Centrum Społeczności
Advertisement

Ta strona wyjaśnia, w jaki sposób zgłosić problem zespołowi wsparcia społeczności Fandomu, gdy dotyczy on dowolnej społeczności. Prosimy nie używać tej strony do kontaktowania się – znajdź odpowiedni link poniżej!

Możesz także poprosić o pomoc i zgłosić problemy w Dyskusjach na Centrum Społeczności.

Naruszanie praw autorskich[]

W związku z roszczeniami związanymi z naruszaniem praw autorskich (na podstawie amerykańskiej ustawy Digital Millennium Copyright Act, DMCA) prosimy o kontakt z wyznaczonym agentem:

Attn: Copyright Agent
Fandom, Inc.
130 Sutter Street
Fandom, 4th Floor
San Francisco, California 94104
United States

Możesz także chcieć skorzystać z naszego formularza kontaktowego aby wysłać informację dotyczącą naruszenia DMCA firmie Fandom lub wysłać wiadomość na e-mail bezpośrednio do oddelegowanego agenta na copyright@fandom.com. Prosimy dodawać „Claim of copyright infringement” w tytułach e-maili. Aby zachować przejrzystość, kontakt z agentem powinien odbywać się tylko w związku z problemami związanymi z DMCA.

Nieformalne zgłoszenia lub pytania dotyczące prawa autorskiego oraz licencji mogą być kierowane w Dyskusjach.

Treść artykułów[]

Każdy może edytować artykuły i inne strony na Fandomie. Jeśli widzisz coś nieprawidłowego na stronie, skorzystaj z linku Edytuj i skoryguj to. Jeśli masz do czynienia z zabezpieczoną stroną, opisz swoje wątpliwości na stronie dyskusji lub w komentarzu.

Zgłaszanie błędów[]

Aby zgłosić błąd lub poprosić o włączenie jakiejś funkcji, możesz napisać wiadomość do personelu, korzystając z Dyskusji. Prosimy zapoznać się z tą stroną przed wysłaniem zgłoszenia o błędzie.

Inne problemy[]

Inne problemy z treścią wiki lub użytkownikami powinny być rozpatrywane przez wspólnotę owej społeczności. Wiele wiki ma centralne miejsce dyskusji użytkowników wymienione w nawigacji, takie jak portal społeczności albo Dyskusje, gdzie można zgłosić dany problem.

Aby porozmawiać z indywidualnym użytkownikiem, przejdź na jego stronę użytkownika, a następnie użyj jego strony dyskusji lub tablicy wiadomości, by wysłać mu wiadomość. Użytkownik zostanie automatycznie powiadomiony o wszelkich nowych wiadomościach.

Jeśli powyższe wskazówki dotyczące kontaktu ze społecznością okazały się nieskuteczne, włączając w to kontakt z administratorem, możesz poprosić o wsparcie szerszą społeczność Fandomu w Dyskusjach Centrum Społeczności lub na oficjalnym serwerze Discord.

Jeśli wciąż nie możesz rozwiązać problemu…[]

Jeżeli problem nie może zostać rozwiązany przy użyciu powyższych metod, możesz skontaktować się z personelem Fandomu na stronie Specjalna:Kontakt, dostępnej na każdej wiki. Na ów stronie będziesz miał dostęp do wyboru spośród wielu opcji:

Fandom Zendesk

Na przykład, jeżeli chcesz zamknąć swoje konto, powinieneś wybrać zakładkę „account management”, a następnie „I want to disable my account” i podążać za instrukcjami.

Jeżeli jednak nie odnajdujesz w tych opcjach tematu, w związku z którym chciałbyś skontaktować się z Fandomem, możesz skorzystać z ogólnego formularza kontaktowego.

Advertisement