FANDOM

Dainava

 • Mieszkam w Warszawie i Augustowie
 • Moje zajęcie poszukiwanie sensu życia...
 • Jestem zmęczona
Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • W momencie kiedy zostałem nowym Spirim, ten który jest mną śmieje się z waszej naiwności i nabija się z was w przeciwieństwie do mnie bo i tak jest z czego się śmiać. Tak to ja, to nawet nie winny jest winny a głupi się znajdzie wszędzie więc jak powiedział ten kto jest mną, Harnamider. Miej głupich w nosie. Ale chyba to ja powiedziałem bo ten drugi jest mną i taka plątanina umysłowa bo to miałem zamiar sobie przekazać i siebie wysłać bo ja z was nie szydzę ale szydzę z was ja. Spiri i ja nie mieliśmy nic ze sobą wspólnego. Aż do teraz. Wiadomość została przekazana.

    Wczytuję edytor...
  Nanaki
  Nanaki zamknął ten wątek, ponieważ:
  Na życzenie adresata - c.d. Wątek:40672
  03:21, sie 2, 2016
 • Nie jestem Spiriem, ale daje spokój. Niechaj mój pan, Satan cię pobłogosławi w naturze. Ave Satan niewolnicy!

    Wczytuję edytor...
  Nanaki
  Nanaki zamknął ten wątek, ponieważ:
  Na życzenie adresata: Nie karmić trolla
  14:30, lip 25, 2016
 • Siemko. Mogę zadać ci pytanie?

    Wczytuję edytor...
  Nanaki
  Nanaki zamknął ten wątek, ponieważ:
  10:34, lip 25, 2016
  • Wątek:40436#2: (...) Powiedziałam co miałam powiedzieć i cokolwiek napiszesz, ja Ci nie odpowiem, bo nie chcę karmić trolla.

   Mam wrażenie, że odpowiedź na to pytanie już padła.

     Wczytuję edytor...
 • Nie jestem żadnym Spiritem, nie wiem nawet kto to i nie było mnie tu dwa lata temu bo nigdy nie miałem konta. A jak tak o mnie myślicie, to mi przykro. Dobra. Narazie tylko tyle.

    Wczytuję edytor...
  Dainava
  Dainava zamknął ten wątek, ponieważ:
  Nie karmić trolla
  14:38, lip 24, 2016
 • Siemko. DarknessEyes23 doradził mi tu napisać więc piszę i chce omówić pewne nie porozumienie. Na mlpeg wiki spytałem Edielle o co chodzi z tym banem ale też zostałem również zbanowany. Założyłem drugie konto Harnamider666 aby napisać znowu i wyjaśnić nieporozumienie, ale tam też to samo. Więc wróciłem tutaj. I dlatego, jak mi doradził DarknessEyes23 na czacie bym napisał tu i wyjaśnił nie porozumienie z wami. Więc tak robię. Piszę, by to wyjaśnić. Jak do tej pory nie robiłem nic za co powinienem mieć bana. A więc chciał bym przypomnieć, że starałem się stosować do zasad. Jeśli jakiś sposób złamałem te zasady, przepraszam, ale sądzę że tym bardziej powinniśmy to omówić i wyjaśnić sytuację.

    Wczytuję edytor...
  Dainava
  Dainava zamknął ten wątek, ponieważ:
  Nie karmić trolla
  14:16, lip 24, 2016
  • Naprawdę chcesz wyjaśnień? Ok.

   Otóż, jak doskonale wiesz, jesteś Spirytem. Nie próbuj mi wmawiać, że to nieprawda, bo Twoje zachowanie jasno pokazuje, że nim jesteś i nikt na wiki nie ma co do tego wątpliwości.

   Dwa lata temu zwandalizowałeś wiki, wyzywałeś adminów, spamowałeś nam kilku innych wikiach, więc dostałeś permbana. Postanowiłeś go ominąć i od dwóch lat nieprzerwanie tworzysz nowe konta licząc na to, że nas nabierzesz. My natomiast każde Twoje konto banujemy (dostałeś nawet kilka globali od Nanakiego) i będziemy nadal to robić, bo uparcie łamiesz zasady naszej wiki. Dlatego dostałeś bana.

   Od dwóch lat wielu mądrych (jak i niemądrych) ludzi próbowało Cię przekonać, że to co robisz jest głupie. Ty jednak uparcie dalej brniesz, co jasno pokazuje, że jesteś trollem. Dlatego nie pisz już do mnie. Powiedziałam co miałam powiedzieć i cokolwiek napiszesz, ja Ci nie odpowiem, bo nie chcę karmić trolla. Pozdrawiam.

