FANDOM


← PowrótArchiwum: 20122013201420152016201720182019

Nintendo WikiEdytuj

 • Link do wiki:http://pl.nintendo.wikia.com/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna
 • Liczba moich edycji: 23
 • Jak długo edytuję wiki: 6 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:Użytkownik:WhiteBlack, 29 maj 2014.
 • Powód: Jestem aktywnym edytorem tej wiki, oraz kilku innych. Wchodzę prawie codziennie. Zauważyłem że administrator jest nieobecny. Po za tym chciałbym trochę zmienić wygląd tej wiki i zwiększyć jej popularność. Myślę że nadaję się na administratora. Szczerbatek10
Chcąc adoptować wiki wymagany jest codzienne edytowanie, nie tylko wchodzenie. Niestety, ale wkład w wiki jest zbyt mały, poza tym administrator WhiteBlack logował się wczoraj, porozmawiaj z nim na temat uzyskania uprawnień.
Vuh05:50, 29 gru 2014@fandom

Memory Alpha PL Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.memory-alpha.org/
 • Liczba moich edycji: 383
 • Jak długo edytuję wiki: od sie 6, 2007
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: ja, 21:32, gru 18, 2013
 • Powód: Pozostali administratorzy (w tym założyciel polskiej edycji tejże Wikii, Domko, posiadający najwyższe uprawnienia administracyjne z nas wszystkich) wycofali się z prac przy polskiej Memory Alpha.

--Q Original (dyskusja) 17:37, gru 30, 2014 (UTC)

Memory Alpha jest jedną z wiki, które bym chciał, aby szybko odżyły. Jednakże nie uważasz, że Twoje ostatnie edycje wykonane kolejno w 2009, 2011 i 2013 raczej nie świadczą o aktywności z Twojej strony? Edytuj aktywnie na tej wiki przez tydzień, abym miał pewność (chociaż mam jej mało), że nie daje uprawnień na darmo. Nie chciałbym blokować możliwości adopcji dla kogoś, kto może być bardziej aktywny od obecnej administracji Memory Alpha.
Vuh23:29, 30 gru 2014@fandom
Ok, wróciłem z podróży świąteczno-noworocznych, startuję od dziś z regularnymi edycjami —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Q Original (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Jak widać spełniłem warunek regularnych tygodniowych edycji [1] i nie zamierzam na tym poprzestać (choćby dlatego, że rozpocząłem tłumaczenie kilku artykułów z anglojęzycznej MA i podjąłem kontynuację tłumaczenia kilku innych, rozpoczętych i porzuconych). Ponadto warto zauważyć, że jestem jedynym aktywnym - choć, przyznaję, zbyt rzadko aktywnym - z początkowego składu administratorów (sprawdzającym np. regularnie, choć niekoniecznie loguję się wtedy, czy nie miały miejsca próby wandalizmu) i jedynym aktywnym na przestrzeni tylu lat użytkownikiem polskiej MA (zaś moje edycje były jedynymi edycjami w tym roku/miesiącu). Zamierzam też - jako aktywny uczestnik życia fandomu ST (m.in. junior admin startrek.pl) i, szerzej, fandomu SF&F w ogóle (elektor Żuławskiego, prelegent i współorganizator konwentów), uff, dość tego samochwalstwa ;) - poszukać w fandomie osób skłonnych aktywniej zajmować się Memory Alpha (by to jednak było skuteczne - ludzie lubią być w końcu nagradzani za swoje wysiłki - muszę posiadać uprawnienia nadawania uprawnień administratora, których aktualnie nie posiadam, a które z dotychczasowych adminów posiadał tylko Domko). Pozdrawiam, Q Original (dyskusja) 18:34, sty 17, 2015 (UTC)
Uprawnienia nadane biurokraty, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh23:17, 17 sty 2015@fandom
Nie postaram się zawieść ;), jak mawiał N. Dyzma :) Q Original (dyskusja) 23:23, sty 17, 2015 (UTC)

Głupoty Wiki Edytuj

Torgadonn 07.11.2014 19:23

 • Powód:
 • Cóż. Ta Wiki jest pusta i prawie nikt na nia nie zaglądał. Moje artykuły na niej są jedynymi artykułami. Jej Administrator jak sądze zrobił ją dla jaj i nie wiadomo jak długo na nią nie zaglądał. Przydałaby się osoba, która jako tako by ją ogarneła i odświeżyła. A o to dla niej bardzo ciężko, jednak uznałem, że ktoś powinien się za to zabrać dlatego uznałem, iż zgłoszę prośbę o miano jej administratora. Poza tym jeśli nie ja to kto. Jestem chyba jedynym stałym użytkownikiem na Głupoty Wiki.
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh00:54, 05 sty 2015@fandom
Jakim prawem administrator może pisać takie rzeczy?! - http://pl.glupoty.wikia.com/wiki/Allahy_Srallahy. Ja też myślę dużo różnych rzeczy, ale to jest przegięcie... Pietras1988 DYSKUSJA 12:17, sty 14, 2015 (UTC)
 • Pietras1988, to sprawa lokalnej Wikii, nie CS. Na CS nikt nie ingeruje w zawartość Wikii póki nie łamie TOU. Karupixel 13:43, sty 14, 2015 (UTC)
Gościu, takie coś zakrawa pod prokuraturę, a ty pieprzysz, że nic się nie stało?! Pietras1988 DYSKUSJA 13:54, sty 14, 2015 (UTC)
„Nie będziesz wykorzystywać Serwisu aby: […] Publikować lub przekazywać treści obscenicznych, pornograficznych, obraźliwych, bluźnierczych, i innych, naruszających prawa i swobody innych, w tym także treści homofobicznych, rasistowskich, szerzących nienawiść na tle religijnym lub zachęcających do działań o charakterze kryminalny” — złamanie ToU jak nic. Vengir (dyskusja) 19:22, sty 14, 2015 (UTC)
Artykuł został usunięty, a stosowane ostrzeżenie znalazło się na tablicy u administratora.
Vuh23:14, 17 sty 2015@fandom

Arrow Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Arrow Wiki
 • Liczba moich edycji: 94
 • Jak długo edytuję wiki: od października 2014
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Radosna ;)
 • Powód: "Arrow" jest ostatnio dość popularnym serialem, który zrzesza wokół siebie dużo fanów. Wystarczy spojrzeć na amerykańskiego odpowiednika. Tej wiki zamierzałem pomóc gdzieś od października 2014 roku, jednak początkowo nie dostawałem odpowiedzi. Postanowiłem sobie wtedy odpuścić, gdyż nie było sposobu na usunięcie tego całego bałaganu. Dzisiaj ponownie rozpoczynam starania, jednak tym razem wraz z Darknessem. Naszym celem jest rozbudowa wiki do takiego stopnia, aby można było się z niej dowiedzieć o różnych ciekawostkach, czy też przyszłych wydarzeniach. — Szynka013 Mów do mnie! 17:17, sty 7, 2015 (UTC)
Uprawnienia nadane. Powodzenia w rozbudowie wiki! 「Baakamono」「napisz」@fandom 10:45, sty 10, 2015 (UTC)

South Park Edytuj

 • Link do wiki: w:c:pl.southpark
 • Liczba moich edycji: 59
 • Jak długo edytuję wiki: 5 stycznia 2015
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Prawdopodobnie założyciel, około 2010 roku
 • Powód: No cóż, Wikia ta obecnie jest opuszczona, jedynymi edytorami, którzy tam są jestem ja oraz Rrouge, który wnosi coś od czasu do czasu (Ustaliliśmy, że to ja napiszę zgłoszenie). Ja sam codziennie poprawiam tam artykuły, uprawnienia są mi bardzo potrzebne, chciałbym bowiem odnowić tą Wikię, tak, aby była chociaż minimalnie równa tej anglojęzycznej. Mam nadzieję na pozytywną odpowiedź.

Pozdrawiam, One Ring 13:04, sty 11, 2015 (UTC)

Uprawnienia nadane. Powodzenia w rozbudowie wiki! 「Baakamono」「napisz」@fandom 19:50, sty 13, 2015 (UTC)

Kung Fu Panda Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Kung Fu Panda Wiki
 • Liczba moich edycji: 383
 • Jak długo edytuję wiki: 5 miesięcy
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: 29 Listopad 2014
 • Powód: Chciałabym odoptować wiki, ponieważ wiedzę którą mam o Kung Fu Pandzie może się przydać na tej wiki. Wiem, że mogę to robić bez byciem administratorem, ale w ogóle żadnych fajnych edycji itd. nikt ni robi na tej wiki. Mam bardzo dużo pomysłów jak można ją jeszcze ulepszyć i jak zwiększyć popularność tej wiki. Mam nadzieję, że spełnicię mą próśbe o adoptowaniu wiki. Dziękuje za przeczytanie. Pisała PandaSylwia.
Pomimo, że na wiki nie ma aktywnych administratorów, administratorzy Halszka454 i Rafi862 logowali się nawet dzisiaj. Zostaw na ich tablicy prośbę o zostanie administratorem, jeśli nie odpowiedzą nadam uprawnienia.
Vuh23:21, 17 sty 2015@fandom

Equestria Girl Wymyślone Postacie Wiki Edytuj

 • Link do wiki  Link
 • Liczba moich edycji: 67
 • Jak długo edytuje: Od 13 września 2013r.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Tina222, ale już nie pamiętam kiedy.
 • Powód: Po ostatniej próbie adopcji zgłosiłam się po uprawnienia do administratorki Tina222, jednak do tej pory nie odpowiedziała. Pamiętam, że miałam uzyskać uprawnienia jeżeli się zgodzi lub nie odpowie. Chciałam odpowiedzieć na ostatnie, jednak nagłówek już nie istnieje, z tego powodu założyłam nowy z pytaniem czy mam czekać na odpowiedź czy adopcja zostaje potwierdzona? 奶油蛋糕 ( 笑聲堆 to po chińsku lol) 14:34, sty 18, 2015 (UTC)
Skoro brak odpowiedzi - uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh17:08, 18 sty 2015@fandom

Zwyczajny serial wiki Edytuj

 • Link do wiki:http://pl.zwyczajny-serial.wikia.com/wiki/Zwyczajny_Serial_Wiki
 • Liczba moich edycji:50
 • Jak długo edytuję wiki: stycznia 2014
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Papwpepe 07:01, 09.05.2014
 • Powód:Kon'nichiwa. Nie widze powodu by jedna z lepszych anime wyemitowana także w języku polskim nie posiadała swojej dobrze rozbudowanej Hakkajiten (wiki). Wydaje mi się że obecnie tylko ja odzwierciedlam ten pogląd, nikt inny nie edytuje ( no przynajmniej nikt z adminów) więc proszę o nadanie mi tych uprawnień co pozwoli mi znacznie poprawić ogulny styl i wygląd tej wiki. Arigatō za przeczytanie prośby o nadanie uprawnień.

