Centrum Społeczności
Advertisement
Wycofane wsparcie
Ta strona wsparcia nie jest już obsługiwana i pozostała na Centrum Społeczności jedynie w celach archiwalnych. Wszelkie prośby związane z jej tematyką powinny być kierowane w Dyskusjach.

Spotlighty to obrazy pojawiające się na każdej wiki, w różnych miejscach, reklamujące inne projekty spod bandery Fandomu. Zwykle trwają kilka tygodni i są wybierane oraz dodawane przez pracowników i wolontariuszy Fandomu. Na tej stronie można zgłaszać prośby o spotlight dla swojej wiki. Prosimy zapoznać się z zasadami dotyczącymi wiki ubiegającymi się o spotlight:

  1. Zgłaszający prośbę musi być administratorem danej wiki lub dać linka do dyskusji, w której jeden z administratorów zgodził się na spotlight.
  2. Kandydująca wiki powinna zawierać przynajmniej 100 dopracowanych stron (nie zalążków artykułów). Warunek ten nie jest obowiązkowy, jednak liczony, jeśli nie spełnia innych wymagań.
  3. Strona główna powinna wyglądać atrakcyjnie i zawierać linki do najważniejszych artykułów na wiki.
  4. Wiki powinna posiadać dobrze zorganizowaną strukturę kategorii (Specjalna:Nieskategoryzowane_strony powinna być pusta).
  5. Skórka wiki (Nowa skórka Wikii) powinna być oryginalna i dopracowana.
  6. Obraz zgłaszany do spotlighta nie powinien zawierać żadnych napisów oraz znaków towarowych.

Spotlighty dla tych wiki, których prośby zostały zaakceptowane do 20. dnia każdego miesiąca, pojawią się wraz z pierwszą aktualizacją techniczną w następnym miesiącu. W przypadku większej ilości zaakceptowanych wiki, termin spotlightu może zostać przesunięty. Prosimy o cierpliwość.

W celu optymalizacji rozmiaru i/lub jakości spotlightów niektóre obrazy mogą w ostatecznej wersji nieznacznie różnić się od tych sugerowanych przez zgłaszającego.

Przykładowa prośba

Przykładowa prośba o spotlight powinna wyglądać tak:

* '''Link do wiki''': https://spolecznosc.fandom.com
* '''Link do obrazu o wymiarach 300x168''': [https://vignette.wikia.nocookie.net/plwikia/images/8/8b/255x123.png link]

co wygeneruje:

Archiwum: 2018 | 2012 | 2016 | 2015 | 2017 | 2013 | 2014 |

Astropedia[]

—Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika Krwawy Józiek (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~ w trybie źródłowym!

Obraz nie powinien zawierać napisów, o rozmiarze nie wspominając. — Nanaki 23:40, sty 15, 2019 (UTC)

Parkitect Wiki[]

--Icecloud2 (dyskusja) 16:10, lut 26, 2019 (UTC)

Star Wars Fanonpedia[]

Jestem Franky Wiki[]

--Sponge 672

Świat Ogólnomagiczny Wiki[]

--KubaWizard

Advertisement