Centrum Społeczności
Advertisement

Uwaga: Zespół Vanguard zakończył działalność z dniem 31 stycznia 2022 r.

Logo Vanguard

Vanguard był grupą na Fandomie, która w ramach wolontariatu pomagała uczynić treść Fandomu dostępną na najszerszym możliwym zakresie urządzeń. Posiadali rozszerzone uprawnienia pozwalające im na swobodny dostęp do stron w przestrzeni MediaWiki i Szablon na całym Fandomie.

Potrzebujesz więcej informacji? Możesz przeczytać więcej o celach projektu przenośności (en) lub dowiedzieć się, jak dołączyć do Vanguardów (en).

Narzędzia

Członkowie Vanguard posiadali niektóre przywileje lokalnych administratorów, lecz w obrębie całego Fandomu. W szczególności posiadali pełen dostęp do stron w przestrzeni MediaWiki i Szablon. Vanguardzi nie zastępowali ani nie wykluczali lokalnej administracji, a członkowie zespołu dokładali wszelkich starań, aby skonsultować wszystkie swoje działania z lokalną administracją. Dodatkowe możliwości pozwalały członkom Vanguard na klasyfikowanie wielu szablonów naraz, wyróżnianie wątków, czy włączanie i wyłączenie funkcji, takich jak motyw kolorystyczny Europa oraz przeglądanie statystyk wydajnościowych parsera.

Przydatne linki

Advertisement