PS Gomen'nasai za łączenie języków ale lubie doskonalić oba (oczywiście nie w artykółach na wiki ale w swobodnych wypowiedziach) —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Kiiyomi haunterly (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

今晩は (Dobry wieczór). Co prawda na tej ウィキア (wiki) dawno nie było aktywnych 管理者 (administratorów), jednakże dwóch z nich - Szynka013 i Alone Horse logowało się do serwisu Wikia nawet dzisiaj. Porozmawiaj z nimi na temat uzyskania uprawnień na tej ウィキア (wiki), jeśli się zgodzą lub nie odpowiedzą nadam Ci uprawnienia.
Vuh19:17, 20 sty 2015@fandom

Everafterhighwłasnepostacie Wiki Edytuj

 • Powód: Wikii jest "zapuszczona". Z dwóch administratorów, którzy działali na tej Wiki, oboje są nieaktywni (odeszli). Ostatnio spotkałam się z kopiowaniem cudzych prac z innego portalu. Serce się kraje gdy patrzę na artykuły, które są po prostu do usunięcia. Notoryczne błędy ortograficzne, złe kategorie i kopiarstwo. Chciałabym temu zaprzestać. Mam dobre zamiary co do Wikii, już za dwa dni będę na niej  działać dokładnie rok. Artykuły wykonuję żetelnie. Są długie i dopracowane. Mogę zaręczyć, że Wikii będzie w największym porządku.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Galaxy*Supernova

Popieram wniosek. Na tejże wiki jest mało aktywnych użytkowników - Lagoonalex nie odpowiada na wiadomości, a nawet skopiowała czyjś projekt z DeviantArt. Ja jestem więc jedyną użytkowniczką, która interesuje się tym... Galaxy loguje się codziennie, dużo tworzy i tak dalej :) Wg mnie może śmiało adoptować ową wiki :)) 

Halszka454 (dyskusja) 15:10, sty 27, 2015 (UTC)Halszka454

Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh21:08, 27 sty 2015@fandom

Dawno Dawno TemuEdytuj

 • Powód: Chciałbym adoptować wiki, ponieważ jest opuszczona. Jestem tu codziennie od odnalezienia wiki, planuję, aby polska wiki wkrótce była jedną z najlepszych o tej tematyce.
 • Uważam, też, że nieaktywnemu administratorowi (założycielowi) należy zabrać uprawnienia. Tym bardziej, że od utworzenia wiki (ponad 3 lata) wykonał 3 edycje.

Pallid (dyskusja) 21:01, sty 29, 2015 (UTC)

Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh06:57, 30 sty 2015@fandom

Fikcja Totalnej Porażki Wiki - 2 Edytuj

 • Powód: Chciałbym odzyskać to co było moje. Chcę tam coś zmienic, aby wiki się rozrastała.

~TheQuan

Niestety nie jestem w stanie sprawdzić czy to konto było Twoje (informacje nie są przechowywane tak długo). W związku z tym pozostają standardowe wymagania adopcji. 20 edycji w przeciągu dwóch dni wykonane ponad tydzień temu ich nie spełniają. — Nanaki 13:11, lut 2, 2015 (UTC)

Dragon Age Polska Wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.dragonage.wikia.com/
 • Liczba moich edycji: 2513
 • Jak długo edytuję wiki: od 21 stycznia 2014 r., na chwilę obecną 59 dni bez przerwy
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: GothicWarrior 15:39, 16 sty, 2012
 • Powód: Na chwilę obecną jestem jedyną osobą, która aktywnie edytuje wikię – pozostali użytkownicy dokonują edycji z „doskoku”, przez co nie wykształciła się wokół niej żadna społeczność, z którą można by przeprowadzić dyskusję. Brak aktywnego administratora oraz jakichkolwiek biurokratów, do których można by zwrócić się z prośbą chociażby o usunięcie wandalizmów lub przedyskutowanie wprowadzenia jakichkolwiek zmian. Dodatkowo strona główna pozostaje niezabezpieczona – co prawda wygląda ona tak jak teraz, bo udało mi się edytować ją ze względu na brak zabezpieczeń, ale każdy użytkownik może dokonać na niej wandalizmów. Większość obecnie wykorzystywanych na stronie szablonów, infoboksów itd. to również moja sprawka. Osoba w zakątku społeczności wpisana jako administrator od 2012 roku jest nieaktywna na jakiejkolwiek wiki, którą edytowała. Według strony specjalnej „Użytkownicy” na chwilę obecną wikia nie ma żadnego administratora, a jedyny biurokrata jest nieaktywny od stycznia 2013 roku. Nazg2001 (dyskusja) 20:14, lut 4, 2015 (UTC)
Normalnie wymagałbym jeszcze zgody aktywnej społeczności, która zaczęła niedawno edytować razem z Tobą. Jednakże posiadasz na niej naprawdę spory wkład oraz wiki należy szybko postawić na nogi, także uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh17:21, 05 lut 2015@fandom
Dziękuję bardzo za zaufanie, zrobię co w mojej mocy, żeby ten projekt jakoś ożywić. nazg2001, czyli Pottero (zostaw wiadomość) 16:23, lut 5, 2015 (UTC)

Bakugan Wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.bakugan.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 1273
 • Jak długo edytuję wiki: od 30 marca 2011
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Krzysiekgt 12:12, 28 kwi 2013
 • Powód: Wikia ta była jedną z pierwszych, na których rozpocząłem swoją działalność. Od dłuższego czasu jest ona nękana atakami spamerów i wandali, i chciałbym ją przed nimi obronić oraz wymierzyć im właściwą karę. Zgłaszam się tu głównie z powodów sentymentalnych. Nie mam zamiaru tolerować tego, że to czemu poświęciłem tyle czasu jest w stanie takim jakim jest. Mam zamiar poprawić też niektóre błędy, jakie zauważyłem na tej wiki.

Pozdrawiam Ignika208 (Dyskusja) 01:39, lut 8, 2015 (UTC)

Krzysiekgt logował się nawet dzisiaj, więc proponuję napisać na jego tablicy. — Pirr 🔔︎ 🚀︎ 11:22, lut 8, 2015 (UTC)
Dokładnie tak jak napisał użytkownik Pirr, dobrze jest najpierw porozmawiać z aktywnym obecnym użytkownikiem. Jeśli jednak nie odpowie lub zgodzi się nadam z przyjemnością uprawnienia. :)
Vuh13:32, 09 lut 2015@fandom
Pisałem do użytkownika Krzysiekgt, ale pomimo jego obecności w ciągu ostatnich dwóch dni nie otrzymałem ani jednej odpowiedzi na wiadomości wysłane na jego tablicy, ani tutaj, ani na Bakugan wiki. Ignika208 (Dyskusja) 19:54, lut 10, 2015 (UTC)
Brak odpowiedzi przez trzy ostatnie dni, mimo, że użytkownik logował się nawet dzisiaj = uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie i uporządkowaniu wiki! :)
Vuh15:48, 11 lut 2015@fandom

Totalna Porażka The Best Wiki Edytuj

 • Link do wikiLink
 • Liczba moich edycji: 58
 • Jak długo edytuję wiki: 18 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: TheCandy 18:07, lis 11, 2014
 • Powód: Uważam, że wiki słabo się utrzymuje. Pomimo słabej liczby moich edycji piszę jedną serię, aktualnie pierwszy odcinek. Wiki ma bardzo mało użytkowników, poza tym chciałem tą wikię rozbudować, aby stała się lepsza niż wcześniej. Paligar (Paligar) 19:36, lut 9, 2015
Wymagałbym zgody od drugiego aktywnego użytkownika Mbocian87, ale widzę, że taka jest :) Także uprawnienia rozszerzone, powodzenia w rozbudowie wiki!
Vuh19:41, 09 lut 2015@fandom

Steven Universe Wiki Edytuj

 • Powód:Chciałbym ,,ożywić" tę wikię. Mimo ,że założyciel dał funkcję administratora, użytkownikowi MadamePearl, on/ona również pozostaje nieaktywny.
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh13:31, 10 lut 2015@fandom

WWE PL Wiki Edytuj

 • Link do wiki: WWE PL Wiki
 • Liczba moich edycji: 56 (Liczba ta wciąż rośnie)
 • Jak długo edytuję wiki: 4 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Dawidn99, 19 październik, 2013 roku, godzina 15:31.
 • Powód: Tematyką wrestlingu interesują się od dawna. Na Wiki tę zaglądam od bardzo dawna i patrzę co się z tą Wiki dzieje. Pomyślałem, że znajdzie się osoba, która będzie chciała zaadoptować WWE PL Wiki, natomiast teraz miarka się przebrała. Naprawdę nie mogę dłużej patrzeć co się dzieje z tą Wiki. Wiem, że staż na Wiki jest niedługi, a liczba edycji marna, ale mimo to...Bardzo proszę o danie Mi szansy. Dość znam się na CSS oraz szablonach i mam nadzieję, że sprowadzę tę Wiki na dobrą drogę.

