
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: 18. Dez. 2013, 17:32:02
 • Powód: Sorry for writing that in english. Hey. My name is Plasmarelais, for 6 years I’ve been editing in wikis and in addition I’m a beaurocrat in the german version of the Memory Alpha. Further (I tend to say that) I’m bearing the main part of bot-supported interwiki-linking across the 17 versions of Memory Alpha. Every now and then when I stray around in those language versions I find spam, vandalism, pages for deletion in the abandoned/sleeping wikis. That’s why I want to request adoption for this member of the Memory Alpha family.
  Surely I won’t be able to bring them back to success and glory just by snipping my fingers. But I‘d like to do what must be done. That imo includes clearing of spam, vandalism, cleaing, deleting empty pages and so on. And also, restructing the common design to make these pages readable again, after two changes in the wikia skin.
  And – what’s most important – putting some templates, that offer the adoption by some interestest responsible native speakers to bring back life. --Plasmarelais 14:54, cze 9, 2014 (UTC)
Hello Plasmarelais, you recived rights on Memory Alpha pl, because you fulfill all the requirements (beyond editing activity Emoticon_indifferent.png). But Memory Alpha pl has been still for adopt if diffrent polish user will want to adopt wiki (you will be informed if this occurs).
Vuh16:26, 09 cze 2014@fandom

Thanks a lot! That was fast! and do you have a ready template that offers adoption to native speakers? My polish language is just not enough for that ;) But doesn't need to be a template, a text that can be shown on the main page would be fine. Thanks a lot! --Plasmarelais 15:32, cze 14, 2014 (UTC)

The following should do: "Ta wiki podlega pod adopcję. Jeśli chcesz się nią zaopiekować oraz spełniasz wymagania możesz złożyć prośbę o rozszerzenie uprawnień." — Nanaki 12:13, cze 15, 2014 (UTC)
Template and notif added to Memory Alpha pl. Thanks for you text Nanaki. I hope will soon be adopted. :)
Vuh12:20, 15 cze 2014@fandom
W tej chwili główna kolumna zasłania u mnie powiadomienie i nie można go w pełni odczytać. Vengir (dyskusja) 12:30, cze 15, 2014 (UTC)

Dziękuję bardzo! --Plasmarelais 13:33, cze 15, 2014 (UTC)

Batman wiki Edytuj

 • Powód: Chce polepszyć tą wiki . Jestem fanem batmana i wiem o tej postaci dużo . Chce zmienić  wszystko na wiki i prosze o adopcje
 • Dexart
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh11:54, 15 cze 2014@fandom

Kiepscy Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji:2
 • Jak długo edytuję wiki:od kilku dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:Migulo
 • Powód:on chce odejść i poszukuje administratora —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Jadek125p (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Skoro Migulo zamiast samemu mianować Cię administratorem postanowił odebrać sobie uprawnienia i odesłać do adopcji to obowiązują wymagania znajdujące się na górze strony. — Nanaki 20:50, cze 15, 2014 (UTC)

Tyle tylko, że Migulo odebrał sobie uprawnienia w lutym i na ten moment wiki nie ma żadnego administratora, nie mówiąc o aktywnym... Myslec dyskusja 09:52, cze 16, 2014 (UTC)
Lepszy brak admina niż potencjalny admin-wandal. Użytkownik powinien pokazać zaangażowanie w projekt m.in. aby pokazać, że nie chce uprawnień tylko w celu wyrządzenia dokładniejszych zniszczeń niż może jako zwykły użytkownik. Dwie edycje, na dodatek wykonane zaledwie pół godziny przed założeniem wątku o adopcję nie pokazują zaangażowania w projekt. — Nanaki 12:56, cze 16, 2014 (UTC)
Rozumiem wiki popadnie w gróz no trudno jak uwarzaż —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Jadek125p (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Czy tak trudno pokazać, że chcesz się nią zająć poprzez robienie rzeczy, do których nie potrzebujesz uprawnień administratora? Z trzech wymagań, które postawił Migulo na razie słabo jest z dwoma ostatnimi, a Twoja wypowiedź wyżej stawia wątpliwości co do spełnienia pierwszego. — Nanaki 13:21, cze 16, 2014 (UTC)
Kiedy mi się chcę nie robie błędów. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Jadek125p (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Skoro Ci się nie chce czemu miałbyś zostać administratorem tej wiki? Przez twój brak chęci zmniejszasz swoje szanse na adopcję... NexGaming27 (dyskusja|wkład) 14:47, cze 16, 2014 (UTC)

Rio Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Rio Wiki
 • Liczba moich:
  • edycji: 1265
  • odznak:: 27
  • punktów: 1120
 • Jak długo edytuję wiki: Od 5 maja
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Użytkownik:RobertRS
 • Powód:Byłem administratorem ale przez wypadek straciłem uprawnienia, oddacie mi je —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika RobertRS (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Witaj,
Nie straciłeś swoich uprawnień przez przypadek, ale zostały ci odebrane w związku z klarowną decyzją społeczności. Uprawnienia/wiki nie były(-a) i nie są/jest twoją własnością - jeśli chcesz je odzyskać musisz nawiązać w tej sprawie dialog z społecznością. Tego typu "fochy" raczej Ci nie pomogą. Piszę to po analizie nastrojów panujących wśród innych użytkowników.
Pozdrawiam, — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 19:00, cze 16, 2014 (UTC)
Społeczność się nie pojawia na wiki od tygodnia, mam największe wszystko co się da zdobyć na tej wiki a inni tak dużo nie edytują a niektóre zażuty które mi zażuconio nie ja je uczyniłem tylko Szymon1 za co dostał bana.
Jednym z punktów w regulaminie adopcji jest, aby współpracować z innymi w kwestii rozbudowy wiki. U ciebie tego nie widzę, co lepsze społeczność zgodnie ustaliła, aby odebrać Ci uprawnienia. Dopóki nie zobaczę poprawy z Twojej strony, nie widzę sensu nadawania Ci uprawnień. Przy okazji dziesięć edycji ma taką samą wartość jak tysiąc edycji, więc zaznaczanie "ilości edycji, odznak i punktów" nie ma sensu. Chciałbym zobaczyć chęć współpracy i rozbudowy wiki razem z innymi użytkownikami u Ciebie.
Vuh21:35, 19 cze 2014@fandom

Pliopedia Edytuj

 • Link do wiki: Pliopedia
 • Liczba moich edycji: 756
 • Jak długo edytuję wiki: 29 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Hallgerd 19:00, cze 3, 2012
 • Powód: Witam, chciałbym adoptować Pliopedię. Część artykułów i kategorii wymaga usunięcia. Nie ma tu nikogo do kogo można się zwrócić o pomoc. Jedynym administratorem była założycielka, która jest nieaktywna od około dwóch lat. Od pewnego czasu nie ma też żadnych osób, które regularnie tu edytują. Chciałbym kontynuować ten projekt.

Little flying red balloon (dyskusja) 21:37, cze 16, 2014 (UTC)

Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh06:09, 17 cze 2014@fandom

Rio Wiki (drugi raz) Edytuj

 • Link do wiki: Rio Wiki
 • Liczba moich edycji: około 130, pewnie jeszcze wzrośnie.
 • Jak długo edytuję wiki: prawie miesiąc.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: RobertRS
 • Powód: społeczność zadecydowała by RobertRS który adoptował tę wikię wcześniej został usunięty ze stanowiska administratora, tak się stało. Teraz nie ma żadnego administratora (prócz nieaktywnego założyciela) i chciałbym przejąć opiekę nad tą wikią. Tutaj się zapytałem i zebrałem opinie, nie wiem czy mój głos/moja opinia się liczy, ale chyba tak. RobertRS prawdopodobnie nie sprecyzował swojej odpowiedzi/głosu (kompletnie nie rozumiem większości jego wiadomości). Naprawiam wszystkie napotkane błędy (a poprzedni administrator narobił wszędzie pełno byków), stworzyłem kilka nowych artykułów.—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika 0Anonim0 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Od czasu pojawienia się wątku z zapytaniem społeczności nie minęło nawet pięć dni. Dajmy czas na wypowiedzenie się społeczności (nawet jeśli do tego czasu nikt nie napisze).
Vuh21:38, 19 cze 2014@fandom
0Anonim0 wogule tej wiki nie edytuje. Od miesiąca nie wniósł żadnej wiedzy na artykuły a jak coś edytuje to jedno zdanie które często zostaje zniekształcone przez następne edycje. Za to ja edytuje codziennie wiele artykułów (ja dodaje dużo zdań a nie jedno). Dodatkowo jestem tu od 5 maja i mam już na 10:05 201-06-20 1433, 1 pierwsze miejsce wśród odznak których mam 28 (6 złotych, 10 srebrnych, 12 brązowych) co daje mi 1220 punktów kiedy on jest u od 20 maja i ma 123 edycje edycji 2 miejsce w rankingu, odaczeń ma 14 (3 srebrne, 11 brązowych) i zaledwie 260 punktów. Od tygodnia siedzi tylko na tych swoich blogach przeciw administracyjnych i nic nie robi w artykułach a jak coś robi to trzeba poprawić. - RobertRS

PS: Stworzył 2 strony które ja musiałem letko rozbudować. Dodatkowo administrator a co dopiero biurokrata powinien wnosić nowy wkład a nie żerować na czyiś pracach. Dodatkowo powinno się dodawać grafikę na wiki.

