Centrum Społeczności
Advertisement

Ta strona wyjaśnia, w jaki sposób zgłosić problem zespołowi wsparcia społeczności Fandomu, gdy dotyczy on dowolnej społeczności. Prosimy nie używać tej strony do kontaktowania się – znajdź odpowiedni link poniżej!

Możesz także poprosić o pomoc i zgłosić problemy na forum Centrum Społeczności.

Naruszanie praw autorskich

DMCA

W związku z roszczeniami związanymi z naruszaniem praw autorskich (na podstawie amerykańskiej ustawy Digital Millennium Copyright Act, DMCA) prosimy o kontakt z wyznaczonym agentem:

Attn: Copyright Agent
Wikia, Inc.
149 New Montgomery St
3rd Floor
San Francisco, California 94105

Możesz także chcieć skorzystać z naszego formularza kontaktowego aby wysłać informację dotyczącą naruszenia DMCA firmie Wikia, lub wysłać wiadomość na e-mail bezpośrednio do oddelegowanego agenta na copyright@wikia.com. Prosimy dodawać „Claim of copyright infringemen” w tytułach e-maili.

Aby zachować przejrzystość, kontakt z agentem powinien odbywać się tylko w związku z problemami związanymi z DMCA.

Inne

Jeśli jesteś właścicielem treści, które są używane na Fandomie bez Twojej zgody, poproś o pomoc tutaj.

Jeśli tylko podejrzewasz, że treść na danej stronie narusza prawa autorskie, napisz o tym na stronie dyskusji i podaj link do strony, z której rzekomo treść została skopiowana.

Treść artykułów

Każdy może edytować artykuły i inne strony na Fandomie. Jeśli widzisz coś nieprawidłowego na stronie skorzystaj z linku Edytuj i skoryguj to. Jeśli masz do czynienia z zabezpieczoną stroną, opisz swoje wątpliwości na stronie dyskusji lub w komentarzu.

Zgłaszanie błędów

Aby zgłosić błąd lub poprosić o włączenie jakiejś funkcji, możesz napisać wiadomość do personelu korzystając z formularza kontaktowego lub napisać do jednego z helperów. Prosimy zapoznać się z ta stroną przed wysłaniem zgłoszenia o błędzie.

Inne problemy

Inne problemy z treścią wiki lub użytkownikami powinny być rozpatrywane przez wspólnotę owej społeczności. Wiele wiki posiada centralne miejsce dyskusji użytkowników wymienione w nawigacji, takie jak portal społeczności albo Dyskusje, gdzie można zgłosić dany problem.

Aby porozmawiać z indywidualnym użytkownikiem, przejdź na jego stronę użytkownika, a następnie użyj jego strony dyskusji lub tablicy wiadomości by wysłać mu wiadomość. Użytkownik zostanie automatycznie powiadomiony o wszelkich nowych wiadomościach.

Jeśli powyższe wskazówki ci nie pomogły, możesz poprosić o pomoc szerszą społeczność Fandomu na forum Centrum Społeczności.

Jeśli wciąż nie możesz rozwiązać problemu…

Jeżeli problem nie może zostać rozwiązany przy użyciu powyższych metod, możesz skontaktować się z personelem Fandomu na stronie Specjalna:Kontakt dostępnej na każdej wiki. Na ów stronie będziesz miał dostęp do wyboru spośród wielu opcji:

Fandom Zendesk.png

Na przykład jeżeli chcesz zamknąć swoje konto, powinieneś wybrać zakładkę „account management” a następnie „I want to disable my account” i podążać za instrukcjami.

Jeżeli jednak nie odnajdujesz w tych opcjach tematu w związku z którym chciałbyś skontaktować się z Fandomem, możesz skorzystać z ogólnego formularza kontaktowego.

Advertisement