Kane (dyskusja) 22:58, lut 11, 2015 (UTC)

Nie edytujesz pełnego tygodnia na tej wiki, ani nawet tygodnia roboczego. :/ Rozbuduj wiki przez dwa kolejne dni, abym mógł zobaczyć, że naprawdę zależy Ci na tej wiki i aby dobić do tygodnia.
Vuh07:01, 12 lut 2015@fandom

Dobrze, rozumiem. Odezwę się za dwa dni. Kane (dyskusja) 11:07, lut 12, 2015 (UTC)

Sprawuję urząd na wiki przez tydzień, mój wkład również się powiększył. Czy przyznanie mi uprawnień jest już możliwe czy może mam jeszcze trochę poczekać? Kane (dyskusja) 11:17, lut 15, 2015 (UTC)

Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh23:47, 17 lut 2015@fandom

Moc i Magia wiki Edytuj

 • Link do wiki: Moc i Magia wiki
 • Liczba moich edycji: 501
 • Jak długo edytuję wiki: od 14 grudnia
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: PozzY 14:37, sie 25, 2011
 • Powód: Ta wiki jest opuszczona od dłuższego czasu, a ostatni administrator wykonał ostatnią edycję w 2011 roku! Edytuję tam prawie dwa miesiące, czasem z małymi przerwami (ale ostatnio codziennie). Jestem tam jedynym stałym edytorem (jest jeszcze jeden edytor - Lord Quest, który czasem zrobi jakąś edycję), a chciałbym tę wiki ulepszyć. Jest ona o jednej z najpopularniejszych serii gier, więc trochę czuć ból w sercu, gdy nikt tam prawie nikt nie edytuje. Stworzyłem tam trochę artykułów, a teraz mam zamiar przekształcić stronę główną, która jest niezabezpieczona i podatna na wszelkie wandalizmy. Konrados232 (Moja tablica) 17:59, lut 12, 2015 (UTC)
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :) 
Vuh19:22, 12 lut 2015@fandom

Smerfy wikiEdytuj

 • Link do wiki: Smerfy Wiki
 • Liczba moich edycji: 20
 • Jak długo edytuję na wiki: od 12.02.2015r.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Mh99 14:35, maj 4, 2013
 • Powód: Ta wiki jest całkowicie opuszczona! Ostatni admin, a właściwie założyciel, wykonał edycję w maju, i to 2013r. Wiki ta wymaga solidnej odbudowy i zmian wyglądu. Na wiki są tylko dwie strony - w tym główna, którą się zajęłam i trochę poprawiłam. Dodałam też kilka plików z licencjami. Chciałabym solidnie zająć się i zaopiekować się tą wiki, zwłaszcza, iż jedyny admin jest niekaktywny od ponad roku, a wiki została opuszczona. Kilku użytkowników edytowało ją, ale ponad pół roku temu, nie dodali też nowych stron... Strona główna jest niezabezpieczona i podatna na wandalizmy. Gdybym otrzymała uprawnienia, mogłabym się zająć ową wiki nareszcie na poważnie i z rozmachem - a ona tego potrzebuje, bo, jak już pisałam powyżej, nie ma adminów, a założyciel działał na niej ponad rok temu! 

Halszka454 (dyskusja) 16:38, lut 13, 2015 (UTC)Halszka454

Edytujesz na wiki zaledwie 2 dni i głównie stronę główną. Postaraj się dodawać artykuły na wiki regularnie, do czego nie potrzebujesz uprawnień, i zgłoś się za jakiś czas. :) 「Baakamono」「napisz」@fandom 17:20, lut 13, 2015 (UTC)

Totalna porażka fanony wikiEdytuj

 • Link do wiki: http://pl.totalna-porazka-fanony.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 66
 • Jak długo edytuję wiki: od 21 listopada 2014 roku ( ale mam 2 konto a tam też jest dużo chyba 100 )
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: IzzyTD, 31/20 grudnia 2014 roku o 14:19 ( 31 w tym nie mam pewności )
 • Powód: Chciałabym odnowić tą wikię. Wszyscy użytkownicy robią wszystko co chcą: usuwają strony innych, edytują profile, przeklinają bo administratorzy są niedostępni od grudnia 2014 roku! Pozatym dawali złe blokady ( moja przyjaciółka dostała na 6 miesięcy za EDYTOWANIE CZYJEGOŚ PROFILU, ŻEBY GO TYLKO DOPRACOWAĆ. ). Skontaktować się z nimi OD GRUDNIA nie można. Odnowiła bym tę wikię i jej wygląd. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkowniczki Ama Lady (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Administrator był

aktywny 15 stycznia 2015 roku Zgłoś się ponownie, gdy minie 60 dni od jego nieaktywności. 「Baakamono」「napisz」@fandom 17:17, lut 13, 2015 (UTC)


To był zwykły użytkownik!!!! PS.: Administrator tam nic nie robi !!!!! Sprawdzałam!!!! Blondasqowa (dyskusja) 17:20, lut 13, 2015 (UTC)

pl.lalaloopsy.wikia.com Edytuj

 • Link do wiki: pl.lalaloopsy.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 1
 • Jak długo edytuję wiki: FOREVER
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: RarityForever
 • Powód: I want to be the same like English Lalaloopsy Land Wiki. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika LalaKeithy123 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
I'm not sure using machine translation will do the trick. It's not new that translations using Google Translate and such, are... terrible, to put it lightly. Apart from that, . All I want is to stress that it's not a right way to approach, and there's no point (and much chance of any success) in creating a wiki where every single article needs a thorough rewrite. You can see what I mean just by translating these articles back to English (ex.).
The wiki never took off so there's no point to impose requirements at all (easier to create a new wiki). If you really want to continue, just drop a message here and I'll grant you the rights (and you might want to use this as a source of proper Polish names of the dolls).
But still, I wouldn't advise making a wiki this way. — Nanaki 11:49, lut 14, 2015 (UTC)

Big Time Rush wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.bigtimerush.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 114
 • Jak długo edytuję wiki: od 28 listopada 2014r
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: DemonRipper - 23 sierpnia 2014 rok
 • Powód: Chcę odświeżyć tą wiki, bo jest tylko jeden administrator który jest nieaktywny ! —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Kris z emespe (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
DemorRippera nie było na BTR Wiki od sierpnia, ale jest aktywny na innych projektach. Myślę, że na początek najlepszą opcja było by do niego napisanie, raczej nie powinno być problemów z odpowiedzią. — Nanaki 10:52, lut 14, 2015 (UTC)

Monsterpedia wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.monsterpedia.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 5
 • Jak długo edytuję wiki: od dzisiaj
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: TheLittleDreamer w listopadzie 2014 roku
 • Powód:Będę aktywnym administratorem tej wiki :)
5 edycji, w dodatku nie w przestrzeni głównej to zdecydowanie za mało, by adoptować wiki. Zapoznaj się z wymaganiami podanymi na górze strony. — Pio387  vstf 23:23, lut 14, 2015 (UTC)Dokładnie jak napisał użytkownik Pio387, 5 edycji to za mało, aby adoptować tą wiki. Edytuj ją tydzień, abym mógł uwierzyć, że zależy Ci na tej wiki.
Vuh15:40, 15 lut 2015@fandom

Komunikacja Miejska Wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.ekm.wikia.com/wiki/Komunikacja_Miejska_Wiki
 • Liczba moich edycji: 54
 • Jak długo edytuję wiki: Od 12.02.2015
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Dymitr - 14:42, gru 15, 2011
 • Powód: Chciałbym ożywić tę wiki. Temat nie jest mi obcy, mogę wprowadzić sporo informacji. W rejestrze widziałem że jedyny administrator logował się niedawno, ale na pytanie w sprawie uprawnień jak dotąd nie otrzymałem odpowiedzi. Jak dotąd dodałem 10 artykułów, wszystkie starannie kategoryzuję, wraz z plikami. Chciałbym też wprowadzić kilka rozszerzeń i udogodnień, których nie było jeszcze za czasów ostatniej aktywności tamtego admina. Whip125 17:38, lut 19, 2015 (UTC)
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh17:45, 21 lut 2015@fandom

Smerfy wikiEdytuj

 • Link do wiki: Smerfy Wiki
 • Liczba moich edycji: 55
 • Jak długo edytuję na wiki: od 12.02.2015r.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Mh99 14:35, maj 4, 2013
 • Powód: Jak już wspominałam, opuszczona całkowicie wiki, z kiepskim wyglądem. Niedość administracja (która składa się z założyciela i... założyciela) się nią nie zajmuje, to nawet brak innych aktywnych użytkowników. Kiedyś tam dawno temu jacyć byli, ale teraz kompletne zero. Dodałam sporo plików z licencjami o dobrej jakości i codziennie robię jeden artykuł (na więcej nie pozwala mi czas). Staram się pisać według ładu i składu. Ogarnęłam stronę główną, a artykuły wyglądają dobrze. Dodałam infobox postaci z kolorami charakterystycznymi dla owego serialu ;) Robienie nowej wiki jest bez sensu, dlatego chciałabym adoptować tę i nareszcie zająć się nią na poważnie. Zwłaszcza, że wiki razi samym wyglądem, i ja wchodząc na nią pierwszy raz, dawno temu, kiedy nie miałam ochoty edytować jej (jakiś rok temu), zaraz stamtąd wyszłam. Na wiki były dwie strony, teraz jest ich 12 i z każdym dniem coraz więcej :D Nie muszę pisać dzięki komu. Tak więc wiki wymaga nowej administracji i prosi się o poprawę... Starałam się edytować tydzien bez przerw... Zależy mi na tej wiki, dlatego zgłosiłam się po adopcję :) 

Halszka454 (dyskusja) 16:38, lut 13, 2015 (UTC)Halszka454

Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh17:40, 21 lut 2015@fandom
A ja bardzo dziękuję i pozdrawiam :3 Halszka454 (Sprawy do mnie) 17:59, lut 21, 2015 (UTC)Halszka454
@Halaszka - Czy nie warto podlinkować do profilu w swoim podpisie? c: ~~~~

