Centrum Społeczności
Advertisement
Witaj na forum Centrum Społeczności

Jest to miejsce, w którym możesz uzyskać pomoc, ludz udzielać pomocy innym członkom polskiej społeczności Fandomu. Nie ma głupich albo nieistotnych pytań – wystarczy, że zadasz tutaj swoje!

Jesteś nowym użytkownikiem? Możesz także zadać swoje pytanie w Dysksujach.

TematOstatnia edycjaAutor edycji
Kategorie forum
Prośby o pomocNigdy
Dyskusja ogólnaNigdy
Pamiętaj, aby w swoim poście podać link do wiki, na której potrzebna ci pomoc.

Wytyczne

Miej te rzeczy na uwadze, gdy piszesz na forum:

  • Prosimy, aby tytuł był tak opisowy, jak to możliwe. Tytuły takie jak „Mam problem, pomocy” nie dają innym żadnego pojęcia o charakterze problemu.
  • Podaj w swoim poście link do wiki, na której potrzebna ci pomoc oraz, jeśli to możliwe, szczegóły dotyczące twojej przegladarki internetowej oraz systemu operacyjnego.
  • Nie postuj próśb kierowanych do innych edytorów w celu zachecania ich do edytowania Twojej wiki. Zamiast tego przeczytaj stronę pomocy na temat budowania społeczności. Szanse, że znajdziesz na tym forum użytkowników zainteresowanych tym samym tematem co ty są bardzo niskie.
  • Jeżeli chcesz adoptować wiki, przejdź na stronę dopcji.
  • Jeżeli potrzebujesz flagi bota na wiki, przejdź na stronę oflagowywania botów.
  • Jeżeli chcesz poprosić o połączenie językowe, przejdź na stronę linków jezykowych.

Polityka forum

Zapoznaj się z naszymi najlepszymi praktykami i regulaminem przed braniem udziału w dyskusji na forum Centrum Społeczności:

Bądź uprzejmy i szanuj innych użytkowników
Na Centrum Społeczności zaglądają użytkownicy o różnych przekonaniach i opiniach. Tak jak w każdym innym projekcie opartym na współpracy, nie każdy będzie się zawsze zgadzał z innymi. Zachowaj w dyskusji spokój i otwartość umysłu na inne poglądy. Wszyscy jesteśmy tutaj, bo uwielbiamy wiki.
Spróbuj najpierw znaleźć istniejacą dyskusję, ale nie bój się rozpocząć nowego wątku
Poświęć chciwlę aby sprzawdzić, czy któraś z kategorii na forum nie zawiera już opdowiedzi na Twoje pytanie. Jeżeli nie możesz znaleźć takiej odpowiedzi, nie krępuj się rozpocząć nowej dyskusji!

pl:Forum:Strona główna

Advertisement