Centrum Społeczności
Advertisement
Rozszerzenie jest domyślnie wyłączone, ale może być dostępne na żądanie.

Licznik edycji to specjalna strona znajdująca się pod adresem https://spolecznosc.fandom.com/wiki/Specjalna:EditCount. Pozwala wyświetlić statystyki edycji dowolnego użytkownika zarejestrowanego na danej wiki, po prostu wpisując jego nazwę użytkownika w odpowiednim polu i klikając Wyślij.

Co mogę zobaczyć na tej stronie?[]

Editcount

Sprawdź, ile dokonałeś edycji za pomocą Special:EditCount

Gdy rozszerzenie jest włączone, pokazuje ono całkowitą liczbę edycji na danej wiki, a także liczbę edycji dokonanych w poszczególnych przestrzeniach nazw.

Na przykład: Na obrazku po prawej, User:Fandom posiada 31 edycji przestrzeni nazw użytkownika. Te 31 edycji stanowi 4.21% z 735 edycji, które użytkownik wykonał na wiki.

Linkowanie do licznika edycji[]

Jeśli chcesz odwołać się do tej strony w innym miejscu na wiki, możesz to zrobić na kilka sposobów::

  • Fraza [[Specjalna:Licznik edycji/Nazwa użytkownika]], gdzie "Nazwa użytkownika" jest nazwą osoby, której statystyki chcesz sprawdzić, przeniesie Cię bezpośrednio do strony do licznika edycji.
  • Fraza {{Specjalna:Licznik edycji/Nazwa użytkownika}} wyświetli liczbę edycji danego użytkownika na wiki, na której została wpisana fraza.
  • Fraza {{Specjalna:Licznik edycji/Nazwa użytkownika/Nazwa przestrzeni}} wyświetli liczbę edycji danego użytkownika w danej przestrzeni na wiki, na której została wpisana fraza.

Zobacz też[]

Advertisement