StarCraft Wiki Edytuj

 • Link do wiki:pl.starcraft.wikia.com
 • Liczba moich edycji:56
 • Jak długo edytuję wiki:od 15 lutego 2015 roku
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję:Robus2525
 • Powód: brak aktywnych użytkowników, brak edytorów. Proszę o nadanie i pomoc w edytowaniu Wiki, jeśli można. CreationKeeper.
CreationKeeper (dyskusja) 19:39, lut 27, 2015 (UTC)
Ostatnim administratorem, który wykonał edycje był Jaqbziom co nie zmienia faktu, że nie był obecny przez ostatnie 2 miesiące. Także uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh14:30, 01 mar 2015@fandom

Totalna Porażka fanony Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.totalna-porazka-fanony.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 72
 • Jak długo edytuję wiki: od listopada 2014 roku
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: IzzyTD 31 grudnia ( nie licząc edycji 15 stycznia gdzie IzzyTD tylko odpisała na wiadomość 1 raz i miała gdzieś tą wiki. Napisała tylko do tematu " dołączysz" więc to nie jest pełna aktywność, a baakamono powiedział że jak minie czas od 31 grudnia będę mogła adoptować tą wiki :) ) .
 • Powód: Użytkownicy na tej wiki przeklinają, robią związki " gejów " w bajce dla dzieci i w ogóle to jest opuszczona wiki, administratorzy wolą grać na FiF wiki. Przywrócę jej honor i szacunek, i będę aktywnym administratorem :). Poza tym użytkownicy z MSP się ze mną zgadzają ( ci co mają wiki ) bo napisałam w statusie: " Sprawdźcie edycje Ama Lady i napiszcie czy przydam się na Totslns Po*ażka fanony wiki!" Potwierdzienia:


Blondasqowa (dyskusja) 16:05, lut 28, 2015 (UTC)

By rozwiać wszelkie wątpliwości, tak jak napisałem na tablicy, nie spełniasz dwóch wymogów: administrator był aktywny w przeciągu ostatnich 60 dni, a także nie rozpoczęłaś dyskusji na wiki na temat rozszerzenia uprawnień. Gdy te dwa warunki zostaną spełnione, wtedy adopcja wiki będzie możliwa. 「Baakamono」「napisz」@fandom 15:26, mar 1, 2015 (UTC)

Sonic wiki Edytuj

 • Link do wiki:[2]
 • Liczba moich edycji: 9
 • Jak długo edytuję wiki: od 15 lutego
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Painto Maniak
 • Powód: Administrator czyli Painto Maniak nic nie edytuje tylko siedzi na creepypasta wiki na chacie i nie edytuje i dodaje stron i nie jest na wiki 2 miesiące. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Rodzynek (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
50px-Picard-facepalm.jpg Mam nikłą nadzieję, że to ponury żart ze strony autora zgłoszenia... Painto maniak (dyskusja) 17:25, lut 28, 2015 (UTC)
Jeżeli nie edytuje 60 dni możesz nim być. Blondasqowa (dyskusja) 17:17, lut 28, 2015 (
Muszę Cię zmartwić Rodzynku, Painto maniak to przykład solidnego i dobrego edytora, który każdego dnia poprawia tą Wiki. 60px-Zane_Avek.pngPawel1631 60px-Zane_Avek.png 08:02, mar 1, 2015 (UTC)
Ech, czyli moja teoria o braku inteligencji niektórych nowych się sprawdza ;-;. Jak to kogoś obraziło to sorry wielkie. Miokol (dyskusja) 12:19, mar 1, 2015 (UTC+1)
Użytkowniku Rodzynek, Ty jak i również Sonic Wiki nie spełniacie wymogów adopcji. Jeżeli chciałbyś zostać na niej administratorem porozmawiaj z tamtejszą administracją, chociażby ciągle aktywnym biurokratą Painto maniak.
Vuh14:38, 01 mar 2015@fandom
@Vuh:Nie sądzisz chyba, że pan Rodzynek dostanie na Sonic Wiki administratora ;P Miokol (dyskusja) 18:18, mar 1, 2015 (UTC+1)

Papers Please Wiki Edytuj

 • Powód:Nikt prawie nie edytuje na tej stronie tylko ja.Chcę aby ta strona była jak najlepsza —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Pawlak290 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Edytowałeś 3 dni, z czego 14 edycji to edycja strony głównej. :/ Nie mogę nadać uprawnień komuś, kto nie edytował przynajmniej 5 dni na wiki. Rozbuduj Papers Please Wiki przez dwa kolejne dni, abyś dobił do tych 5 dni i abym miał "szczątkową" pewność, że nie zostawisz jej po kolejnych 5 dniach od jej adoptowania.
Vuh15:08, 01 mar 2015@fandom

totalna porażka fanony wiki Edytuj

 • Link do wiki: www.totalna-porazka-fanony.wikia.pl
 • Liczba moich edycji: 101
 • Jak długo edytuję wiki: od pół roku i więcej
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: IzzyTD w grudniu ( to w styczniu się nie liczy bo ona tylko 1 raz odpowiedziała na wiadomość tylko 1 raz to jeszcze nie aktywnosc.)
 • Powód: brak administratorów, edytuje tylko ja, tylko moje konta i ama lady. Przywróce tej wiki to co jej należne i będę aktywnym administratorem :).

TheCandy (dyskusja) 17:35, mar 1, 2015 (UTC)

Aktualnie zostałas zablokowana na Centrum Społeczności, co wyklucza możliwość adopcji wiki.
Vuh17:18, 04 mar 2015@fandom

Xcom wiki Edytuj

 • Link do wiki:[[3]]
 • Liczba moich edycji: 35
 • Jak długo edytuję wiki: 2 miesiące
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Panzerrnatte
 • Powód: Nikt na tą wiki nie zagląda, a jedyne artykuły są moje więc postanowiłem ubiegać się o prawa administratora.—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika SzymonPsionic (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Hmmm...Masz 35 edycji. To chyba trochę za mało ;-;. Poza tym pamiętaj o podpisaniu się przy użyciu czterech tyldów. Miokol (dyskusja) 18:02, mar 3, 2015 (UTC+1)

Nadałbym z miłą chęcią uprawnienia, jednakże jak wspomniał użytkownik Miokol nie posiadasz wystarczająco edycji, poza tym nie wchodziłeś na wiki od 3 miesięcy, co niezbyt dobrze świadczy o Twoich chęciach rozbudowy tej wiki.
Vuh17:21, 04 mar 2015@fandom

Papers Please Wiki Edytuj

 • Link do wiki:http://pl.papersplease.wikia.com/wiki/Papers_Please_Wiki
 • Liczba moich edycji:25
 • Jak długo edytuję wiki:3 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: brak administratorów
 • Powód: Chciałbym zostać administratorem na tej wiki ponieważ nie posiada ona administratorów a artykułów jest jak na lekarstwo. Najbardziej zależy mi na przyrównaniu polskiej Papers Please Wiki do poziomu anglojęzycznej wersji gdzie jest ogrom artykułów a na dodatek są bardzo ciekawe —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika BartekSouthPark (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Yyy, nie żebym się czepiała, jednak masz tylko 25 edycji, których dokonałeś w ciągu trzech dni. Teoretycznie rzecz biorąc, to troszkę za mało, albo poprawka, za krótko. Praktycznie - jeśli jeszcze przez kilka dni po edytujesz, to Vuh na pewno Ci przyciski da. Dziwi mnie jednak to: jak to możliwe, że na tej wiki nie ma żadnego administratora? Powinien być chociaż (gdzieś) jakiś założyciel, a tutaj: NIC. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkowniczki Piwonia14 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Tak jak w przypadku użytkownika Pawlak290 3 dni to zbyt mało, abym mógł Ci nadać uprawnienia. Tak jak wspomniałem Ci na tablicy, jeśli chcesz ją edytować musisz spełnić wymagania, czyli edytować przynajmniej tydzień tą wiki. A jako, że jest teraz dwóch aktywnych użytkowników na wiki przydała by się również dyskusja na forum/blogu na Papers Please Wiki, że chcesz przejąć tą wiki.
@Piwonia14: Zmień "Minimalna ilość edycji na "wszyscy".
Vuh22:12, 04 mar 2015@fandom

Pingwiny z Madagaskaru Wiki Edytuj

 • Powód: Chciałbym poprosić o prawa biurokraty, gdyż ostatni biurokrata był aktywny dawniej niż kilka miesięcy temu. Dochodzą do tego prośby pewnego użytkownika o prawa administratora. Michalomatek 15:28 2015-03-13
Uprawnienia rozszerzone, powodzenia w dalszym rozwoju wiki! :) — Pio387  @fandom Sig.png 16:28, mar 15, 2015 (UTC)

Breaking Bad Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Klik!
 • Liczba moich edycji:52
 • Jak długo edytuję wiki: od 9 marca 2015
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Drzewox95
 • Powód: Wiki jest w nienaruszonym stanie, ostatni administrator ostatnio logował się w ostatnie wakacje (od tego czasu nikt poza mną i Marchewką nie edytował na tej wiki, tu zgoda Marchewki), a wiki o tym serialu nie może nie mieć dobrego zbioru informacji. Od 9 marca aktywnie edytuję na tej wiki, stworzyłem tam lepsze infoboksy oraz na swojej testowej wiki zaprojektowałem dla niej stronę główną. Mam nadzieję, że otrzymam uprawnienia, dzięki którym będę mógł przywrócić tę wiki do życia.

DarknessEyes23 Pokój i bezpieczeństwo, bracie! Allons-y! 10:30, mar 15, 2015 (UTC)

Twój wkład wygląda dobrze – uprawnienia rozszerzone, powodzenia! :) — Pio387  @fandom Sig.png 16:32, mar 15, 2015 (UTC)

Gropedia Edytuj

 • Link do wiki: w:c:gropedia
 • Liczba moich edycji: 40
 • Jak długo edytuję wiki: na wiki jestem od 11 lutego
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Vuh
 • Powód: Według mnie Gropedia ma potencjał na zebranie dużej społeczności i wielu stron, jako iż połowa Wikii to wiki o grach. Pisałem już do Vuha, ale niestety nie odpowiada. Na początku chciałbym się zająć wyglądem, po czym przejść do promowania jej (i dążenia do współpracy z jak największą ilością wiki o grach). Edycji mam mało, ale wiki jest opuszczona i rzadko kto się tam pojawia. Dodałem już najbardziej przydatne szablony oraz infoboxy i myślę, że szybko uda mi się postawić ją na nogi.

