FANDOM

CreationKeeper

alias Arcturus Lwowski

 • Mieszkam w Nexus Imperium, Sealand Quadrant, Arcturian Palace
 • Urodziny 24 marzec
 • Jestem mężczyzna
Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Ten dzień, moi kochani, 25 stycznia, przejdzie do historii z dwóch powodów. Po pierwsze: jest to 5. już rocznica założenia przeze mnie konta i rozpoczęcia edycji. A zaczęło się tak skromnie od Spore Wiki. Najpierw pisałem do fanonu, potem rozwinąłem trochę artykułów i tak się zaczęła moja pasja. W ciągu zaledwie kilku tygodni rozpocząłem tworzenie nowych artykułów na Dragon Age Polska Wiki, wskrzesiłem w miarę Starcraft Wiki, rozbudziłem na nowo wodze wyobraźni na Mój Własny Świat Wiki, by po wielu latach rozpocząć tworzenie testówki.

  A teraz? Jak Fandom długi i szeroki można dostrzec jedno - edytuję gdzie popadnie. Warszawa Wiki w postaci kilku ulic czy zabytków, artykuł SHODAN czy Seraphimowie na polskiej Złoczyńcy Wiki, w tym napisanie angielskiej wersji językowej drugiego arta na Villains Wiki, nie wspominając o bogatym dorobku własnych uniwersów i fanonów. Praktycznie pojawiałem się niczym grom z jasnego nieba, tworząc, edytując czy poprawiając.

  No to czas na drugą część: zobaczcie tu. Tak, zostałem piątym najbardziej aktywnym użytkownikiem na całym Fandomie w Polsce. To dla mnie zaszczyt, a wiedzcie że liczba moich edycji wcale nie spadnie. O nie, mam wielką wenę, tworzę przy każdej wolnej chwili, a dodatkowo ogłaszam wam wszem i wobec jedną rzecz: nie zamierzam NIGDY zamknąć konta. Nie, będę edytować do śmierci swojej bądź Fandomu. Dopiero jak zejdę to zamknę konto. Edycje to moja pasja, a tematów tyle ciekawych, że głowa mała (Warhammer, Mass Effect, The Sims, Warcraft, Warszawa).

  A zatem nie pozostaje mi nic innego jak podziękować wam za tak fajną atmosferę, miłych ludzi oraz miłe spędzanie wolnego czasu. Chociaż nie jestem za Gamepedią to może się kiedyś zmieni, co innego było z Discordem.

  Za Nexus! Za Fandom!

    Wczytuję edytor...
 • Nie mam pojęcia o co Ci chodzi, ale Szynka013 uznał to za trolling więc i ja tak uznam.

    Wczytuję edytor...
  Rail01
  Rail01 zamknął ten wątek, ponieważ:
  Wątek z maja '18
  15:15, wrz 12, 2019
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (10 odpowiedzi)
  • Odpowiedź została usunięta
  • Odpowiedź została usunięta
 • Wszystkim Wikianom, czy to przyjaciołom czy wrogom, czy adminom czy zwyczajnym, czy też wielu innym - słowem, Wesołych Świąt. Dużo prezentów pod choinkę, sukcesów, zdrowia, szczęścia i wiele radości. :) :) :) :) :)

    Wczytuję edytor...
 • Tak. Dzisiaj - 24 marca - kończę 20 lat. Macie jakieś życzenia dla mnie?

    Wczytuję edytor...
 • Jak wyżej. Szampańskiej zabawy w tego Sylwestra! Dużo zdrowia, pomyślności oraz dalszych sukcesów na Fandomach, mnóstwa szczęścia oraz pieniędzy, które współcześnie są towarem deficytowym. Przede wszystkim jednak spokoju, jak politycznego tak i w relacjach z innymi.

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Wszystkim Wikianom ze wszystkich Fandomów, nieważne czy za rządem czy opozycją, czy to dla mnie przyjaciel czy wróg, czy komunista czy imperialista... jednym słowem życzę każdemu z Was Wesołych Świąt. Dużo zdrowia, szczęścia, miłości, pieniędzy, sukcesów w życiu oraz przede wszystkim radości, której to coraz mniej na tym świecie niestety. A z racji tego,że wszyscy edytujemy na jakichś Fandomach życzę jak najlepszych edycji oraz jak największej ich ilości.