Do "Vuh" - już się poprawiłem, co nawet udowodniłem prosząc cię o usunięcie tamtych stron.
@RobertRS: Tak tak tak, co kogokolwiek chodzi to że się poprawiłeś, za błędy trzeba płacić. Kilka osób zdecydowało że nie nadajesz się na admina więc nim nie jesteś i nie ma co rozstrząsać tej sprawy. P.S: Mówisz, że się poprawiłeś, a dalej ciężko zrozumieć to co piszesz.przez te błędy ortograficzne. Nie wiem po co tutaj to piszesz jak masz temat na forum. ~0Anonim0
Ja nic źle tu nie napiszałem. Czy ty aby by na pewno pochodzisz z polski albo się dopiero uczysz się czytać bo ja pisze wszystko dobrze, więc nie zmyślaj. Posłuchaj żeby być administratorem trzeba edytować i dodawać a ty jak dotąd nic nie robisz. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika RobertRS (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Stop. Ta strona służy do zgłaszania wniosków do helperów, nie toczenia jałowych dyskusji na tematy, które już kilkukrotnie wałkowaliście u siebie na wiki. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 16:01, cze 20, 2014 (UTC)

Zelda Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 34
 • Jak długo edytuję wiki: 10 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Kacper2003 19:00, wrz 17, 2013
 • Powód: Chciałbym ożywić tą wiki, posiada ona tylko dwie strony i jednego użytkownika, mnie. Mimo, iż zapewne nie zdobędzie ona popularności chce przynajmniej odświeżyć jej szatę graficzną. - TreyuKun
Uprawnienia rozszerzone, powodzenia w rozbudowie. — Nanaki 18:11, cze 19, 2014 (UTC)

Hellsing Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Wikia jest opuszczona i kompletnie nikt się nią nie zajmuje. W ogóle nie można znaleźć administratora. Obejrzałem i przeczytałem całą serię "Hellsing", więc myślę że mogę się zająć tą wikią. Do tej pory zrobiłem już kilka artykułów oraz infobox dla postaci. Poza tym, mam już pewne doświadczenie odnośnie wiki - sam mam już ich kilka, w tym także angielskie. HanzoHattorii123 (dyskusja) 11:18, cze 20, 2014 (UTC)
Uprawnienia rozszerzone, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh13:24, 20 cze 2014@fandom
Dziękuję :) HanzoHattorii123 (dyskusja) 19:06, cze 23, 2014 (UTC)

Rio Wiki (drugie podejście) Edytuj

Na wstępie przeproszę za to, że już któryś raz ta wiki się tu przewija, ale przydałoby się jednak doprowadzić ją do ładu. Pozwolę sobie skopiować/przerobić poprzedni wniosek.

 • Link do wiki: Rio Wiki
 • Liczba moich edycji: około 140, jednak pewnie jeszcze wzrośnie - wyznaję zasadę jakość > ilość.
 • Jak długo edytuję wiki: ponad miesiąc.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: RobertRS
 • Powód: społeczność zadecydowała by RobertRS który adoptował tę wikię wcześniej został usunięty ze stanowiska administratora, tak się stało. Teraz nie ma żadnego administratora (prócz nieaktywnego założyciela) i chciałbym przejąć opiekę nad tą wikią. Tutaj się zapytałem i zebrałem opinie, nie wiem czy mój głos/moja opinia się liczy, ale chyba tak. RobertRS prawdopodobnie nie sprecyzował swojej odpowiedzi/głosu (kompletnie nie rozumiem większości jego wiadomości). Naprawiam wszystkie napotkane błędy (a poprzedni administrator narobił wszędzie pełno byków), stworzyłem kilka nowych artykułów.—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika 0Anonim0 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
 • Powód c.d: Vuh poprosił mnie o zaczekanie i danie czasu na wypowiedź innych edytorów, jednak nikt tego nie zrobił. Jedyna "nowa" osoba która cokolwiek dopisała wyraziła tylko swoje spostrzeżenia o poprzednim administratorze w innym temacie (ostatni post)
Cały czas myślałem co zrobić z tą wiki. Z jednej strony użytkownik potrafiący dogadać się ze społecznością; z drugiej strony użytkownik poświęcający wiki dużo czasu. Także na razie oboje otrzymacie uprawnienia administratora, bez uprawnień biurokraty - macie dostęp do wszystkiego co posiada zwykły administrator, lecz nie możecie nadawać uprawnień, ani ich zabierać. A sama wiki będzie pod moim ciągłym nadzorem, jeżeli będziecie mieli prośby do mnie odnośnie poszerzenia komuś innemu uprawnień zgłoście się na mojej tablicy tutaj na Centrum Społeczności lub na Rio Wiki, jednakże oboje musicie być zgodni co do tego.
Vuh18:31, 27 cze 2014@fandom

Trollpasta Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Link
 • Liczba moich edycji: 171 (ciągle przybywa)
 • Jak długo edytuję wiki: Od 26 czerwca 2014.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: PanCube
 • Powód: Wiki jest pozbawiona administratora oraz biurokraty. Konto założyciela zostało globalnie wyłączone przez Wikię, a jego ostatnia edycja jest datowana na 17 kwietnia 2014 roku (21 kwietnia 2014, jeśli weźmiemy pod uwagę również edycje tablic i blogi). Chciałbym nieco ulepszyć wiki pod względem technicznym i wizualnym, ale bez uprawnień, do których prawo ma tylko administrator, nie jestem w stanie tego zrobić. Aktywnymi edytorami są ja, Marta the Writer oraz GhostlyFan. Paradichlorobenzen (dyskusja) 18:17, cze 27, 2014 (UTC)
Jeśli są na wiki aktywni użytkownicy, utwórz wątek na forum lub na blogu odnośnie rozszerzenia Twoich uprawnień, gdzie społeczność zadecyduje, czy się zgadzają z rozszerzeniem Tobie uprawnień.
Vuh23:47, 27 cze 2014@fandom
Aktywni edytorzy to w przypadku tej wiki pojęcie względne, bo przez aktywnych miałem na myśli użytkowników, którzy od czasu do czasu dokonają edycji jakieś strony. Mimo to, dostosowałem się do twojej sugestii i założyłem temat na forum. Paradichlorobenzen (dyskusja) 09:09, cze 28, 2014 (UTC)
Na wątek związany z wyborem administratora na chwilę obecną nikt nie odpowiedział, mimo informacji na stronie głównej. Mam jeszcze czekać na odpowiedź? Paradichlorobenzen (dyskusja) 14:20, lip 2, 2014 (UTC)
Tydzień już praktycznie minął (wymagany czas na odpowiedź na dyskusję o rozszerzenie uprawnień), także nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci powodzenia w rozbudowie wiki z nowymi uprawnieniami. :)
Vuh00:52, 03 lip 2014@fandom
Dziękuję. Paradichlorobenzen (dyskusja) 06:35, lip 3, 2014 (UTC)

Encyklopedia Bionicle Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Witam. Nie jestem pewien, czy to odpowiednie miejsce na tą sprawę, ale umieszczenie tego tu wydaje się lepszym rozwiązaniem niż tworzenie osobnego wątku na forum. Otóż, od dwóch lat jestem administratorem Encyklopedii Bionicle. Wiki, ze względu na zakończenie serii BIONICLE, od czterech lat jest rzadko edytowana (w porównaniu z latami, kiedy seria była). Kilka dni temu pojawiła się informacja o wznowieniu serii, co najpewniej przyniosłoby ożywienie tej wiki. Jako jedyny aktywny tam administrator, chciałbym prosić o prawa biurokraty (jedyny aktywny administrator/biurokrata dokonał edycji w maju). Pozdrawiam.--Zapomniany Makuta 13:30, lip 6, 2014 (UTC)
To jest odpowiednia ku temu strona :) Uprawnienia rozszerzone, powodzenia w ożywianiu wiki.
Vuh21:21, 06 lip 2014@fandom

Mirai Nikki Edytuj

 • Link do wiki: klik
 • Liczba moich edycji: 33
 • Jak długo edytuję wiki: Od 27 czerwca
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Avenss 8 stycznia 2013 (dzień po założeniu wiki)
 • Powód: Wiki została porzucona przez założyciela już dzień po jej założeniu, strony głównej nikt nawet nie może ruszyć, oasis i monobook nietknięte, dlatego też chciałbym ją ożywić i mocno rozbudować. — GresławDyskusja 18:51, lip 6, 2014 (UTC)
Widzę, że utworzyłeś temat na forum. Poczekajmy 3 dni, aby ktokolwiek odpowiedział i/lub chociaż go zobaczył. Jeśli do tego czasu nikt nie odpowie/nie będzie miał poważnych zastrzeżeń rozszerzę Twoje uprawnienia.
Vuh21:47, 06 lip 2014@fandom
A więc 3 dni minęły i do tego czasu wypowiedziała się jedna osoba, będąca za. — GresławDyskusja 15:36, lip 9, 2014 (UTC)
Uprawnienia rozszerzone, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh20:26, 09 lip 2014@fandom
Dziękuję i pozdrawiam :P — GresławDyskusja 18:32, lip 9, 2014 (UTC)

Fairy Tail Fan Edytuj

 • Link do wiki: klik
 • Liczba moich edycji: 709
 • Jak długo edytuję wiki: Od 18 listopada 2012 r.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Faster Shi 6 sierpień 1013
 • Powód: Piszę w imieniu swoim oraz CUżytkownikaLuke 627 Wiki ta jest od bardzo dawna nie edytowana przez administratorów. Ja edytuje tą wiki już od bardzo długiego czasu (dodam iż byłem i jestem adminem na wielu innych wikiach), a mój kolega Luk od niedawna edytuje ta wiki, ale podobnie jak ja ma już bardzo duży staż w dziedzinie Administracji. Świetnie się dogadujemy i mamy również dużą wiedze na temat Fairy Tail, przez co każdy użytkownik na tej wiki nie spotka się z nieuzasadnioną krytyką. Kolejny powód pojawiają się na tej wiki artykuły naprawdę skromne, ale takie które zawierają, po jednej literce. Planujemy również
  *skasowanie artykułów będących bardzo słabo rozbudowanymi,
  *dodanie licencji, do plików którym jej brakuje,
  *sprzątanie raportów,
  *dodanie nowych szablonów,
  *odświeżenie strony głównej w postaci polecanych artykułów. 
  *rozwiniecie współpracy z innymi wikiami.