~ Matik7 (tablica · wkład · sandbox) 18:30, mar 15, 2015 (UTC)

Ok, już nieważne, Vuh odpowiedział dziesięć minut po dodaniu tego wątku. :) ~ Matik7 (tablica · wkład · sandbox) 18:42, mar 15, 2015 (UTC)

Diablo Wiki Edytuj

 • Link do wiki: [4]
 • Liczba moich edycji: 168 edycji
 • Jak długo edytuję wiki: Od pażdziernika 2014 roku (potem zrobiłem sobie przerwę), teraz znowu zacząłem
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: TOR 02:33, gru 15, 2010 (UTC)
 • Powód: Nie mogę patrzeć, jak Wiki o tematyce mojej ulubionej serii gier RPG (Hack and Slash) jest martwa. Zauważyłem, że wielu użytkowników wchodzi na nią, dokonuje edycji ale nie zatrzymuje się tam na dłużej, ponieważ Wiki jest martwa. Dodałem potrzebne infoboksy. Mam nadzieję, że otrzymam uprawnienia, dzięki którym będę mógł przywrócić tę wiki do życia (bardzo mi na niej zależy). – Silver635 (dyskusjawkładedycje) 18:03, mar 16, 2015 (UTC)
Jedynym administratorem na tej wiki jest TOR, także sądzę, że nie będzie problemu. Co prawda edytujesz tylko 3 dni, ale wkład, który dodałeś przez te trzy dni jest olbrzymi, dlatego też - Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh19:08, 16 mar 2015@fandom
Wielkie dzięki, z TORem właśnie był problem, ponieważ pisałem do niego i odpisywał. Jeszcze raz wielkie dzięki :)  – Silver635 (dyskusjawkładedycje) 18:14, mar 16, 2015 (UTC)

Prototype Wiki Edytuj

 • Link do wiki: w:c:pl.prototype
 • Liczba moich edycji: 51
 • Jak długo edytuję wiki: od 15 marca
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Skrzypa1999, ma chyba jedną edycję i ostatni raz logował się w maju 2011.
 • Powód: Jestem jedynym edytorem, a wiki jest w opłakanym stanie, postanowiłem się nią zająć. Wiem, że mam dość mało edycji, jednak część czasu przeznaczałem również na zaprojektowanie wyglądu Prototype Wiki, drzewko kategorii, zrobiłem też wstępny zarys zasad. Prototype Wiki chciałbym uczynić przede wszystkim milszą dla oka oraz stworzyć ogólne zaplecze w postaci kilkunastu artykułów dla nowych, potencjalnych edytorów. — Light22 (dyskusjawkład) 20:59, mar 18, 2015 (UTC)
Uprawienia nadane, powodzenia :) — Nanaki 13:54, mar 19, 2015 (UTC)

MortalKombat Wiki Edytuj

 • Powód: Chciałbym uzyskać uprawnienia administratora, ponieważ od jakiegoś czasu regularnie zajmuje się edycją tej wiki. Z tego co zauwazyłem, jest ona strasznie "zapuszczona", pełno stron z błędami ortograicznymi, logicznymi, mnóstwo braków itd. Chciałbym systematycznie,powoli ogarniać tę wiki, edytować istniejące strony zarówno pod kątem poprawy błędów jak i nadać jej spójny charakter. Strony jednych postaci są pisane tekstem ciągłym, inne dzielone na akapity itd. Chciałbym to wszystko uporzadkować i stwierdziłem, że ranga administratora może być mi w tym celu pomocna. Szczególnie, że administracja obecnie praktycznie nie istnieje.—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Thr Nortalf (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh23:02, 19 mar 2015@fandom

Król Lew Wiki Edytuj

 • Link do wikiKról Lew Wiki
 • Liczba moich edycji: 118
 • Jak długo edytuję wiki: Przez około dwa lata
 • Ostatni administrator, który wykonał edycjęKiara_0  Maj 15, 2010
 • Powód: Chciałabym adoptować Król Lew Wiki,ponieważ jestem aktywną użytkowniczką oraz edytuję artykuły regularnie.Chciałabym również bardziej rozwinąć Król Lew Wiki i nieco ją ożywić,dlatego proszę o uprawnienia administratora.Administracja nie jest tam aktywna.Założyciel wraz z administratorami edytował wiki w 2009 roku.Wyjątkiem jest Kiara 0,która edytowała wiki w 2010 roku.
Uprawnienia nadane powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh19:21, 22 mar 2015@fandom

Dwarf Fortress Wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.dwarffortress.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 65
 • Jak długo edytuję wiki: 2 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Default, ok. 2011
 • Powód: Wiki to jest opuszczone przez wszystkich: i użytkowników, i administratorów. Chciałem założyć wikię o tej samej grze, ale nazwa była zajęta. Przecież łatwiej jest zaadoptować wiki niż zrobić nowe. Na stronie było tylko 8 artykułów. Teraz tylko dzięki mnie jest 36. I będzie więcej. Spróbuję odnowić to wiki i przywrócić ją do życia. Potem zaproszę na nią użytkowników, i będzie to kolejna żyjąca wiki. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Gregory455 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Ostatnim administratorem był Marzecki (ost. edycja w październiku 2014). :)
Co prawda edytujesz tylko 3 dni, aczkolwiek wykonałeś sporą ilość edycji, także uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh10:02, 25 mar 2015@fandom

Percy Jackson Wiki Edytuj

Administrator PositiveSmile był aktywny 18.03.2015, biurokrata Andriu9881994 (Budzik1999) ostatnią edycję wykonał 27.02.2015. Niestety wiki nie nadaje się jeszcze pod adopcję, musi minąć 60 dni nieobecności dla każdego z administratorów, abyś mógł ją adoptować.

Jeśli chciałbyś ją adoptować szybciej potrzebowałbyś zgody wymienionych przeze mnie osób (PositiveSmile i Andriu9881994). O ile to mogę uznać za zgodę na adopcję od administratorki PositiveSmile, o tyle brakuje mi jeszcze zgody od Andriu9881994, który wykonał ostatnią edycję 27.02.2015, jeśli zdobędziesz od niego zgodę na adopcję, nadam Ci uprawnienia. Jednak jeśli nie odpowie lub nie wyrazi zgody, będziesz musiał odczekać 60 dni od ostatniej edycji ostatniego aktywnego administratora.
Vuh04:54, 26 mar 2015@fandom

Kiepscy Wiki Edytuj

 • Powód: Administratorzy tej wikii zrezygnowali z pracy nad nią. Strona główna nie jest zmieniana już dłuższy czas i tylko czasami niezarejestrowani użytkownicy aktualizują artykuły. Chciałbym ją rozwijać w wolnym czasie. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Dsjg205 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Pomimo edytowania 7 dni posiadasz nadal małą ilość edycji, oraz znikomą aktywność na tej wiki. Niestety nie mogę nadać Ci uprawnień, gdyż obawiam się, że również porzucisz tą wiki i zajmiesz jedynie możliwość adopcji na 2 miesiące dla kogoś kto naprawdę chciałby się zająć tą wiki. Jeśli jednak nie mam racji zacznij regularnie edytować tą wiki oraz pokaż, że chciałbyś naprawdę zostać na niej administratorem.
Vuh04:37, 31 mar 2015@fandom

Galactik Football Wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.galactikfootball.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 13
 • Jak długo edytuję wiki: Tydzień.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Nie wiem kim jest administrator.


 • Powód: Widać, że administrator założył wikię, zrobił kilka artykułów z mnóstwem błędów i dodał obrazki. Potem zostawił. Dlatego chciałabym ją odświeżyć.

Aomo (dyskusja) 01:11, mar 31, 2015 (UTC)

Poedytuj jeszcze kilka dni, aby dobić do tygodnia, a następnie zgłoś się tutaj ponownie. 13 edycji i 3 dni edytowania to naprawdę mało jak na kogoś, kto chciałby adoptować tą wiki.
Vuh04:37, 31 mar 2015@fandom

