Centrum Społeczności
Advertisement
Centrum Społeczności

Uwaga! Informujemy, że nabór na kolejnych techników i projektantów został tymczasowo wstrzymany. Zapraszamy osoby zainteresowane tworzeniem artykułów do dalszego zgłaszania swoich kandydatur.

Squadron to zespół doświadczonych użytkowników, którzy w ramach wolontariatu pomagają w rozbudowie obiecujących projektów. Ich praca opiera się na pisaniu i rozbudowywaniu artykułów, tworzeniu szablonów i ogólnej rozbudowie wiki. Jeżeli jesteś edytorem, który z zamiłowaniem polepsza stan polskojęzycznych wiki i szukasz nowej okazji do wykorzystania swoich umiejętności, dołącz do nas!

Pracując w Squadronie otrzymasz listę wiki opisujących popularne w danym czasie tematy, które wymagają dalszej poprawy. Możesz wybrać cokolwiek, co tylko cię interesuje, ale musisz przygotować się na to, że nie zawsze znajdziesz się na wiki, z której tematyką łączy cię spory zasób wiedzy. W razie konieczności, za zgodą lokalnych administratorów (jeżeli tacy istnieją i są aktywni na wiki) otrzymasz uprawnienia administratora na czas trwania twojej pracy.

Możesz używać języka polskiego w celu kontaktu z helperami i pozostałymi członkami Squadronu w twoim języku, jednak ze względów organizacyjnych musisz być także w stanie władać językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Jeżeli chcesz dołączyć do Squadronu, musisz posiadać odpowiednie doświadczenie na Fandomie. Minimalnymi wymaganiami są:

  • Edytorzy: Stworzone lub rozbudowane 30 wysokiej jakości, dużych artykułów.
  • Projektanci: Przykład twojej pracy w postaci wiki, gdzie udało ci zaprojektować estetyczną szatę graficzną.
  • Technicy: Przykład wiki, w której twoja pomoc przyczyniła się do rozbudowy zaplecza technicznego (jesteśmy głównie zainteresowani osobami, które posiadają dobrą znajomość wikitekstu).

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, zgłoś się za pomocą poniższego formularza!

Advertisement