  Wikianie wszystkich Fandomów, łączcie się! ;)

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Chyba mnie pamiętasz? Żywię drobną urazę za tę ankietę ze względu na to, że je nie stałam po żdnej ze stron w waszym konflikcie na MWŚ, na którym lubię przebywać, a Twoja ankieta mówi, że istnieje możliwość zablokowania także i mnie. To trochę przykre, że nie bierzesz pod uwagę tych kilku mało widzialnych, neutralnych użytkowników.

  Czasami lubię sobie poczytać Twoje twory na tej Twojej wikii.

  Mam nadzieję, że to przemyślisz...

    Wczytuję edytor...
  • Ależ skąd. Nie martw się, wiem że byłaś neutralna. Poza tym tak naprawdę nie wiem czy wiesz, ale Mój Własny Świat to niemalże klon Fikcja Wiki. Tam mieści się większość z moich artykułów. Ja jestem nie tyle za usunięciem Wikii, co bardziej jej zmianą na lepsze w zdecydowanie lepszy sposób.

     Wczytuję edytor...
  • oł, mogłeś od razu tak napisać. Nerwicy mogłam dostać, bo się poczułam zagrożona. Napisałeś to tak trochę niejasno, ale tera już wiem i kapuję ^^

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Wobec ostatnich ataków użytkowników z Mój Własny Świat Wiki na moją osobę postanowiłem zrobić poniższą ankietę. Uzasadniam to powyższym: ciągłe prześladowanie nowych na Wikii, ograniczanie wolności myślenia, skandaliczne zachowania adminów i zwykłych użytkowników, brak dbania o cokolwiek i kogokolwiek na niej... Jednym słowem totalna anarchia!

  Co należy zrobić Twoim zdaniem z Mój Własny Świat Wiki?
   
  0
   
  1
   
  1
   
  0
   
  16
   

  Ankieta stworzona dnia cze 7, 2016, o godzinie 18:02.
  Oddanych głosów: 18
    Wczytuję edytor...
  • No to po kolei.

   Zlikwidować, a artykuły przenieść na Fikcja Wiki- z jakiej racji? Przecież jedno i drugie to oddzielne strony które mimo że skupiają się wokół jednego tematu nie mają ze sobą nic wspólnego.

   Usunąć i zablokować dotychczasowych użytkowników-  czyli 13 kulek, yup?

   Zmienić administrację na bardziej neutralną w niektórych konfliktach-  lubię adminów na MWŚ. Mają dystans do siebie, są utalentowani i inteligentni. Nie mam pojęcia dlaczego jeszcze marnują na nas czas, ale wiem że sugerowanie czegoś takiego jest wobec nich i ich zaangażowania jest zwykłym nieporozumieniem.

   Uniemożliwić dalszy rozwój wulgarnej społeczności-  znowu 13 kulek?

   Zostawić ją samej sobie, aby się tam ludzie zeżarli i doprowadzili Wikię do upadku-  no cóż, są tam przypadki patologi (które w większości są izolowane i usuwane) ale Rzym za Nerona to jeszcze nie jest.

   Chociaż przyznaję że szalonego cesarza tutaj widzę.

   Przepraszam przy tym wszystkich którzy są niezainteresowani tą burzą w szklance wody za moje trzy grosze, które dorzuciłem do rozwijania tej jałowej dyskusji.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • W związku z tym, że mam już wystawione oceny, a do matury jestem nauczony jak mężczyzna do ślubu, postanowiłem wrócić na Czat oraz w inne tereny Wikii. Również zmienię te Wikie, na których jestem administratorem, a na których ostatnio porobił się niezły bałagan. Mianowicie chodzi mi o styl pisania artykułów, gdzie pisanie małymi etapami sprawiło, że wyszło jakby pisał jakiś 10-latek. A mam przecież lat 19 już od marca.

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Z racji tego, że dzisiaj kończę 19 lat, tutaj można złożyć mi życzenia urodzinowe z tej okazji. Będę wdzięczny za każde życzenia od Was.

    Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.