Over The Garden Wall Polska Wiki Edytuj

 • Link do wiki: link
 • Liczba moich edycji: 43 ilość stworzonych stron: 8
 • Jak długo edytuję wiki: ok. 36 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Burashi  dnia:16:48, lis 22, 2014
 • Powód: Chciałbym rozwinąć tą wiki.Widać, że administrator założył wikię i ją zostawił. Zdaję sobie sprawę sporą przerwą w moich edycjach, była ona spowodowana oczekiwaniem na polską premierę serialu. Ułatwiło mi to tworzenie stron. Jest to drugi projekt w który mam zamiar się zaangażować. Kergankryo
Edytujesz 4 dni, ale patrząc na Twój duży wkład przez te 4 dni nadaje Ci uprawnienia :) Powodzenia w rozbudowie wiki!
Vuh21:25, 01 kwi 2015@fandom
Bardz dziekuję! Obiecuję, że nie zawiodę ! ~~~~

~~~~

Fikcja Totalnej Porażki Wiki - 2 Edytuj

 • Powód: Chciałbym ponownie odzyskać nad nią kontrolę i zmienić. ;D Mam nadzieję, że tym razem mi się uda. ;(

—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika NatsK (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Nie wiem czy jesteś użytkownikiem Qvan, czy nie, aczkolwiek widzę, że trochę nad nią pracowałeś przez ~6 dni. Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh20:41, 04 kwi 2015@fandom

Transformers Wikia Edytuj

 • Transformers Wikia
 • Liczba moich edycji: 3
 • Jak długo edytuję wiki: ok. 10 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Przez ok. 2 lata edytują tam niezalogowani użytkownicy.Żadnego użytkownika zalogowanego, czy administratora nie było tak dawno,że nawet się nie wyświetla.
 • Powód: Chciałbym adoptować tą wikię z następujących powodów
  • Znam się na serii Transformers
  • Znam wielu uzytkownikó, którzy mogli by rozpocząć edycję wraz ze mną
  • Nie jestem zbanowany na żadnej polskiej, ani zagranicznej wiki
  • Oglądnąłem film Transformers 4 o którym nie ma tam żadnych informacji

Uważam, że to wystarczająco dużo powodów, by móc uczynić minie nowym administratorem tej wiki :) Doktorek

Według mnie 3 edycje w 10 dni to niezbyt dobry wynik, niewystarczający by nadać ci uprawnienia. DarknessEyes23 Pokój i bezpieczeństwo, bracie! Allons-y! 12:54, kwi 5, 2015 (UTC)
Jak zostało wspomniane w tym wątku, edytujesz zbyt krótko, aby móc adoptować tą wiki. Zgłoś się ponownie, jeśli spełnisz wymaganą ilość dni - 7 dni.
Vuh14:30, 05 kwi 2015@fandom
On liczy te dni od swojego pierwotnego konta, które zostało zamknięte za łamanie COPPA... Pan Andrzej Dyskusja Wkład Edycje 16:48, kwi 5, 2015 (UTC)

Battlefield Wikia Edytuj

 • Link do wikihttp://pl.battlefield.wikia.com/
 • Liczba moich edycji: 320
 • Jak długo edytuję wiki: 4 miesiące
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: nieznam
 • Powód: Wikia jest mało aktywna, a ostatni Administrator wykonał ostatnią edycję jakieś 3 lata temu.—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika MuzzledMeat57 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Ostatnim administratorem był użytkownik Martin Marti - jest nieaktywny od 3 lat. Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh01:24, 06 kwi 2015@fandom

Kingdom Hearts Wiki Edytuj

 • Link do wiki: w:c:pl.kingdomhearts
 • Liczba moich edycji: 41
 • Jak długo edytuję wiki: tydzień
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Nie znalazłem.
 • Powód: Wiki jest kompletnie nieżywa. Natchniony rozgrywką w Kingdom Hearts HD 1.5 Remix postanowiłem tchnąć życie w tę wiki. Zacząłem poprawiać i tworzyć nowe artykuły, ogarnąłem także parę szablonów, jestem także w trakcie przygotowywania skórki Oasis i Monobook. — Marchewka (dyskusja) 16:22, kwi 12, 2015 (UTC)
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh19:44, 12 kwi 2015@fandom

Corranpedia Wiki Edytuj

 • Powód:

Chciałbym włączyć się do akcji "Ratujmy obcojęzyczne Star Wars Wikie. Quentum powiedział mi, że na tej wiki mogę dostać uprawnienia, ale mam poprosić o adopcję. Michalbr10 (dyskusja)

Na polskiej Centrali zajmujemy się tylko adopcjami polskojęzycznych projektów. Pozostałe języki muszą iść albo przez Centralę danego języka albo na Community CentralNanaki 15:29, kwi 17, 2015 (UTC)

Saga Zmierzch Wiki Edytuj

 • Powód: Chciałbym adoptować Zmierzch Wiki, ponieważ szkoda, żeby taka wiki, która już sama w sobie ma potencjał została zaniedbana - a mam też wiedzę w temacie Zmierzchu. Administracja, z którą około półtorej roku temu miałem kontakt przestałą działać i opuściła wiki. Aktualnie wiki nie ma aktywnych edytorów, ani aktywnych członków administracji. Myślę że mam już dość sporą wiedzę, aby poprawić wygląd strony głównej, stron technicznych oraz samych artykułów. Naprawdę szkoda, żeby się zmarnowało.  :-) ~~ Krystianwolski ~  ~ Write to me ~~ 14:04, kwi 19, 2015 (UTC)
Wszystkie wymagania spełnione, administratorzy nie edytowali wiki ponad 60 dni, czyli uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh14:32, 21 kwi 2015@fandom

Empirepedia Wiki Edytuj

 • Powód: Jest nas tylko dwóch (czasami zdarza się pojedyncza edycja kogoś innego). Po drugie włączam się do akcji ratujmy obcojęzyczne Star Wars Wikie. Empirepedia ma mało stron.

Michalbr10 (dyskusja)

Adopcja nie jest możliwa, gdyż użytkownik ZielonyBulgot był aktywny nawet dzisiaj, zgłoś się do niego jeśli chcesz uzyskać uprawnienia.
Vuh20:45, 20 kwi 2015@fandom

Przygody, ludzie i te to ruskie Wiki Edytuj

 • Powód: Powód jest prosty, biurokraci olali tą wikie. Drugi Administrator znęca się nad ostatnim użytkownikiem który odszedł już.  Kiedy odszedł ostatni user z wiki zaczołem codziennie robić chociaż jedną edycję. Chcę to dociągnąć tą wikie by nie doszła w zapomnienie. Pan Karol (dyskusja) 20:59, kwi 26, 2015 (UTC)
Biurokrata Kamakur edytował w ciągu ostatnich 60 dni, także nie mogę Ci podwyższyć uprawnień. Jeśli chcesz zdobyć nowe uprawnienia porozmawiaj z obecnym biurokratą, który logował się nawet dzisiaj.
Vuh23:28, 26 kwi 2015@fandom

Star Wars Rebelianci Wiki Edytuj

 • Link do wikihttp://pl.star-wars-rebelianci.wikia.com/
 • Liczba moich edycji: 58
 • Jak długo edytuję wiki: Od 18 kwietnia
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Robert Pl w grudniu ubiegłego roku
 • Powód: Widzę, że ta wiki pod względem CSS jest rozwinięta i bardzo ładnie wygląda, więc chcę ją rozwinąć pod względem informacji(których jest mało), bo serią Star Wars Rebelianci interesuje się od dawna. Mam sporą wiedzą o tym serialu, więc myślę, że temu podołam. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkowniczki Amikaa (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh18:58, 28 kwi 2015@fandom

MegaMan Wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.megaman.wikia.com
 • Liczba moich edycji: 49
 • Jak długo edytuję wiki: 6 dni (od 21.04.2015)
 • Ostatni administrator, który wykonał edycjęTalho
 • Powód: Jestem edytorem tej i paru innych wiki. Pragnę zająć się nią gdyż zobaczyłem ją w opłakanym stanie. Jako że interesuje się bardzo serią na podstawie której powstała ta wikia, chciałbym ją rozwijać pod kątem treści i wyglądu bo wiem że ma potencjał by stać się jedną z większych baz informacji na temat tego kultowego uniwersum. :)  Quai (dyskusja) 15:33, kwi 28, 2015 (UTC)
Użytkowniczka Talho logowała się niedawno, zapytaj się na jej tablicy o rozszerzenie uprawnień. Jeśli przez okres 5 dni nie odpowie zgłoś się tutaj ponownie, a nadam ci uprawnienia :)
Vuh19:03, 28 kwi 2015@fandom
Użytkowniczka Talho na pytanie nie odpowiedziała (zostało ono zadane 28 kwietnia /wtorek/). Quai (dyskusja) 14:04, maj 2, 2015 (UTC) //ponawiam//
Czy muszę coś jeszcze spełnić by dostać uprawnienia? Quai (dyskusja) 16:35, maj 3, 2015 (UTC)
5 dni mija akurat dzisiaj :) Spokojnie nie musisz nic już spełniać, skoro biurokrata nie był aktywny 2 miesiące na wiki i nie odpowiedział na pytanie, znaczy, że wiki ma nowego biurokratę. Powodzenia! :)
Vuh22:15, 03 maj 2015@fandom

Ben 10 Fikcja Wiki Edytuj

 • Link do wiki: [5]
 • Liczba moich edycji: 372
 • Jak długo edytuję wiki: 8 sierpień 2014
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Tak dawno ;-; Ostatnia edycja admina? W listopadzie 2014r. Już nie widać, który
 • Powód: Niezalogowani użytkownicy niszczą wiki, admini nie działają... jestem ogarnięty i bym ją uratował. Czekam :) —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Ben10 fan nr 1 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Wymogiem do adopcji jest regularne edytowanie, a Twoje ostatnie edycje pochodzą z zeszłego roku. Ponadto Lukisiak edytował w kwietniu i regularnie się loguje – najlepiej byłoby najpierw zapytać się jego o uprawnienia. — Wedkarski @fandom Sig.png 17:24, kwi 30, 2015 (UTC)

Smerfne Hity Wiki Edytuj