Oczywiście będziemy też rozbudowywać wiki jak najlepiej będziemy potrafili. Dlatego proszę o uprawnienia dla mnie i dla niego. AdiFireDyskusja 18:03, lip 9, 2014 (UTC)

Na wiki są również inni aktywni użytkownicy, dobrze by było napisać wiadomość na forum, że zamierzacie adoptować tą wiki. Jeśli w ciągu 3 dni nikt nie odpowie lub nie będzie znaczących głosów sprzeciwu uprawnienia zostaną nadane. Ostatni administrator, który wykonał edycję: Faster Shi 6 sierpień 1013 - Przez ostatnie 1000 lat nikt się tą wiki nie zajmował :/
Vuh20:43, 09 lip 2014@fandom

Oczywiście, już zrobione, dziękuję za szybką odpowiedź. AdiFireDyskusja 21:02, lip 9, 2014 (UTC)

Użytkownicy wyrazili zgodę, także uprawnienia rozszerzone, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh19:21, 14 lip 2014@fandom

Wookieepedia Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 116
 • Jak długo edytuję wiki: zacząłem kilka miesięcy temu
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: brak. Wiki została założona przez ZUCKUSSa, który nie wykonał żadnej edycji.
 • Powód: od jakiegoś czasu reanimuję tą wiki. Chciałbym uzyskać status administratora, by lepiej ją dyktować (np. zamknąć interwiki w boxie, jak na angielskiej wersji tej wiki). Darth Plagueis "Mądry" - Hego Damask 16:25, lip 14, 2014 (UTC)
Do adoptowania wiki w innych językach służy strona Adoption:Requests na Community Central. Na tej stronie można adoptować wyłącznie polskojęzyczne wiki. ;-) —Pio387 Dyskusja 16:31, lip 14, 2014 (UTC)
Tak jak użytkownik Pio387 wspomniał wszystkie niepolskojęzyczne wiki powinny być zgłaszane na angielskiej centrali.
Vuh19:19, 14 lip 2014@fandom

Fikcyjno-Fanowska Tomek i Przyjaciele Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 2 edycje
 • Jak długo edytuję wiki: od dzisiaj
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Thomasspoko
 • Powód: To było moje multikonto. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika PinkiePie2004 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Jeśli to było Twoje multikonto, nadaj sobie własnoręcznie uprawnienia biurokraty. W przeciwnym wypadku przeczytaj regulamin.
Vuh20:55, 16 lip 2014@fandom

Saints Row WikiEdytuj

 • Link do wikilink
 • Liczba moich edycji: 356
 • Jak długo edytuję wiki: Od 9 lipca 2013.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycjęNiceYesGoodEasterRice 23:16, mar 20, 2014
 • Powód: Ta Wiki została opanowana przez wandali. Administrator nie edytuje od paru miesięcy. Sam miałem dostać od niego uprawnienia administratora, lecz jak widać - nie dostałem. Chcę uratować tą Wiki. Sam od dawna na niej nie edytowałem, ale postanawiam wrócić. Mam nadzieję, że mi się to uda. :) —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika TheAnonim13 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Uprawnienia rozszerzone, powodzenia w rozbudowie wiki!
Vuh12:16, 20 lip 2014@fandom

Simpsons Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Powód: Simpsons Wiki jest opuszczona, jej jedyny biurokrata, a także założyciel (Pawel9802) ostatnią edycję dokonał 14 listopada 2011r., a więc wiki jest pozbawiona administratora od ponad 2 lat. Od czasu do czasu spotykam tam aktywnych edytorów, jednak skomunikowanie się z nimi graniczy z cudem, gdyż Simpsons Wiki jest pozbawiona czatu, forum oraz tablic. Z tego właśnie powodu postanowiłam ubiegać się o jej adopcję. Z odpowiednimi uprawnieniami mogłabym wprowadzić na Simpsons Wiki wiele nowych rozszerzeń oraz skuteczniej rozwijać ją pod różnymi względami. Wcześniej starałam się ją aktywnie edytować, choć nie zawsze miałam taką możliwość. Stworzyłam dość sporo stron związanych z tematyką serialu oraz opracowałam wiele szablonów, które z pewnością przydadzą się na przyszłość. Mam pewne doświadczenie w zarządzaniu wiki, gdyż jestem również administratorką na Simspedii. O mojej planowanej kandydaturze na biurokratkę powiadomiłam również innych użytkowników Simpsons Wiki, wspominając o tym na blogu (link).

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury :) Alexus242, 18:30, lip 19, 2014 (UTC)

Uprawnienia rozszerzone, powodzenia w rozbudowie wiki!
Vuh12:16, 20 lip 2014@fandom
Dziękuję i pozdrawiam :) Alexus242, 17:30, lip 20, 2014 (UTC)

Aer Edytuj

 • Powód: Założyłem konto "St-ShookTea" (czyli to, z którego teraz piszę) ze względu na to, że zapomniałem o posiadaniu przeze mnie konta "ShookTea" (przy rejestracji uznałem, że ktoś mnie wyprzedził). Później, korzystając z konta "St-ShookTea" założyłem Aer Wiki, ale gdy "znalazłem" swoje stare konto, przełączyłem się na niego. Nadałem już pełne uprawnienia do konta "ShookTea", ale proszę o przeniesienie Aer Wiki z konta St-ShookTea na konto ShookTea.

--St-ShookTea (dyskusja) 20:25, lip 25, 2014 (UTC)

Uprawnienia biurokraty i administratora możesz sam sobie odebrać. Wystarczy, że zalogujesz się na konto St-ShookTea, wejdziesz na tę stronę, odznaczysz Biurokrata i Administrator i klikniesz przycisk Zapisz. :-) — Pio387 Dyskusja 20:38, lip 25, 2014 (UTC)
Racja, dziękuję. Już zrobione! :) --ShookTea (dyskusja) 21:42, lip 25, 2014 (UTC)

4story Edytuj

 • Link do wiki: 4Story_Wiki
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Special11 13:50, lis 1, 2010
 • Powód: Wikię edytuję od dziś, ma zaledwie 71 stron, nie ma podstawowych kategorii i artykułów, z uprawnieniami administratora byłoby mi o wiele łatwiej zacząć ją edytować, bo jest też kilka stron do wywalenia. Po prostu trzeba ją stworzyć od nowa, a jako zwykły użytkownik będzie dosyć ciężko, skoro nie ma aktywnego administratora ani innych użytkowników. Ola. (dyskusja) 20:10, lip 27, 2014 (UTC)
Niestety, ale nie edytujesz aktywnie wiki (patrz warunki adopcji). Zasada ta jest po to, aby wykluczyć osoby, które posiadają słomiany zapał i blokują tym samym możliwość do adopcji tej wiki dla innych na kilka miesięcy. Edytuj przynajmniej tydzień tą wiki, po tym czasie zgłoś się ponownie na tej stronie, wtedy osądzimy przyznanie nowych uprawnień. :)
Vuh22:21, 27 lip 2014@fandom

Baśniobór wiki Edytuj

 • Link do wiki: Baśniobór_Wiki
 • Liczba moich edycji:45
 • Jak długo edytuję wiki:od 25 lutego 2014r.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:Zuzu22
 • Powód:Chciałabym przejąć Baśniobór wiki ponieważ właściciela niema już od 21 sierpnia 2013r. I osoby które mają duże doświadczenie o wiki nie mogą dostać administratora, bo niema im go kto wydać. Posiadam sporą wiedzę o prowadzeniu wiki. Jestem chyba najaktywniejszą osobą.
 • Pozdrawiam Zuzu22 (dyskusja) 07:23, lip 28, 2014 (UTC)
Na wiki są również inni aktywni użytkownicy i administratorzy, którzy byli obecni mniej niż 2 miesiące temu. Załóż proszę temat na forum/blogu, w którym aktywna społeczność (nawet jeżeli nikt nie odpisze) zdecyduje czy zgadza się na rozszerzenie Tobie uprawnień do biurokraty. Jeżeli nie będzie w ciągu tygodnia żadnych poważnych sprzeciwów - rozszerzę Twoje uprawnienia. :)
Vuh17:40, 28 lip 2014@fandom

Plants vs. Zombies Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji:3
 • Jak długo edytuję wiki:1d
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:[brak]
 • Powód:strona bezemnie się nie będzie rozwijać —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Emanuel375 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
3 edycje i 1 dzień edytowania to stanowczo za mało, aby móc adoptować tą wiki. Proszę przeczytaj warunki adopcji, a po ich spełnieniu zgłoś się tutaj ponownie.
Vuh09:25, 01 sie 2014@fandom

Wiki Spore Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji:27
 • Jak długo edytuję wiki:1r
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:[brak]
 • Powód:Admini nie angarzują się, a poza tym są totalnymi ułomami —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Emanuel375 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Administrator był niedawno aktywny, więc wiki nie nadaje się do adopcji, jeśli chciałbyś być na niej administratorem poproś o to lokalnego biurokratę. Przy okazji nazywając kogoś "ułomem" na stronie adopcyjnej tylko zmniejszasz swoje szanse na adopcję/otrzymanie większych uprawnień.
Vuh09:29, 01 sie 2014@fandom

Kung Fu Panda wiki (wiki w języku polskim) Edytuj

 • Link do wikiKung Fu Panda wiki
 • Liczba moich edycji: 48
 • Jak długo edytuję wiki: 3 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Rafi862; 30 październik 2012
 • Powód: Na wiki nie ma aktywnych administratorów, założyciel nie działa od prawie 2 lat, chciałabym wszystkim się tam zająć. Jestem jedyną działającą tak osobą... Mam 3 miejsce w rankingu, chociaż jestem dopiero od 3 dni. Dodaję nowe artykuły codziennie, razem z obrazami. Po kolei wszystkim się zajmuję. Chcę zająć się osiągnięciami; dodać fajne obrazki i nazwy, zmodyfikować motyw i edytować, ale mieć pewność, że czuwam nad tym całkowicie. Podkreślam, iż wiki ta ma tylko 22 strony. 

Bardzo proszę o przyjęcie mojego wniosku i o oddanie mi tej wiki do adopcji. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam cały, wspaniały zespół z Centrum Społeczności, który nie raz już mi pomógł w trudnych sprawach.

