Centrum Społeczności
Advertisement

Przeznaczenie tej strony[]

Ta strona służy do dyskusji na tematy związane z poprawą, usprawnieniem bądź ulepszeniem strony głównej serwisu Centrum Społeczności. Wszystkie inne tematy proszę omawiać w Portalu społeczności lub na Forum.

Electron PL   23:15, mar 14, 2012 (UTC)

Główna od nowa[]

Heja,

odświeżyłem stronę główną. Brakuje jeszcze kilku obrazków, które powinny się pojawić w przyszłym tygodniu. Chyba, że wrzucicie je sami, rzecz jasna. ;) TOR 19:15, lut 19, 2011 (UTC)

dlaczego tak po zmienialiście na wiki tu nie idzie nic znaleźć (przeniesiono ze strony głównej, autor: Axel F.S.)
  • Mówiąc szczerze, nowy wygląd strony głównej niezbyt mi się podoba. Ta wielka grafika promująca Wiedźmin Wiki wygląda bardzo nieatrakcyjnie. Ponadto linki do innych wiki są niezbyt przejrzyste (nie lepiej zrobić jakieś tabelki, coś na kształt starej wersji?) ObywatelOdbiór! 16:38, lut 26, 2011 (UTC)

Trochę urozmaiciłem kolorystykę, dodałem linki do rankingów i zamieniłem miejscami forum z facebookiem. Moim zdaniem teraz wygląda to lepiej i jest bardziej czytelne. ObywatelOdbiór! 13:03, mar 16, 2011 (UTC)

Zmiany[]

Po tych zmianach na Monobooku prawy panel zjechał na sam dół. —tomta1 [✉] 15:54, paź 4, 2012 (UTC)

Można prosić o screenshot i/lub link? U mnie wszystko wygląda po staremu. TOR (dyskusja) 16:09, paź 4, 2012 (UTC)
Prawa kolumna w monobooku

Screenshot

Zapewne chodzi o tutejszą sg. Po prawej jest ss (u mnie to samo w operze, chrome, ff i ie). Na razie dodałem tymczasowy fix problemu (inne przypadki można znaleźć bez problemu ;) - pl.gothic, pl.leagueoflegends chociażby). Chociaż muszę przyznać, że dostosowanie Wikia Grid (przynajmniej tych bardziej "zaawansowanych" layoutów) do monobooka który ma zmienną szerokość może być nielada wyzwaniem :/ (chyba, że go ustali na stałą szerokość jak ja na pl.leagueoflegends :->). — Nanaki 16:55, paź 4, 2012 (UTC)
Wikia powiedziała, że już pracuje nad patchem. Final Cannon Dyskusja 17:04, paź 4, 2012 (UTC)

No, właśnie, o to mi chodziło. @TOR: umieściłem to w dyskusji strony głównej, więc dotyczy to strony głównej, inaczej napisałbym o tym na forum z podaniem szczegółów ;). —tomta1 [✉] 19:58, paź 4, 2012 (UTC)

Advertisement