 • Powód: Ponieważ Wikia o "Smerfnych Hitach" jest smerfastyczna.—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika 15Adam (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Nie chciałbym cię martwić, ale posiadasz na tej wiki 1734 edycji, nie zaś 200 i już jesteś na niej administratorem i biurokratą. :) Także, nie musisz jej adoptować.
Vuh21:42, 30 kwi 2015@fandom

Flinstonowie Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Link
 • Liczba moich edycji: 50-coś
 • Jak długo edytuję wiki: 11 maj 2015
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Pechowa Skipperab
 • Powód: Ja jako założycielka mam na tej wiki 5 użytkowników w dodatku od roku ich tam nie przybywa pomocy! z góry dziękuje za uwagę —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkowniczki Pechowa Skipperab (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
To nie jest miejsce do zamieszczania ogłoszeń, tylko wniosków o adopcję wiki. —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Kergankryo (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Tak jak wspomniał użytkownik Kergankryo to jest miejsce służące do adoptowania wiki. Jeśli chcesz, aby na wiki pojawili się nowi użytkownicy musisz samemu się o to postarać. Sądzę, że te blogi Ci w tym pomogą: 1, 2, 3, 4.
Vuh22:26, 03 maj 2015@fandom
Racja ale wogóle są szansę że uda mi się zdobyć większą ludność? przecież czekam na to od roku w dodatku 5 osób to za mało? pewnie że tak w dodatku nikt z nich nie edytuje od roku! --Skipperab (dyskusja) 08:24, maj 5, 2015 (UTC)
Ciąg dalszy wątku: Wątek:30641

Trylogia Labiryntu Wiki Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.trylogia-labiryntu.wikia.com
 • Liczba moich edycji: jak narazie cztery ponieważ znalazłam ja przed wczoraj jednak jak widać zajęłam się się już jej edycją
 • Jak długo edytuję wiki: od trzech dni. Jednak widząc w jakim jest stanie odrazu zaczęłam ją podnosić
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: nie ma informacji
 • Powód: Uwielbiam tą trylogię, przeczytałam wszystkie książki, biografię autora oraz obejrzałam film. Chciałabym aby ta wiki była wielkim i przyjemnym kompedium wiedzy na temat Thomasa oraz jego przygód poczynając od labiryntu kończąc na raju w płaskim przenosie.—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Humanistaa (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!
Nie spełniasz warunków. Kergankryo Władca Niczego 22:14, maj 7, 2015 (UTC)
Jak wspomniał użytkownik Kergankryo nie spełniasz wymogów adopcji - posiadasz za mało edycji i zbyt mały czas edytowania tej wiki, zapoznaj się z wymogami, a następnie zgłoś się tutaj ponownie. Uprzedzając - wymogi są po to, aby wyeliminować osoby ze słomianym zapałem.
Vuh03:31, 08 maj 2015@fandom

Kung fu Panda Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Link
 • Liczba moich edycji:0
 • Jak długo edytuję wiki: Od dzisiaj moje edycje nie gotowe teraz ją poznałam
 • Ostatni Wikia Staff, który wykonał edycję: Lady Lostris
 • Powód: Ta wikia ma 38 artykółów a ostatnia edycja strony głównej to 4 styczeń 2015 w dodatku Lady Lostris to anglik a cała wikia to bieda nadacie mi uprawnienia admina? --Skipperab (dyskusja) 11:31, maj 8, 2015 (UTC)
Lady Lostris to członek VSTF, nie Staff, a poza tym musisz zrobić trochę edycji zanim adoptujesz wiki. Niestety, takie są wymagania. DarknessEyes23 Pokój i bezpieczeństwo, bracie! Allons-y! 11:02, maj 8, 2015 (UTC)
Warto wspomnieć również o tym, że tamtejszy biurokrata - Rafi862 logował się nawet dzisiaj, porozmawiaj z nim na temat uprawnień! 2297997_spagna.pngMístico Kane 2297997_spagna.png Zapraszam! 2297997_spagna.png Praca 11:10, maj 8, 2015 (UTC)
Aha no dobrze postaram się go podpytać tylko nie wiem czy się uda --Skipperab (dyskusja) 11:31, maj 8, 2015 (UTC)

Trylogia "Więzień Labiryntu" Edytuj

Witam

 • Powód: Jak ktoś wspomniał wcześniej "osoba ze słomianym zapałem" otuż nie. Jak widać edytuję wiki codziennie i staram się robić na niej wiele i to sama. Werbuję koleżankę do pomocy która tak że ubóstwa tylogię pana Dashnera. Chcę aby ludzie odnaleźli się w strefie,pogorzelisku i kwaterze DRESZCZu. Naprawdę mi zależy aby podnieść tą wiki oraz żeby się cieszyła popularnością tak jak i inne wiki. Nie mam słomianego zapału poprostu chcę jak najszybciej przystąpić do renowacji wiki.


Pozdrawiam Humanistaa

Uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh12:00, 15 maj 2015@fandom

Trollpasta wiki Edytuj

 • Powód:Proszę o nadanie mi funkcji administratora. Prośbę swą motywuję tym, że chce chronić tą wiki oraz ją rozbudowywać. 2 tygodnie temu wiki została zaatakowana przez wandalów, którzy niszczyli pasty i obrażali zalogowanych użytkowników (administratorów nie było wdety). W dniu dzisiejszym trolle zostały zablokowane przez Paradichlorobenzena. Prosiłem go, aby dał mi odpowiednie uprawnienia, lecz okazało się, że stracił funkcję biurokraty. Zalecił mi bym zwrócił się do was. 

—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Zły Omen (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Z tego co widzę uprawnienia biurokraty posiada Pan Cube. Ostatnio logował się cały rok temu, jednak o ile mnie pamięć nie myli często loguje się z konta swojego bota - Bot Kostki. Proponuję zostawić mu wiadomość na tablicy i zapytać się o uprawnienia! 2297997_spagna.pngMístico Kane 2297997_spagna.png Zapraszam! 2297997_spagna.png Praca 14:40, maj 13, 2015 (UTC)

Nawet jeśli PC się nie odezwie to ciągle na wiki jest kilku aktywnych użytkowników więc trzeba się dowiedzieć co oni na to. Napisz wątek na forum albo bloga i daj czas pozostałym na wypowiedzenie się na temat adoptowania przez Ciebie wiki. — Nanaki 15:23, maj 13, 2015 (UTC)

Polandball Wiki Edytuj

 • Powód:Mem internetowy Polandball staje się coraz bardziej popularny a polska strona o nim jest pusta w porównaniu z angielską Polandball Wiki.Chciałbym otrzymać uprawnienia administratora bo wiem dosyć dużo na temat Polandball. Poza tym znalazłbym wielu fanów tego mema którzy by uczynili wikię lepszą którym wystarczy tę wiki podsunąć. Makarus13 dyskusja 16:34, maj 18, 2015 (UTC)
Przy tym rozmiarze wiki, wymagania czasu edytowania i ilości edycji raczej nie mają sensu, ale jest kilku innych aktywnych użytkowników i dobrze by poznać ich zdanie na ten temat. Napisz post na forum (włączyłem), wyróżnij i daj trochę czasu na odpowiedź. — Nanaki 16:21, maj 21, 2015 (UTC)

Napisałem post na forum i uznali że to nie jest zły pomysł bo założyciel się gdzieś ulotnił Makarus13 dyskusja 12:33, maj 22, 2015 (UTC)

Uprawnienia przyznane. Powodzenia w rozbudowie — Nanaki 15:52, maj 26, 2015 (UTC)

Howrse Wikia Edytuj

 • Link do wiki: http://pl.howrse-konie.wikia.com/wiki/Howrse_Wiki
 • Liczba moich edycji: 238
 • Jak długo edytuję wiki: 29 kwietnia 2015r.
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Kaivana 21 lutego 2015r.
 • Powód: Ostatnio tylko ja edytuję tą wikię (przez pewien czas nie miałam na to czasu, ale teraz mogę to robić regularnie). W zasadzie ostatnią edycję wykonała Kucysia 7 maja 2015r., ale ona odpowiedziała mi na swojej tablicy. Potem w ogóle się nie odzywała. Chciałam napisać prośbę wcześniej, ale wiedziałam, że i tak nie będę mogła edytować przez pewien czas. Wikia jest strasznie zaniedbana, a strona główna wręcz odstrasza. Ma tylko dwustopniową nawigacje i w ogóle jest niezbyt przyjazna. Mam nadzieję, na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji. Kiwi.png Pati 10007 Szczerbol.png 12:41, maj 22, 2015 (UTC)
Zarówno Kucysia jak i Kaivana wykonały edycje w przeciągu ostatnich 60 dni. Spróbuj ponownie zwrócić się w sprawie uprawnień do Kucysi, a jeśli to nie pomoże ustalcie z Kaivaną jak ma wyglądać sprawa z administracją. Odbezpieczyłem też stronę główną dzięki czemu możesz teraz ją zaktualizować. — Nanaki 16:16, maj 26, 2015 (UTC)
Dzięki za stronę główną, ale nie dałoby się zrobić czegoś by nie czekać tych dwóch miesięcy? Rozumiem, że takie są zasady, ale wnerwiające było to, że Kaivana przyszła i zrobiła dwie drobne edycje 5h po napisaniu tej prośby... Spróbuję znowu do nich napisać, ale nie wydaje mi się, że szybko odpiszą. No, więc ponawiam pytanie, czy da się jakoś przyśpieszyć tą operacje? Mam nadzieję, że nie będę musiała tyle czekać. Na razie wezmę się za stronę główną. Kiwi.png Pati 10007 Szczerbol.png 11:30, maj 27, 2015 (UTC)
Sry, przegapiłem Twoją odpowiedź. Chociaż można zignorować przypadki, w których ktoś się pojawił na chwilę po długiej nieobecności jak Kucysia, ale Kaivana edycje ma dość nieregularne i trudno podpiąć to pod taką długą nieobecność. W związku z tym, że Kucysia nie odpowiada, a Kaivana jako tako wyraziła zgodę na przyznanie Ci uprawnień to mogę rozszerzyć je o administratora (jeśli to dalej aktualne – brak aktywności od tygodnia), ale ciągle pozostaje do uzgodnienia kwestia uprawnienień biurokraty. — Nanaki 15:29, cze 6, 2015 (UTC)