[[Użytkownik:Halszka454|Halszka454 (dyskusja) 19:33, lip 31, 2014 (UTC)Halszka454♥]]

Ostatnia edycja administratora administratora została wykonana dosyć dawno, jednak użytkownik Rafi862 był aktywny wczoraj. Napisz na jego tablicy wiadomość z prośbą o rozszerzenie uprawnień, jeśli nie odpowie pomyślimy nad dalszym rozwojem sytuacji :)
Vuh09:38, 01 sie 2014@fandom
Sprawa załatwiona, dzięki za radę :) Halszka454 (dyskusja) 10:27, sie 1, 2014 (UTC)Halszka454

Kuroshitsuji Wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.kuroshitsuji.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 221
 • Jak długo edytuję wiki: 6 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Lili888, 2 kwietnia 2013
 • Powód: Na wiki nie ma aktywnych edytorów, ani administratorów, chciałabym się zająć rozbudową wiki. Evangelyn (tell me a story) 18:44, sie 4, 2014 (UTC)
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! (Przy okazji, istnieje również Czarny Lokaj Wiki, jednak nie nadaje się do adopcji z powodu aktywnej administracji)
Vuh21:28, 04 sie 2014@fandom

Warframe wiki Edytuj

 • Powód:Chciałbym adoptować wiki ponieważ z wszystkich administratorów tylko ja nadal na niej działam, z biurokratą straciłem kontakt a za tydzień szykuje mi się wyjazd do pracy za granicę na 3 miesiące tak więc chciałem nadać pewnemu użytkownikowi prawa Administratora aby mnie zastąpił przez czas nieobecności. Po powrocie korzystając z praw biurokraty chciałbym ulepszyć i rozbudować bardziej stronę. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Yellow94 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Wszyscy biurokraci posiadają więcej niż 2 miesiące nieobecności, także ze spokojnym sumieniem mogę nadać Ci dodatkowe uprawnienia :) Powodzenia w rozwoju wiki!
Vuh01:37, 15 sie 2014@fandom


Roblox Wiki Edytuj

 • Powód: Ta wiki została założona 4 lata temu. Jej jedynym administratorem zawsze był i jest użytkownik Adamerek, który zrezygnował z dalszej edycji i administracji stroną po niecałym miesiącu. Od tego czasu nigdy się ponownie nie zalogował. Ja jestem najaktywniejszym użytkownikiem tej wiki(nie uwzględniając bota) i sądzę, że potrafiłbym administrować tą stroną.

Mrksiedzu (dyskusja) 15:06, sie 15, 2014 (UTC)

Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh00:57, 17 sie 2014@fandom

Wiki Tomek i Przyjaciele Edytuj

 • Link do wiki: Wiki Tomek i Przyjaciele
 • Liczba moich edycji:1264
 • Jak długo edytuję wiki:rok
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:OliverandToadfan
 • Powód:Administratorzy mimo mojej aktywności, nie chcą mi dać uprawnień, bo tylko się skupiają za banowaniu i edytowaniu. Kiedy zamieściłem prośbę o regulamin, nie odpowiedzieli mi. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika PinkiePie2004 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Dopóki administratorzy są aktywni moje ręce są związane i nie mogę rozszerzyć Twoich uprawnień. Spróbuj jeszcze raz porozumieć się z lokalną administracją. Ja ze swojej strony nic nie mogę zrobić.
Vuh17:40, 18 sie 2014@fandom
No dobrze, spytam się. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika PinkiePie2004 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Westeros&Essos Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Westeros&Essos Wiki
 • Liczba moich edycji: 1130
 • Jak długo edytuję wiki: około 9 miesięcy
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: KatarzynaWaska
 • Powód: Zupełny brak aktywności naszej założycielki i adminki.

—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Septim33 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Uprawnienia rozszerzone — Nanaki 14:51, sie 21, 2014 (UTC)

Warhammer wiki pl Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Edycje: 115
 • Jak długo edytuję wiki: Od początku 2014.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:Namir Ragnar
 • Powód:Dosyć aktywnie edytuje, prawie codziennie sprawdzam co na wiki(bez logowań),3 miejsce w punktach i 2 w lidzbie edycji, Brak admina i ochrony wiki,regulaminu,kiepskie tło.—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Rekinado (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh13:40, 23 sie 2014@fandom

Final Fantasy Wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.finalfantasy.wikia.com/
 • Liczba moich edycji: 1161
 • Jak długo edytuję wiki: 6 miesięcy
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Datrio 13:05, 4 maja 2007
 • Powód:

Zajmuję się tłumaczeniem (i w miarę możliwości weryfikacją) stron z angielskiej wersji FFWiki, jednak często sporo problemów przysparzają mi różnice w rozszerzeniach obu Wiki, które skutkują nie działającymi (w polskiej wersji) szablonami, takimi jak rozwijane tabelki lub nieco bardziej złożone infoboxy. Brakuje mi odpowiednich uprawnień żeby móc ujednolicić rozszerzenia na polskiej FFWiki z tymi z angieskiej. Pozwoliłyby mi one na sprawniejsze tłumaczenie stron, gdyż nie musiałbym (często nieudolnie) próbować w jakiś sposób obejść wcześniej wspomnianych różnic. Fistep (dyskusja) 13:31, sie 24, 2014 (UTC)

Uprawnienia nadane. Powodzenia w rozbudowie wiki! :) Daj znać jeśli miałbyś jakieś poważne problemy z szablonami.
Vuh16:49, 24 sie 2014@fandom

Dziękuję bardzo! Fistep (dyskusja) 15:27, sie 24, 2014 (UTC)

Angelo rządzi wiki Edytuj

 • Link do wiki:pl.angelo-rzadzi.wikia.com/wiki/Angelo_rządzi_Wiki
 • Liczba moich edycji: 20
 • Jak długo edytuję wiki:1 dzień
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:
 • Powód:umiem naprawiać i edytować strony—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Willow1 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Nie jestem helperem, ale myślę, że jesteś tam za krótko i masz mało edycji. DanielekKMA (dyskusjawkład) 18:40, sie 30, 2014 (UTC)

Użytkownik DanielekKMA ma rację czas edycji na wiki jest zbyt krótki, aby można było teraz adoptować wiki. Utrzymaj podobne tempo edycji przez następne 4 dni, a spokojnie będziesz mógł adoptować wiki :)
Vuh00:14, 31 sie 2014@fandom

Tibia Wiki Edytuj

 • Link do wiki: pl.tibia.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 32 na wikia (około 800 na prywatnym serwerze media wiki. Sprawdzałem i wszystko jest identycznie)
 • Jak długo edytuję wiki: 2 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: - Nie mam pojęcia
 • Powód:

Witam serdecznie.

Od 8 lat w wolnych chwilach gram w gre mmorpg o nazwie Tibia. Prowadzę również sklep w celach zarobkowych (własna działalność gospodarcza), dlatego też moja wiedza na temat tej gry jest dość duża. Aby ożywić troszkę graczy z Polskiej areny, postanowiłem stworzyć wiki, które obecnie znajduję się pod tym adresem: http://pl.tibijska.wikia.com/.  Jednak zauważyłem iż pozostałe kraje korzystają z nazwy (kraj).tibia.wikia.com, dlatego wpadłem na pomysł, aby zarejestrować się w identycznej nazwie z początkiem PL. Niestety okazało się że uprzedził mnie ktoś.

Strona została założona 3 lata temu i jedyne co zrobił administrator, to link do swojej strony z keyloggerami (wirus), oraz jakiś obrazek nawołujący do pobrania javy i kolejny link do wirusa. (http://pl.tibia.wikia.com/wiki/Tibia_Wiki?diff=1814&oldid=1813)

I tu pojawia się moją prośba o mianowanie mnie biurokratą strony abym mógł ją rozwinąć. Obecnie nawet nie mogę ustawić menu, więc jakakolwiek edycja bez uprawnień jest bezsensu. Proszę również odebrać po przedniemu adminowi prawa (oraz wszystkim którzy je tam mają), aby nie mógł skasować treści które będę wstawiał z użytkownikami mojego forum.

Tak jak wcześniej wspomniałem założyłem już stronę pod innym adresem, więc fajnie byłoby po prostu zmienić nazwę mojej na pl.tibia.wikia.com. abym nie tracił czasu na przerabianie kolejny raz wyglądu. No a jeżeli się nie da to proszę skasować mi biurokratę na tibijska.wikia.com i przydzielić na pl.tibia.wikia.com.

Dziękuje i pozdrawiam.

Tibijczyk

PS.

http://pl.tibijska.wikia.com/wiki/Specjalna:U%C5%BCytkownicy - Nie jestem pewny ale teraz zauważyłem że ta strona w ogóle nie ma biurokraty. Być może się mylę, ale nikogo mi nie wyświetla.

Poprzedni administrator nie wykonał żadnej edycji, dlatego nie był widoczny w Specjalna:Użytkownicy. Adres wiki zmieniony, powodzenia w rozbudowie wiki! :) Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy - daj znać.
Vuh13:58, 06 wrz 2014@fandom

Code Geass Wiki Edytuj

 • Link do wikihttp://pl.codegeass.wikia.com/
 • Liczba moich edycji: 77
 • Jak długo edytuję wiki: 19 sierpnia 2014
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: nie znany
 • Powód: Chce zmienić tło wiki —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika MichałK123 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Twój powód jest bardzo przekonujący, uprawnienia zostały nadane. Przy okazji, aby tło było dobrze wyświetlane pamiętaj, aby użyć tła w rozdzielczości 1920x1080px, ponieważ mniejsze może zostać ucięte dla większości odwiedzających Code Geass Wiki.
Vuh12:12, 07 wrz 2014@fandom

Twoja Twarz Brzmi Znajomo Wiki Edytuj

 • Powód: Brak edycji na wiki, nieaktywność założyciela (jedyny administrator), brak przydatnych artykułów. Chciałbym tą wiki uporządkować i doprowadzić do ładu, a, ponieważ bez uprawnień się nie da to dlatego tam nie edytuję i proszę o uprawnienia,bo bez nich to bez sensu i marnacja mojego czasu.

Dawid2 (dyskusja) 10:03, wrz 7, 2014 (UTC)

Jeśli nie posiadasz edycji na danej wiki, nie widzę powodu nadawania Tobie uprawnień. Zająć na dwa miesiące miejsce komuś, kto może naprawdę chciałby adoptować wiki, mija się z celem. Uprawnienia niczego nie zmieniają, bez nich również można równie sprawnie uporządkować wiki i ją rozbudować. Także warunków adopcji nie spełniasz, więc niestety nie mogę nadać Ci na niej uprawnień.
Vuh12:18, 07 wrz 2014@fandom
Proponuję odblokować tylko stronę główną. Gdy to zostanie zrobione, większość porządków będzie się dało zrobić bez uprawnień. Vengir (dyskusja) 10:23, wrz 7, 2014 (UTC)
Dziękuję za przyznanie praw, będę się starał.