     Wczytuję edytor...
 • Masz w nim link do przekierowania pod swoim starym nickiem (User:Sudovia). Dałoby się to zmienić? Nieco mnie to myli przy oddawaniu głosu w WM w trybie źrodłowym ;P.

  PS: Tablice nie działają na Monobooku, cudnie, kochajmy Wikię :S.

    Wczytuję edytor...
  • Celowo jest tam stary nick z prostego powodu. Na MLP Wiki (gdzie koncentruje się 90% mojej aktywności spośród wszystkich wiki) admini mają kolorowe nicki. Sprawia to, że podpis źle wygląda, ponieważ kolory się mieszają. Dlatego dałam stary nick, co eliminuje ten problem. Sorki, ale nie zamierzam tego zmieniać.

   PS: Kto powiedział, że nie działają na Monobooku?

     Wczytuję edytor...
  • Od dłuższego czasu mamy buga, który uniemożliwia pisanie postów na Monobooku. Można tylko czytać, a do pisania trzeba przełączać skórkę.

     Wczytuję edytor...
  • Dlatego na Bezsensopedii nie ma tablic :D

     Wczytuję edytor...
  • Tak, warto tracić czas na przeskakiwanie z jednej strony dyskusji na drugą, bo czasem zdarzają się awarie, które dotyczą tylko użytkowników Monobooka. Zresztą czemu zrzucać winę na tablice? Równie dobrze można napisać "Dlatego nie warto używać Monobooka". Miejsce stron dyskusji jest w Parku Jurajskim razem z dinozaurami.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • http://spolecznosc.wikia.com/?diff=64416 <- No cóż, ja sobie takiego konkursu na tablicach/forum nie wyobrażam, ale może mam słabą wyobraźnię ;).

    Wczytuję edytor...
  • O, więc jednak istnieją ludzie czytający opisy edycji, miło wiedzieć.

   Nie wyraziłam się może zbyt jasno - nie chodziło mi konkretnie o WM, ale o konflikt tablica kontra dyskusja.

     Wczytuję edytor...
  • Istnieją, istnieją. Ba, rzekłbym, że czytają je wszyscy, którzy używają normalnych Ostatnich Zmian, nie WikiActivity.

   PS: Przepraszam za późną odpowiedź, ale powiadomienia sprawdzam raz na rok ;P.

     Wczytuję edytor...
  • Hah, więc przeglądasz OZ, a jednocześnie przez kilka dni nie sprawdzasz powiadomień :P

   Tak na serio, też wolę OZ niż WikiActivity, a moje pierwsze zdanie było wyrazem... braku wiary w ludzkość.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Droga Dainavo. W jaki sposób dałem wam do zrozumienia że jestem tym za kogo mnie bierzecie? Przecież nie robię nic złego więc po co ten ban?! Tylko dlatego że jakiś troll i ja mamy podobne zachowanie, pismo i zamiłowanie? Jeżeli tak ma to wyglądać to chciał bym zasugerować że bezpodstawne banowanie na mlp jest poziomu zero. Bez urazy ale jako Feligz nie zrobiłem nic złego. Nie wymagam zdjęcia bana ale prosił bym byście mi zaufali nie jestem tym za kogo mnie bierzecie. Tak więc jako na swoją obronę powiem tylko że przyjmuje bana ale i tak współczuje wam orientacji.

  Po za tym skoro jestem tym kim jestem to równie dobrze mogę być i adminem który osądza nie słusznie. Tak więc jest mi przykro, żal, śmiechu warte ale rozumiem że przerost władzy zmienia admina w potwora. Jak tak to ma wyglądać to ja nie chce być już tym głupim Adminem!!! Bez obrazy.

    Wczytuję edytor...
  Myslec
  Myslec zamknął ten wątek, ponieważ:
  zbędne wojenki
  16:57, lip 24, 2014
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (14 odpowiedzi)
  • O by to wasze S:K się nie myliło tak jak wy!?

     Wczytuję edytor...
  • Dalsze dyskusje nie rozwiążą sprawy, a co najwyżej pogrążą kolejne osoby. Zamykam wątek i proszę o nieotwieranie następnych w tym temacie, jeśli nie wniosą nic nowego i konstruktywnego.

   Pozdrawiam.

     Wczytuję edytor...
Zobacz zarchiwizowaną stronę dyskusji
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.