Przez ten tydzień prawie w ogóle nie było mnie w domu i niestety nie miałam jak edytować. Jeżeli dostanę administratora to jak na razie wystarczy mi to. Być może Kucysia odpowie na moją wiadomość, ale jeśli tak się nie stanie to napiszę prośbę o rozszerzenie uprawnień. Jak na razie spróbuję zaprowadzić ład i porządek. Dzięki za pomoc. Kiwi.png Pati 10007 Szczerbol.png 09:53, cze 7, 2015 (UTC)
W takim wypadku masz uprawnienia administratora. Powodzenia i daj znać, gdy sprawa biurokraty zostanie rozwiązana. — Nanaki 14:48, cze 7, 2015 (UTC)

Crash Bandicoot Wiki Edytuj

 • Powód: Wiki ta jest opustoszała,a założyciel i jednocześnie administrator najprawdopodobniej usunął konto na wiki. Ponad to chciałbym, aby ta wiki ożyła, a bez uprawnień będzie to po prostu trudne. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam. :)

Jussik222 (dyskusja) 16:31, maj 25, 2015 (UTC)Jussik222

Uprawnienia rozszerzone. Tak na marginesie MPOWER ma tylko 4 edycje dlatego nie pojawił się na liście gdzie domyślnie widać użytkowników z przynajmniej pięcioma. No i powodzenia w rozbudowie :) — Nanaki 16:00, maj 26, 2015 (UTC)

Czarodziejki Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Czarodziejki Wiki
 • Liczba moich edycji: 1102
 • Jak długo edytuję wiki: 11 miesięcy (z przerwą)
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Ksoroxdz
 • Powód:Byłem już administratorem tej wiki, natomiast po przerwie postanowiłem powrócić, dlatego poprosiłem tamtejszego biurokratę o przywrócenie mi uprawnień. Okazało się, że odchodzi i chcę mianować mnie biurokratą[1], ale okazało się, że ma kłopty z internetem, więc chciałbym przyspieszyć ten proces, dlatego piszę tutaj.
 1. http://pl.czarodziejki.wikia.com/wiki/Wątek:12701

Dawid2 (dyskusja) 05:53, cze 5, 2015 (UTC)


Powodzenia w rozbudowie wiki! :)
Vuh22:01, 05 cze 2015@fandom

Dzięki wielkie ;).

Dawid2 (dyskusja) 05:38, cze 6, 2015 (UTC)

Kiepscy Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Kiepscy Wiki
 • Liczba moich edycji: 400
 • Jak długo edytuję wiki: 30 maja 2015 roku
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Obecnie na wiki brak użytkowników, którzy posiadają uprawnienia sysopa
 • Powód: Zacznę od tego, żeby nie było, że na wiki jest paru aktywnych administratorów. Aby uniknąć wszelkich nieprzyjemności ustaliliśmy, że wszyscy trzej (trzej, nikt inny się już nie zgłosił) otrzymają uprawnienia administratora. Zobaczyć to możesz w tym oto wątku: Wątek:6816. Wiki jest opustoszała, na szczęście nie doszło do całkowitego zwandalizowania tejże wiki, lecz niedopuszczalne jest to, żeby na wiki nie było ani jednego administratora Zwróćmy uwagę na to, że mam teraz bardzo duży nadmiar wolnego czasu, czyli w wolnym czasie będę zajmował się (moją?) wikią. Mam nadzieję, że spiszę się dobrze na tym stanowisku, do tego mam parę osób do pomocy. Tak dla informacji, zauważyłem, że na wiki występuje jakiś błąd, który mówi, iż w przestrzeni głównej wszystkich wiki mam 197 edycji, lecz już w samym projekcie Kiepscy Wiki mam 225 edycji w przestrzeni głównej. Dziękuję za wysłuchanie i do usłyszenia! Olimpijczyk (Kontakt) 20:00, cze 7, 2015 (UTC)
Uprawnienia nadane. Dla reszty ochotników, możesz teraz sam nadać uprawnienia za pomocą Specjalna:Uprawnienia. Powodzenia w rozbudowie wiki!
Vuh23:11, 07 cze 2015@fandom

Rio Wiki Edytuj

 • Link do wiki: Rio Wiki
 • Liczba moich edycji: 170
 • Jak długo edytuję wiki: 7 dni
 • Ostatni administrator, który wykonał edycję: Jolancia555 28 maja 2015r. a wcześniej 6 września 2013r.
 • Powód: Wiki jest bardzo dobrze zrobiona pod kątem technicznym, ale mocno zaniedbana i zaśmiecona. Ogrom pracy, jaki trzeba przy niej wykonać jest tak duży, że nikt nie chce się podjąć tego zadania. Myślę, że oczyszczona i uporządkowana Wiki zdoła przyciągnąć aktywnych edytorów, których na chwilę obecną nie ma, kilku przyjaciół z innej Wiki wyraziło chęć pomocy, ale w późniejszym czasie, prawdopodobnie kiedy tej pracy będzie mniej. Administrator 0Anonim0 w prawdzie edytuje aktywnie, ale jak najbardziej popiera mój wniosek adopcji, dodatkowym wsparciem służy Lisica01. Próba kontaktu z założycielką nie powiodła się, więc Wiki dodatkowo nie ma biurokraty.

Angel (dyskusja) 19:32, cze 10, 2015 (UTC)

Trzy dni od zgody społeczności minęły i pięć dni od braku odpowiedzi od biurokraty - uprawnienia nadane, powodzenia w rozbudowie wiki.
Vuh22:59, 11 cze 2015@fandom

Poniżej znajduje się lista zamkniętych próśb o adopcję po przejściu na ten model. W roku 2015 powstało 71 próśb. Wpisy są posortowane według daty ich utworzenia. Alfabetyczna lista wszystkich zamkniętych próśb znajduje się tutaj.

Zgłoszenie Utworzone przez
New Trollpasta Wikia Nanaki
19:46, 17 czerwca 2015
Grand Theft Auto Wiki Nanaki
11:48, 18 czerwca 2015
Shadow Fight 2 Wiki Nanaki
11:49, 18 czerwca 2015
Max Payne Wiki Migulo
15:53, 18 czerwca 2015
Minecraft Wiki Dyfcia001
05:22, 22 czerwca 2015
H2O - Wystarczy kropla Wiki Rafi862
14:03, 22 czerwca 2015
Prison Architect Wiki PL MasterJow
18:57, 22 czerwca 2015
Spongebob wiki PL Zaczarovana
15:10, 28 czerwca 2015
Totalna Porażka Death Island His Lord Majesty
19:54, 30 czerwca 2015
Warframe Wiki An0num0us
19:16, 1 lipca 2015
Zwyczajny Serial wiki Jakobepalaz
14:07, 2 lipca 2015
Dragon Cave Wiki Naveli
20:16, 5 lipca 2015
Plantsvszombies XVYQ
15:15, 7 lipca 2015
Paraworld Wiki Benio1230 pl
16:55, 10 lipca 2015
Pound Puppies: Psia Paczka Wiki GosiElla
14:36, 12 lipca 2015
Borderlands Wiki Flakboy129
15:49, 12 lipca 2015
Austin i Ally Wiki BionicSuperhero
16:37, 16 lipca 2015
Planeta potworów Wiki PisarkaRoku
19:57, 16 lipca 2015
Wolfenstein wiki Rochamite
13:18, 18 lipca 2015
Cieszyn Wiki CyberMarian
14:38, 18 lipca 2015
Konie wiki The Nightmare Zuza
19:19, 19 lipca 2015
Kiepscy Wiki Tejotgeman
10:25, 22 lipca 2015
Trove Wiki DuckeyD
18:13, 23 lipca 2015
Awatar Wiki Rory1345
15:19, 26 lipca 2015
Metal Wiki HanzoHattorii123
23:10, 26 lipca 2015
DooM wiki Rochamite
11:28, 28 lipca 2015
Minecraft Wiki (2) Niekryty
14:42, 28 lipca 2015
Minecraft Wiki (3) Niekryty
14:52, 28 lipca 2015
Cities Skylines Wiki Niekryty
14:56, 28 lipca 2015
Fanowska Winx Club wiki Halszka454
12:42, 31 lipca 2015
Trollpasta Wiki Bot Kostki
15:33, 3 sierpnia 2015
Spore XVYQ
16:05, 4 sierpnia 2015
Achaja Wiki Emily Elizabeth Fowl
14:28, 6 sierpnia 2015
Ojciec Mateusz Wiki DarthEmmet
07:21, 9 sierpnia 2015
My Little Pony Equestria Girls każdy ją zna Wiki Frenka
09:12, 9 sierpnia 2015
Subnautica Kitee666
18:49, 9 sierpnia 2015
Hetalia wiki Lorella 10
12:03, 10 sierpnia 2015
Violetta wiki Wwołosz05
14:56, 11 sierpnia 2015
Dary Anioła Wiki Wikkka
15:30, 13 sierpnia 2015
Totalna porażka fanony wiki 2fan4ever
15:15, 18 sierpnia 2015
The 100 Ikonka
02:21, 20 sierpnia 2015
DuelMasters Wiki Final Cannon
21:36, 20 sierpnia 2015
Baśniobór Wiki Mad.Hatter :3
11:53, 31 sierpnia 2015
Alvin i wiewiórki wiki Super Sweetie
08:54, 1 września 2015
Happy Tree Friends Wiki LTKLpl
21:36, 3 września 2015
Bully Wiki Nazg2001
17:01, 6 września 2015
Naruto Wiki Lady Cat Noir
20:21, 10 września 2015
Lara Croft Tomb Raider Wiki MuzzledMeat57
19:41, 11 września 2015
Wspaniałe Stulecie - Muhtesem Yüzyıl Wiki Lenaa
20:24, 15 września 2015
Galactik Football Wiki Lady Cat Noir
22:54, 19 września 2015
Reborn Wiki Terakona
12:28, 20 września 2015
Trollpasta World wiki Gobo333
14:35, 22 września 2015
Nerf wiki Mersus1
12:14, 27 września 2015
New Trollpasta Wiki Sobowtor220
19:49, 28 września 2015
Kaczor Donald Wiki Vnut
13:26, 15 października 2015
Teoria wiki Gobo333
14:36, 16 października 2015
Rayman Fanon Wiki Gothic681
22:04, 27 października 2015
Royal Quest Wiki AdminRQ
08:51, 29 października 2015
Dragon City Wiki Mr. WarmCroissant
19:28, 5 listopada 2015
The Escapists Desfluran
02:18, 8 listopada 2015
Trollpasta wiki Gobo333
11:22, 8 listopada 2015
Jak i Daxter Wiki Gothic681
14:24, 12 listopada 2015
Danganronpa Wiki Celestia Ludenberg the Ultimate Gambler
17:16, 21 listopada 2015
Mlp eg Jessie mlp
05:31, 28 listopada 2015
Polandball Wiki Piggy Mc'Cool
23:29, 5 grudnia 2015
Ariana Grande Wiki Bestmistakex
01:48, 10 grudnia 2015
Date A Live SkubiXTX
10:20, 10 grudnia 2015
American Horror Story Wiki Zocholla
18:53, 14 grudnia 2015
Heroes of the Storm Wiki Tragolipus
12:21, 19 grudnia 2015
Jorvikipedia Yuki Asakawa
21:45, 27 grudnia 2015
Trollpasta wiki (2) Gobo333
09:48, 29 grudnia 2015
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.