Dawid2 (dyskusja) 21:03, wrz 17, 2014 (UTC)

Avatar Fanon Wiki Edytuj

 • Powód: Chciałbym ponownie mieć na tej wiki admina by ją w dalszym ciągu ulepszać i zwiększyć liczbę użytkowników, a także i edycji, które jak każdy wie są potrzbne by wiki się mogła trzymać przy życiu. ~TheQuan
Uprawnienia rozszerzone, powodzenia — Nanaki 14:07, wrz 9, 2014 (UTC

Pusiom ("Rozmowa") Wikia Edytuj

Adopcja wiki ma na celu zdobycie uprawnień gdy nie ma aktywnego biurokraty. Jeśli biurokracja jest aktywny należy się udać do niego (Steve Hubert12, MC Hubert) — Nanaki 18:31, wrz 12, 2014 (UTC)
Ale ja nie wiem jak. Zrobić z Wery żałożycielką! ~~~~
Jak by nie próbował to założyciel może być tylko jeden - ten kto założył wiki :). Uprawnienia użytkownika można zmienić klikając na link "zarządzanie uprawnieniami użytkownika" na stronie jego wkładu albo wpisując odpowiedni nick na stronie Specjalna:Uprawnienia. — Nanaki 21:22, wrz 12, 2014 (UTC)

UTAU wiki Edytuj

 • Link do wiki: pl.utau.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 508
 • Jak długo edytuję wiki: od 12.12.2013~
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Ryuunosuke Ackerman-Jeage
 • Powód: Intensywnie staram się rozbudowywać tę wiki już prawie rok. Praktycznie krótko po tym, jak dołączyłam do wiki, aktywność jedynej administratorki zaczęła spadać, aż w końcu przestała na wiki robić cokolwiek i, co najważniejsze, nikt z nas, osób pracujących na utau wiki, nie ma z nią żadnego kontaktu i wogóle nie może się do niej "dobić". Przez dłuższy czas byłam jedyną systematycznie udzielającą się osobą i tak zarobiłam sobie na pierwsze miejsce w rankingu. Informacje na stronie głównej są nieaktualne od roku, a sama strona główna wygląda tak, jakby ktoś pracował nad nią podczas tworzenia wiki, ale nagle zostawił i poszedł sobie. W chwili obecnej nad wiki najczęściej pracują jeszcze trzy osoby i wszystkie są zgodne co do tego, że za polską utau wiki należałoby się wziąć. Chciałabym zostać administratorem, żeby przede wszystkim dokończyć niepodokańczane strony, uporządkować kategorie, z którymi przy okazji zrobił się wielki chaos oraz ustawić odznaczenia dla aktywnych użytkowników, ustawić tło itp., dlatego bardzo proszę o rozpatrzenie mojej prośby. Link do wątku na forum: http://pl.utau.wikia.com/wiki/W%C4%85tek:2538 , Ney Cinnamel (dyskusja) 16:01, wrz 23, 2014 (UTC)
Uprawnienia rozszerzone. Powodzenia w prowadzeniu wiki. — Nanaki 17:13, wrz 24, 2014 (UTC)

Kroniki rodu Kane Wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.kroniki-rodu-kane.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 109 
 • Jak długo edytuję wiki: 20 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Wawrzus12 18:17, mar 20, 2012
 • Powód: Wiki pl.kroniki-rodu-kane.wikia.com została stworzona 2 lata temu, jednak jej założyciel dokonał jedynie dwóch edycji, na dodatek w dużym odstępie czasowym, po czym najprawdopodobniej nigdy więcej się na niej nie pojawił. Jestem najaktywniejszą użytkowniczką, sądzę, że mogłabym administrować tą wikią, uprzedzam jednak, jakobym  jeszcze nigdy tego nie robiła. Wierzę jednak, że mi się uda.
Wiki edytuje również Annabeth798. Dobrze by poznać jej zdanie na ten temat. — Nanaki 17:22, wrz 24, 2014 (UTC)
Nie mam z nią kontaktu, stąd prośba o adopcję. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkowniczki Piwonia14 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
W sumie sama niejako stwierdziła, że jej obecność może być sporadyczna więc rozszerzyłem Twoje uprawnienia. Powodzenia w rozbudowie. Tutaj znajdziesz strony pomocy dotyczące administrowania. I jeszcze tak na marginesie, aby dodać podpis trzeba go dodać w trybie źródłowym. — Nanaki 18:03, wrz 24, 2014 (UTC)
Dzięki wielkie. A nad podpisem muszę jeszcze popracować :P
Nie jestem helperem, ale podasz prawidłowy link do wiki? — Autobus Dyskusja autobusa | Licznik kursów
Rozkład jazdy
17:18, wrz 24, 2014 (UTC)
Pierwszy link z ulubionych wiki ze strony profilu. Więcej pracy niż przysporzyłeś mi powodując konflikt edycji niż poszukiwanie prawidłowej wiki. — Nanaki 17:22, wrz 24, 2014 (UTC)

Pojazdy wiki Edytuj

 • Link do wiki: Pojazdy Wiki
 • Liczba moich edycji: 7
 • Jak długo edytuję wiki: Jeden dzień
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Miłosz Lew 20:23, 19 paź 2013
 • Powód:Pomimo że krótko edytuje to chciałbym pomóc tej wiki ostatnia edycja została wykonana 17 paź 2013 r .Znam się na pojazdach jak mało kto. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Jadek125p (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Wiki kwalifikuje się do gatunku "prościej założyć nową niż adoptować" więc wymagania nie mają większego sensu. Uprawnienia przyznane. Powodzenia! — Nanaki 03:50, wrz 26, 2014 (UTC)

Leniuchowo Wiki Edytuj

 • Powód: Wiki istnieje już 9 miesięcy, nie ma żadnych aktywnych administratorów. Jestem fanem serialu "Leniuchowo", do tego adminem HPW 7 lat, więc moje doświadczenie zdecydowanie przyda się przy rozbudowie. Karupixel 07:03, wrz 27, 2014 (UTC)
Widze, że założyciel zdążył już nadać uprawnienia. Także z mojej strony mogę życzyć powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh04:19, 01 paź 2014@fandom

Happy Tree Friends Wiki Edytuj

 • Link do wiki: [1]
 • Liczba moich edycji: 75
 • Jak długo edytuję wiki: 8 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: [2]
 • Powód: Chciałam ożywić tą stronę ;) —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Nikola.michalczak (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Twój wkład w Happy Tree Friends Wiki jest dosyć niski, zwiększ swoją aktywność, a następnie zgłoś się ponownie! Chciałbym mieć pewność, że nie jest to słomiany zapał. :)
Vuh20:28, 07 paź 2014@fandom

Zgoda, a kiedy będę mogła? Nikola.michalczak (dyskusja) 18:51, paź 7, 2014 (UTC)Nikola

Wystarczy tydzień edytowania na Happy Tree Friends Wiki, aby móc adoptować tą wiki. Chciałbym mieć pewność, że zależy Ci na rozbudowie tej wiki i nie zablokujesz komuś innemu szansy na adopcję :)
Vuh20:56, 07 paź 2014@fandom
Nikola.michalczak (dyskusja) 17:31, paź 12, 2014 (UTC)Już to poprawiłam :)
Uprawnienia nadane. Powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh21:29, 12 paź 2014@fandom

Legacy of Kain Wiki Edytuj

 • Link do wiki: [3]
 • Liczba moich edycji: 135
 • Jak długo edytuję wiki: Tydzień
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Olshaq, teoretycznie 13 sierpnia, 2009 roku (przesłanie pliku)
 • Powód: Niegdyś zacząłem edycję jako niezarejestrowany użytkownik, lecz widząc brak aktywności innych, ostatecznie to zostawiłem. Teraz po latach wróciłem do tego i uznaję, że ta seria zasługuje na o wiele lepszą polską bazę danych, aniżeli tą, którą pozostawił po sobie Olshaq. Tenebris.
Uprawnienia nadane. Powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh22:32, 08 paź 2014@fandom
Dziękuję bardzo. Tenebris.

Steven Universe Wiki Edytuj

 • Link do wiki:
 • Liczba moich edycji:
 • Jak długo edytuję wiki:
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:
Aby adoptować wiki, wymagane jest jej edytowanie przynajmniej tydzień.
Vuh19:48, 10 paź 2014@fandom

Rocky Wiki Edytuj

 • Link do wiki: klik
 • Liczba moich edycji: 161
 • Jak długo edytuję wiki: od 10:10, 31 sie 2014
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Angelika.jugo, 12:10, 28 lut 2014
 • Powód:Bo stworzyłem Rocky Wiki ale jakiś użytkownik Angelika.jugo zedytowała mi stronę i stała się Założycielem, a ja dodaje dużo stron—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Sobowtorkacpra.sliwy (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Po pierwsze uzupełnij cztery powyższe pola, abym mógł dowiedzieć się o jaką wiki chodzi.
Vuh13:48, 14 paź 2014@fandom
Pozwoliłem sobie samemu uzupełnić zgłoszenie na podstawie linków z profilu. Dodam, że założyciel wykonał aż 1 edycję. — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 11:55, paź 14, 2014 (UTC)
Uprawnienia nadane.
Vuh15:23, 14 paź 2014@fandom

Angry Birds Własne Ptaki Wiki Edytuj

 • Link do wikiKlik
 • Liczba moich edycji: 2385
 • Jak długo edytuję wiki: od 16:18, 12 lis 2014
 • Ostatni administrator, który wykonał edycjęIgi25, 19:03, 7 wrz, 2014
 • Powód: Mam dużo pomysłów związanych z tą Wikią. Uzgodniłem z administratorem, że poczekamy 60 dni i poproszę o rozszerzenie uprawnień. Jednak częste wandalizmy utrudniają sprawę. Więc chciałbym mieć rozszerzone uprawnienia jak najszybciej. Jeżeli jednak to niemożliwe, to poczekam. Nie pamiętam, żebym tworzył Wikię, otrzymywał uprawnienia administratora, czy był blokowany w ciągu tego czasu. Fan Bendera. Link do dyskusji, w której otrzymałem zgodę społeczności. Dyskusja.
Niestety wymagane jest 60 dni, aby mieć pewność, że administrator jest nieobecny. Jeśli rozmawiałeś z nim na temat uprawnień, poproś go ponownie, aby odpowiedział na Twoją wiadomość o rozszerzenie uprawnień na jego tablicy lub poczekaj wymagany czas.
Vuh16:36, 14 paź 2014@fandom
Więc wracam z prośbą. Z moich wyliczeń wynika, że minęło ponad 60 dni.—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Lubie Bendera (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie i postawieniu wiki na nogi :)
Vuh18:32, 07 lis 2014@fandom
Jedyny biurokrata nie jest dostępny od kilku miesięcy. Więc nie pozostaje mi nic innego, niż czekać. Fan Bendera 15:20, paź 14, 2014 (UTC)

