Centrum Społeczności
Advertisement
Centrum Społeczności

Logo Vanguard

Vanguard jest grupą na Fandomie, która w ramach wolontariatu pomaga uczynić treść Fandomu dostępną na najszerszym możliwym zakresie urządzeń. Vanguardzi często rozmawiają na Portability Hubie, gdzie biorą udział w dyskusjach na ten temat. Posiadają rozszerzone uprawnienia pozwalające im na swobodny dostęp do stron w przestrzeni MediaWiki i Szablon na całym Fandomie.

Potrzebujesz więcej informacji? Możesz przeczytać więcej o celach projektu przenośności (en) lub dowiedzieć się, jak dołączyć do Vanguardów (en).

Narzędzia

Członkowie Vanguard posiadają niektóre przywileje lokalnych administratorów, lecz w obrębie całego Fandomu. W szczególności posiadają pełen dostęp do stron w przestrzeni MediaWiki i Szablon. Vanguardzi nie zastępują ani nie wykluczają lokalnej administracji, a członkowie zespołu dołożą wszelkich starań, aby skonsultować wszystkie swoje działania z lokalną administracją. Dodatkowe możliwości pozwalają członkom Vanguard na klasyfikowanie wielu szablonów naraz, wyróżnianie wątków, czy włączanie i wyłączenie funkcji, takich jak motyw kolorystyczny Europa oraz przeglądanie statystyk wydajnościowych parsera.

Przydatne linki

Advertisement