Trollpasta World Wiki Edytuj

 • Link do wiki:
 • Liczba moich edycji:
 • Jak długo edytuję wiki:
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:
 • Powód:Chciałbym poedytować różne moje strony, poza tym mało jest administratorów

—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Sobowtorkacpra.sliwy (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

 1. Brak wypełnionych pól, po raz kolejny z rzędu.
 2. Uprawnienia zostały Ci nadane na Rocky Wiki, więc przez kolejne 60 dni nie możesz adoptować żadnej wiki.
 3. Biurokrata tej wiki był aktywny... dzisiaj, zgłoś się do niego.
 4. Aby adoptować wiki wymagana jest edycja wiki przynajmniej tydzień, nie zaś godzinę... jeden artykuł... 66 razy.
Vuh21:31, 15 paź 2014@fandom

Zwyczajny Serial Edytuj

 • Link do wiki:
 • Liczba moich edycji:
 • Jak długo edytuję wiki:
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:
 • Powód:Mam już 3 miejsce a jest tylko jeden administrator a na dodatek jest mało stron —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Sobowtorkacpra.sliwy (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Ilość edycji i pozycja w rankingu o niczym nie świadczą. Twoje 49 edycji w jednym artykule nie wprowadziło nic. Za coś takiego prędzej należy Ci się blokada niż uprawnienia administratora. Jeszcze jedno zgłoszenie o adopcję wiki, w którym nie spełniasz warunków albo Twój wkład będzie pełny bezsensownych edycji zrobionych tylko w celu zdobycia uprawnień to zostaniesz zablokowany na niej i tutaj i na wszystkich wiki, które próbowałeś adoptować. — Nanaki 21:08, paź 15, 2014 (UTC)

Stick Run Edytuj

 • Powód:Bo nazwa wiki to moja ulubiona gra na fb. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Adrian9999 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Bez CheckUsera widać, że to Ty. Tydzień przerwy. — Nanaki 12:52, paź 17, 2014 (UTC)

Kaijudo Wiki Edytuj

 • Link do wiki: pl.kaijudo.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 69
 • Jak długo edytuję wiki: 7 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: AlsenPL (założyciel), 2013; Kubot14, luty 2014
 • Powód: Od bardzo długiego czasu nikt tej wikii nie edytuje (nie licząc niezarejestrowanych użytkowników, ale zdarzyło się tylko kilka razy), oraz brakuje wielu artykułów, dlatego też chciałabym adoptować tą wikię. Sądzę, że byłabym dobrym adminem, nawet pomimo braku doświadczenia, z czym można sobie szybko poradzić. --Łowczyni Artemidy (dyskusja) 18:23, paź 18, 2014 (UTC)
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh20:45, 18 paź 2014@fandom

Slenderman Wiki Edytuj

 • Powód: Chciałabym adoptować Slenderman Wiki.Regularnie ją edytuję i chcę poprawić jej wygląd oraz treść.Administrator Songo123 jest nie aktywny przez 2 lata.Slenderman Wiki na początku posiadało jedynie kiepski napis na stronie głównej i jakieś zdjęcia z bardzo krótkimi opisami.Edytowałam ją dodając lepszy wygląd strony głównej,infoboxy oraz treść,dlatego ubiegam się o adopcję wiki,gdyż administrator nie opiekuje się i nie nadzoruje wikipedii, —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkowniczki Bloodyblack (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Trochę brakuje do spełnienia wymagań, ale przy małej wiki można trochę pominąć. Uprawnienia przyznane, powodzenia w rozbudowie. — Nanaki 12:00, paź 24, 2014 (UTC)

Pixar Poland Wiki Edytuj

 • Powód: Często w wolnym czasie wpadam na stronkę i staram się ją powoli rozwijać. Jako fan tego studia, chciałabym przygarnąć Pixar Wiki, żeby mieć na nią oko, ulepszyć ją (m.in. dodać logo) i ożywić.

Krakers66 (dyskusja) 17:37, paź 25, 2014 (UTC)

Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh19:44, 25 paź 2014@fandom

Zaplątani Wiki Edytuj

 • Powód: Będę systematycznie wypełniała wiki. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Frozenka (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Nie posiadasz 60 edycji, które tutaj podałaś - posiadasz 6. Abym mógł nadać Ci uprawnienia musisz edytować wiki przynajmniej tydzień.
Vuh18:11, 02 lis 2014@fandom

Wodogrzmoty Małe Wiki Edytuj

 • Link do wiki:)
 • Liczba moich edycji: 3854
 • Jak długo edytuję wiki: Od 20 marca 2014 r.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Ja sama.
 • Powód:

Jestem administratorką na ww. wikii, ale nie mam uprawnień biurokraty (którego nie ma już od prawie roku), a inni administratorzy nie pojawiają się (ostatni raz w czerwcu). Wiele użytkowników na tej wikii bardzo się przykłada i chciałabym, żeby był też inny działający admin na wikii (gdybym gdzieś wyjechała i nie mogła kontrolować tego, co dzieje się na wikii), dlatego też proszę o uprawnienia biurokraty. Dziękuję, IllBeWatchingYou 16:35, lis 2, 2014 (UTC)

Z uwagi, że na wiki są również inni użytkownicy dobrze by było, gdybyś zaczęła temat na forum/blogu, gdzie zapytasz się społeczność, czy są za rozszerzeniem Tobie uprawnień.
Vuh18:39, 02 lis 2014@fandom
Zapytałam się na blogu i nie mają nic przeciwko. Wybór zostawiam tobie. IllBeWatchingYou
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh19:29, 03 lis 2014@fandom

Symulator Farmy Wiki Edytuj

 • Link do wiki: w:c:symulatorfarmy
 • Liczba moich edycji: 26
 • Jak długo edytuję wiki: 2 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Niestety nie znalazłem informacji (wyszukiwanie nie znajduje żadnego administratora)
 • Powód: Wiki jest mała i nie ma edytorów. Chciałbym ją rozwinąć, ale do tego potrzebne mi są uprawnienia. Do tworzenia stron bardzo by się przydał infobox, a do utworzenia odpowiedniego potrzebuję także dostępu do stron MediaWiki. Oczywiście mam także zamiar rozwinąć ją w innych aspektach. ~ Matik7 (dyskusja) 16:20, lis 3, 2014 (UTC)
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh18:55, 03 lis 2014@fandom
W gwoli ścisłości, administratorem tej wiki (dokładniej założycielem) jest Cytrus (konto wyłączone). Następnym razem proszę o zmianę ustawienia "Minimalna ilość edycji: na "Wszyscy" - Pirr by dał prawa, bo sam o wiki zapomniał (kalka, na życzenie Cytrusa, innych wiki o ls), jednak Vuh go ubiegł. — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 18:04, lis 3, 2014 (UTC)
Wybacz faktycznie zapomniałem zmienić tej opcji i nie zauważyłem, że jesteś na tej wiki biurokratą. Ale skoro nie robi to problemu, zostaje mi życzyć jedynie wszystkiego dobrego dla tej wiki :)
Vuh02:14, 06 lis 2014@fandom

 Duch i nas dwóch WikiEdytuj

Była administratorka wiki która udzieliła mi pozwolenia:

http://pl.duchinasdwoch.wikia.com/wiki/W%C4%85tek:1897#4

Użytkownik który udzielił mi pozwolenia na zgołoszenie wiki do adopcji:

https://spolecznosc.fandom.com/wiki/W%C4%85tek:25247#2

Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh18:00, 04 lis 2014@fandom

Głupoty Wiki Edytuj

 • Powód: Cóż. Ta Wiki jest pusta i prawie nikt na nia nie zaglądał. Moje artykuły na niej są jedynymi artykułami. Jej Administrator jak sądze zrobił ją dla jaj i nie wiadomo jak długo na nią nie zaglądał. Przydałaby się osoba, która jako tako by ją ogarneła i odświeżyła. A o to dla niej bardzo ciężko, jednak uznałem, że ktoś powinien się za to zabrać dlatego uznałem, iż zgłoszę prośbę o miano jej administratora. Poza tym jeśli nie ja to kto. Jestem chyba jedynym stałym użytkownikiem na Głupoty Wiki.

Torgadonn 07.11.2014 19:23

Ostateczna odpowiedź należy do helpera, ale moim zdaniem Twój wkład nie jest zbytnio wartościowy. — Pio387 Dyskusja 18:38, lis 7, 2014 (UTC)
Przy tak małej wiki, wkład nie byłby, aż tak ważny przy adopcji. Jednak administrator był obecny miesiąc temu, także wiki nie spełnia wymogów adopcji.
Vuh17:33, 08 lis 2014@fandom
@Vuh: miałem na myśli coś takiego, takiego i takiego. Ten humor nie trzyma się w granicach dobrego smaku. :/ — Pio387 Dyskusja 18:06, lis 8, 2014 (UTC)

Młodzi tytani akcja! Edytuj

 • Powód:Wiki jest pusta, a poza tym, założyciel nie edytuje wiki. Chciałbym ożywic wiki
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :) Wróć... za zbytnio się pośpieszyłem. 100 razy edytowanie własnego profilu i wpisywanie błędnych informacji powyżej nie uczyni z Ciebie administratora na żadnej wiki, a jedynie możesz uzyskać blokadę.
Vuh17:35, 08 lis 2014@fandom

Piraci z Karaibów Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Klik
 • Liczba moich edycji: 13
 • Jak długo edytuję wiki: 2 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Czarnaperla 23 października 2014 (nie wiem, czy jednak warto po tym wnioskować, gdyż jest to jego jedyna edycja z tego dnia, a poprzednie jego edycje miały miejsce w sierpniu)
 • Powód: Administrator na wiki wchodzi bardzo rzadko (możliwe też, że próbuje zapobiegać adopcjom), a moje plany odnośnie poprawienia wiki wymagają uprawnień administratora. Edycji zbyt wielu nie mam, ale o wiki dowiedziałem się wczoraj i zapewniam, że nieprędko ją opuszczę. Migulo (dyskusja|wkład) 13:06, lis 9, 2014 (UTC)
Za krótko na niej edytujesz oraz za mało masz edycji, by zdobyć uprawnienia. DarknessEyes23 Pokój i bezpieczeństwo, bracie!
Niedawno się o niej dowiedziałem, a do moich planów te uprawnienia są niestety niezbędne. Migulo (dyskusja|wkład) 13:06, lis 9, 2014 (UTC)
Poza tym co wspomniał użytkownik DarknessEyes23, niestety jeśli biurokrata był aktywny w ciągu ostatnich 60 dni, moje ręce są związane i nie mogę nadać ci uprawnień na tej wiki, wyślij wiadomość do użytkownika Czarnaperla o nadanie Tobie uprawnień. Jeśli zaś chodzi o plany ulepszenia - zabezpieczenie ze strony głównej zniesione, także jedyna rzecz z jaką możesz mieć problem to zmiana tła wiki.
Vuh18:18, 09 lis 2014@fandom

Town of Salem Wiki Edytuj

 • Powód: Administrator założył wikię i zaraz po tym rzucił całe edytowanie strony, dlatego chciałbym przejąć inicjatywę w dalszej jej tworzeniu, ponieważ uwielbiam tę grę. Jeśli mój czas edycji jest za krótki mogę poczekać tydzien, lecz zapewniam, że postaram się uzupełnić wszelkie informacje na niej oraz w miarę możliwości edytować.—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Malvasar (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh00:30, 10 lis 2014@fandom

Diabolik Lovers Wiki Edytuj

 • Link do wiki: pl.diabolik-lovers.wikia.com/wiki/Diabolik_Lovers_Wiki
 • Liczba moich edycji: 233
 • Jak długo edytuję wiki: 7 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Sakura Sakurakouji
 • Powód: Chciałabym rozbudować tę wiki, by inni fani serii mogli z niej korzystać. Aktualnie strona jest w kompletnym nieładzie. Bark aktywności założycielki, która jest jedynym administratorem na stronie.

MiyamotoNanami (dyskusja) 12:02, lis 14, 2014 (UTC)

Uprawnienia rozszerzone. Powodzenia w rozbudowie :) — Nanaki 15:52, lis 14, 2014 (UTC)

Faliti Wiki x2 Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.faliti.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 12
 • Jak długo edytuję wiki: od 23 sierpnia 2012
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: [[4]]
 • Powód: Obecny administrator Wikii jest nieaktywny, w dodatku Wikii nikt nie odwiedza i nie edytuje na bieżąco. Chciałabym przejąć Wikię, aby ożywić ją, zmienić jej tematykę na ciekawszą i tym samym zachęcić ludzi do zaglądania na nią. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Faliti (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
 • Link do wiki: http://pl.faliti-encyklopedia.wikia.com/
 • Liczba moich edycji: 2
 • Jak długo edytuję wiki: od 16 listopada 2014
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Ostatni administrator w ogóle nie udzielał się na stronię.
 • Powód: Nikt nie edytuje ani nie wchodzi na Wikię, obecny administrator jest nieaktywny praktycznie od początku. Chciałabym przejąć Wikię, zmienić jej tematykę na ciekawszą, a następnie zachęcić ludzi do zaglądania na nią i do brania aktywnego udziału w jej rozwijaniu. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Faliti (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Na obu wiki Twój wkład zawiera zblankowanie kilku stron bez uzasadnienia. Za coś takiego prędzej należy Ci się blokada, a nie uprawnienia administratora. Poza tym jeśli chcesz zmieniać tematykę wiki to prostszym sposobem jest zwyczajnie utworzyć nową zamiast przerabiać istniejącą, która ma już temat. Do tego dochodzi jeszcze ograniczenie ilości adopcji w krótkim czasie. — Nanaki 16:42, lis 18, 2014 (UTC)

Total Drama Imagination Wiki Edytuj

 • Link do wikiLink
 • Liczba moich edycji: 14
 • Jak długo edytuję wiki: 8 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycjęQvan (wyłączone konto)
 • Powód: Chciałam przywrócić tą stronę do życia, żeby też była aktywna. Poza tym spełniam ponad tydzień edytowania, dodatkowo konto założyciela i (chyba jednego administratora) zostało wyłączone. KanioKania (dyskusja) 21:02, lis 19, 2014 (UTC)Ania
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozwoju wiki! :)
Vuh03:10, 20 lis 2014@fandom
Dzięki bardzo, będę się starała KanioKania (dyskusja) 19:50, lis 20, 2014 (UTC)Ania

Survival wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.survival.wikia.com/
 • Liczba moich edycji: 117
 • Jak długo edytuję wiki: 28 września
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: 8 marca 2014
 • Powód: Admin wykonał zaledwie 5 edycji i stworzył jeden artykuł - słowem klasyczny przypadek słomianego zapału. W zasadzie to świeżo założona wiki, jestem jedyną duszą na tej wikii (brak nawet edycji botów), dopiero po utworzeniu ankiety mogłem zauważyć ledwo że jakieś 2 osoby może odwiedziły bynajmniej tą wikię. Edytuję ją od czasu do czasu, zazwyczaj w weekendy. Kompowiec2 (dyskusja) 11:10, lis 21, 2014 (UTC)
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh12:50, 21 lis 2014@fandom

YouTube Wiki Edytuj

 • Link do wiki: YouTube Wiki
 • Liczba moich edycji: 1079
 • Jak długo edytuję wiki: od 4 grudnia 2013 do kwietnia 2014 i obecnie
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Light22
 • Powód: Od końca grudnia do początku kwietnia byłem biurokratą i administratorem YouTube Wiki. Przez siedem ostatnich miesięcy na tej wiki niemal nic się nie działo, a obecnie chciałbym ponownie poprosić o nadanie praw biurokraty (obecnie już na stałe, a jeśli będę chciał zrezygnować z praw, to przekażę biurokratę innemu użytkownikowi – w kwietniu tak nie zrobiłem). Znalazłem też innego użytkownika, który jest gotowy pomóc w rozwoju projektu, więc tym bardziej mobilizuje mnie to do edytowania tej wiki. Jeśli będzie wymagana moja większa aktywność obecnie, to poczekam kilka dni na prawa. Martinuss (dyskusja) 19:33, lis 26, 2014 (UTC)
Na wiki są również inni administratorzy, porozmawiaj z nimi i/lub utwórz wątek na forum, czy wyrażają zgodę na nadanie Tobie uprawnień.
Vuh20:42, 26 lis 2014@fandom
Link do wątku na forum, gdzie wypowiedzieli się dwaj aktywni w serwisie Wikia administratorzy tej wiki. Martinuss (dyskusja) 21:35, lis 26, 2014 (UTC)
Uprawnienia nadane :) Powodzenia w rozbudowie wiki.
Vuh23:32, 26 lis 2014@fandom

Kroniki Zła Wiki Edytuj

 • Link do wiki:http://pl.kronikizla.wikia.com/
 • Liczba moich edycji:20
 • Jak długo edytuję wiki: od początku listopada
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: nieznany
 • Powód: Stronka byłaby przydatna dla osób szukających informacji o vocaloidowej Historii Zła w języku polskim, jednak z powodu braków szablonów, ogólnej administracji strony, jest niemożliwe wykonanie niektórych rzeczy na wikii. Administratorzy nie udzielają na wikii od roku, dlatego chciałabym adoptować wikię, by jakoś ją zorganizować.

—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkowniczki An Tsuki (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Obecny biurokrata Francio30 logował się do wiki 3 dni temu, zostaw na jego tablicy wiadomość odnośnie chęci uzyskania uprawnień biurokraty. Jeśli nie odpowie na wiadomość, pomyślimy co dalej.
Vuh21:12, 26 lis 2014@fandom

King's Bounty Wiki Edytuj

 • Powód: Zamierzałem ożywić tą wiki ale administrator, który założył tą wiki już dawno usunął konto i nijak się z nim skontaktować w sprawie rozbudowy. Z drugim edytorem, który trochę ożywił stronę będę próbował się skontaktować w sprawie rozwoju wiki narazie czekam na odpowiedz od niego. Ale nie da się ożywić wiki bez regulaminu, zabezpieczeń i zmiany wyglądu strony. Postaram się również jako administrator znaleść aktywnych edytorów.

Jarvis33 (dyskusja) 03:47, lis 28, 2014 (UTC)Jarvis333

Jesteś za krótko na tej wiki (minimalnie 7 dni). Zgłoś się ponownie za 3 dni. Życzę miłego dnia :) DarknessEyes23 Pokój i bezpieczeństwo, bracie! Allons-y! 09:33, lis 28, 2014 (UTC)
Minimum to jest pięć dni, max. to siedem - spowodowane jest to tym, abym mógł ocenić, czy ktoś rzeczywiście chce się zająć wiki. I spoglądając na ten wkład sądzę, że nie muszę się martwić i spokojnie mogę nadać uprawnienia. Także powodzenia w rozbudowie wiki!
Vuh20:25, 28 lis 2014@fandom

Syreny z Mako Wiki Edytuj

 • Powód: Chciałabym adoptować Syreny z Mako Wiki. Jestem w miarę aktywną edytorką i uprawnienia admina mogą być przydatne, by ulepszyć tą wiki i przyciągnąć na nią edytorów. Nie zamieszczam linku do dyskusji ponieważ wiki jest opuszczona. Colette Rousseau 20:01, gru 1, 2014 (UTC)
Widzę tylko 3 dni edycji we wrześniu, ale niech będzie :) Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh21:16, 01 gru 2014@fandom

Miecz Prawdy Wiki Edytuj

 • Powód: Wikia ma bardzo słabą oprawę graficzną, ostatnia edycja przez administratora miała miejsce kilka lat temu. Nie ma dodatków takich jak mapy czy forum. Dużo grafik bez licencji. Utworzyłem kilka artykułów oraz mam 40 edycji. Ogólnie chciałbym wiele rzeczy poprawić. LotRPolska (dyskusja) 20:23, gru 4, 2014 (UTC)
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh21:31, 04 gru 2014@fandom

Kung Fu Panda Wiki Edytuj

 • Link do wiki: pl.kungfupanda.wikia.com/wiki/Kung_Fu_Panda_Wiki
 • Liczba moich edycji: 358
 • Jak długo edytuję wiki: 8 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Halszka454 Lipiec 29 2014.
 • Powód:Chciałabym adoptować społeczność .wikia.com. ponieważ jestem bardzo aktywna, bardzo dużo wiem o Kung Fu Pandzie i kocham ten film. Bardzo dużo rzeczy dodałam jeżeli chcecię się tego upewnić to macie tutaj link do aktywności na tej wiki. Wprawdzie dopiero ją założyłam, ale już jestem bardzo aktywna. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkowniczki PandaSylwia (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Ostatnia edycja została wykonana przez użytkownika Halszka454 31 października 2014 o 16:20. Czyli przez ostatnie 60 dni administrator był obecny, poza tym ostatni raz kiedy logowała się Halszka454 i Rafi862 to... dzisiaj. Jeśli chcesz uzyskać uprawnienia skontaktuj się z użytkownikiem Rafi862, który jest biurokratą na tej wiki.
Vuh16:09, 06 gru 2014@fandom

Igrzyska Śmierci wikiEdytuj

 • Link do wiki: http://igrzyskasmierci.wikia.com/wiki/Igrzyska_%C5%9Amierci_Wiki
 • Liczba moich edycji: 1452
 • Jak długo edytuję wiki:  od 23 lutego
 • Ostatni administarot, który dokonał edycję:Julciawie cze 16, 2014
 • Powód: Wiki jest w kiepskim w stanie, a administratorzy już dawno nie byli tu aktywni. Bardzo chciałabym ją odświeżyć, ale jako zwykły śmiertelnik nie mam tylu możliwośći co admin. Przeczytałam całą trylogię Igrzysk i wiem o niej bardzo dużo. Dodałam i ulepszyłam wiele artykułów, więc uważam, że mój wkład jest wartościowy. Niestety, niezamieszczę linku do dyskusji, ponieważ użytkownicy.. jakby ją olewają, ale niejeden raz urządzali.. strajki, ponieważ admini są nieaktywni i uznali, że byłabym dobrą adminką, co można zobaczyć np. na mojej tablicy (tutaj) czy ich blogach, np. tutaj (sytuacja się zmieniła, jestem już na wiki codziennie i nie mam takich 'ograniczeń').

Pozdrawiam, [5]Libra (dyskusja) 16:56, gru 8, 2014 (UTC)LibraEvans

Uprawnienia nadane, powodzenia w rozwoju wiki! :)
Vuh07:36, 09 gru 2014@fandom

MyScene WikiEdytuj

 • Powód: Wikia jest zaniedbana i wygląda na porzuconą. Mam pomysł na jej rozwinięcie, jednakże potrzebna by mi była do tego pozycja administratora :/. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkowniczki Czerwony Kubek w Niebieskie Kropki (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozwijaniu wiki! :)
Vuh19:45, 11 gru 2014@fandom

Artemis Fowl wiki Edytuj

 • Powód: Chciałabym rozruszać trochę tę wiki. Uwielbiam Artemisa Fowla i szkoda mi tego, że wikia leży odłogiem. Wiem, że dość krótko ją edytuję, a edycji jest mało, ale kategorie na tej wiki są nieco topornie zorganizowane, więc bez ich zmiany (usunięcia niektórych i utworzenia nowych) ani rusz. Chciałabym wziąść się za nią na poważnie, a jest to niemożliwe bez odpowiednich uprawnień. W dodatku brak tam miejscowych administratorów, czy choćby biurokratów, którzy regularnie by tam zaglądali. Ostatni użytkownik, który nie był botem, pojawił się tam w grudniu 2011. Dlatego też proszę o nadanie uprawnień. Pozdrawiam! ~ Emily Elizabeth Fowl
Trochę brakuje do 7 dni, ale widzę, że Twój wkład jest już spory więc można pominąć te kilka dni. Uprawnienia przyznane. Powodzenia w rozbudowie. (I jeszcze tak na marginesie: wziąć ;) ) — Nanaki 19:03, gru 12, 2014 (UTC)

Garfield Wiki Edytuj

Creeper jest nieaktywny od prawie dwóch lat. Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh04:48, 14 gru 2014@fandom

Far Cry Wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.farcry.wikia.com/
 • Liczba moich edycji: 484
 • Jak długo edytuję wiki: 37 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Will Prince
 • Powód: Poza założycielem, nie ma administratorów. Jest jedynym aktywnym edytorem, a ostatnia edycja wykonana przez innych edytorów była 2tyg temu. Założyciel dokonuje tylko niewielkich poprawek i tylko nadaje nakazy na blogu. Ostatnio utworzył nową str ponad 2 lata temu. W tej wiki też brakuje wiele artykułów i wiele jest do poprawy—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika MarcinU (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Z tego co widzę posiadasz już uprawnienia administratora, także sądzę, że nie muszę już nic więcej pisać :)
Vuh17:38, 17 gru 2014@fandom

Pingwiny z Madagaskaru Wiki Edytuj

 • Powód: Na tej wiki występuje wysoka liczba wandalizmów i spamów. Wiele anonimów nie zostało zbanowanych za karę za swoje czyny. Ponadto większość administracji jest "nieaktywna". Trzeba jeszcze dodać wpisywanie bzdur. Oraz nieaktywni biurokraci. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Michalomatek (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Administrator Hussarya33 był aktywny wczoraj. Porozmawiaj z nim na temat uzyskania uprawnień.
Vuh16:21, 23 gru 2014@fandom
Przepraszam, że się wtrącę, ale ja posiadam tylko uprawnienia administratora, a nie biurokraty, więc mogę dać co najwyżej moderatora czatu. HUSSARYA33 17:02, gru 23, 2014 (UTC)
Chodziło mi bardziej o zgodę na nadanie użytkownikowi Michalomatek uprawnień. Jeśli potwierdzasz możesz wyrazić ją tutaj lub zalinkować, następnie nadam Michalomatek uprawnienia.
Vuh18:54, 23 gru 2014@fandom
Wyrażam zgodę na adopcję Pingwiny z Madagaskaru Wiki przez użytkownika Michalomatek. HUSSARYA33 19:02, gru 23, 2014 (UTC)
Uprawnienia nadane.
Vuh20:25, 23 gru 2014@fandom

Margonem Wiki Edytuj

 • Powód: po prostu popatrz —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika MarcinU (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Zapoznaj się z wymaganiami podanymi na górze strony. Starczy tylko jedna prośba o adopcję. — Pio387 Dyskusja 16:26, gru 23, 2014 (UTC)
Tak jak wspomniał użytkownik Pio387 zapoznaj się najpierw z wymaganiami do adopcji wiki. Nie wykonałeś na niej ani jednej edycji, więc nie mogę Ci nic dać poza zruganiem za tworzenie takich zgłoszeń.
Vuh17:45, 23 gru 2014@fandom

Gry pc Wiki Edytuj

 • Powód: Jestem jedynym edytorem tej wiki. Administrator jest nieaktywny 15 dni i ma tylko 3 edycje. Pragnę, aby ta wiki była dobrze rozbudowana. 

Mat i Kasia 16:29, gru 23, 2014 (UTC)

Piętnastodniowa nieaktywność to za mało, by adoptować wiki. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę fakt, że edytujesz wiki dopiero od 3 dni, a potrzebny jest tydzień by adoptować wiki. — Pio387 Dyskusja 16:30, gru 23, 2014 (UTC)
Poza tym co napisał użytkownik Pio387 możesz zapytać się administratora o dodatkowe uprawnienia, ja niestety z powodu jego aktywności przez ostatnie 60 dni nie mogę nic zrobić.
Vuh17:49, 23 gru 2014@fandom

Wikia o Starej Telewizji Edytuj

 • Link do wiki:http://pl.staratelewizja.wikia.com/
 • Liczba moich edycji: 5377
 • Jak długo edytuję wiki: 8 miesięcy
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: sam nie wiem, kto jest adminem.
 • Powód: Chciałbym adoptować pl.staratelewizja.wikia.com. Albo nie ma administratora, albo nie wykonał żadnej edycji. Jestem najaktywniejszym użytkownikiem, znam się na starej telewizji jak mało kto /a mam dopiero 19 lat!/, i mam jeszcze sporo pomysłów związanych z nią. - MaciejOlek1
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! Administratorem na tej wiki był użytkownik Mlaud, wykonał 239 edycji, a ostatnią w 2009 roku :)
Vuh21:42, 23 gru 2014@fandom

Wielka Szóstka Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Wielka Szóstka Wiki
 • Liczba moich edycji: 89
 • Jak długo edytuję wiki: Od 5 grudnia 2014.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Administratorka Astrid23 podjęła nieudaną próbe usunięcia wikii(zamiast tego usunęła wszystko ze strony głównej).
 • Powód: Administratorka okazuje aktywność na innych wikiach, a gdy ja i inna aktywna użytkowniczka poprosiłyśmy ją o nadanie komuś adma na Wielka Szóstka Wiki, nie nadała go twierdząc, że coś wyskakuje. Sama przyznała się, że na wikię zaglądać nie będzie (tu to oznajmiła ). -Amikaa
Jeśli administrator jest aktywny nie mogę nic zrobić. Jednak jeśli uważacie, że administrator działa na szkodę wiki możecie poprzez głosowanie pozbawić go praw - tworząc dyskusję na forum/blogu, gdzie większość użytkowników wyraża zgodę na pozbawienie praw dotychczasowego biurokraty.
Vuh19:27, 26 gru 2014@fandom

Equestria Girls Własne postacie WikiEdytuj

 • Powód: Chciałabym adoptować tą wiki. Założycielka ma konto wyłączone globalnie, jedna z administratorek też, pozostałe dwie miały ostatnie edycje w styczniu, lub też we wrześniu 2013. Chciałabym aby ta wiki była często odwiedzana, ostatnie edycje userów były w ten wrzesień. Stworzyłam chyba 6 stron i obiecuje być aktywna.

奶油蛋糕 ( 笑聲堆 to po chińsku lol</small>) 16:04, gru 27, 2014 (UTC)

Administrator Tina222 logowała się wczoraj porozmawiaj z nią na temat uzyskania uprawnień. Jeśli się zgodzi lub nie odpowie będziemy mogli przystąpić do nadawania uprawnień.
Vuh05:50, 29 gru 2014@fandom

Toradora Pl wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.toradora.wikia.com/wiki/Toradora_Wiki
 • Liczba moich edycji: 812 * Jak długo edytuję wiki: Rok
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Brak, nie ma go wcale.
 • Powód: Jestem założycielką wiki i aktywnie edytuje ją. Loguje się codziennie. Po za tym jest brak administratora, ochrony wiki i jakiegokolwiek regulaminu, ja chciałabym to zmienić. Sądzę, zę mogłabym się nadawać na administratora. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Aika263 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Będąc założycielem posiadasz automatycznie prawa administratora (sysopa).
Vuh05:50, 29 gru 2014@fandom
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.