FANDOM


WitamyEdytuj

Serdecznie witamy w Centrum Społeczności! Dziękujemy za to, że poprawiłeś stronę Zabroniona zawartość.

Jeśli potrzebujesz pomocy, a brak jest tutaj lokalnych administratorów możesz odwiedzić forum dyskusyjne centralnej wiki społeczności TOR@fandom (forum pomocy | blog)

Witacz Edytuj

Nie musisz witać wszystkich nowych użytkowników. Na Wikii działa bot, który sam wita użytkowników, kiedy ci wykonają pierwszą edycję. tomta1 [✉] 15:48, gru 9, 2010 (UTC)

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale bot podpisuje się jako jeden z administratorów, tak więc nowy user myśli, że przywitał go admin ;) (link). tomta1 [✉] 07:01, gru 11, 2010 (UTC)
Informacyjnie, teksty powitań bota zostały zmienione - można je podziwiać na Ostatnich zmianach. tomta1 [✉] 18:25, gru 13, 2010 (UTC)
Akurat na to nie mam już żadnego wpływu. tomta1 [✉] 15:38, gru 14, 2010 (UTC)
Ponawiam prośbę o niezastępowanie bota. Jeśli chcesz, żeby Twoje nazwisko widniało przy każdym powitaniu, to zgłoś mi to - da się to zrobić. tomta1 [✉] 14:51, gru 20, 2010 (UTC)

Re: Witaj Edytuj

O cześć Electron, dzięki za witajkę ;). Awersowy 12:32, gru 20, 2010 (UTC)

Re: Współdzielone zasoby Edytuj

Mniej więcej jest to coś takiego, jak na Wikimedia Commons. Jeśli dajmy na to wikia ble.wikia.com współdzieli swoje pliki z pl.ble.wikia.com, to gdy wstawiasz jakiś obrazek na pl.ble.wikia.com, a nie ma pliku o danej nazwie na polskojęzycznej wersji, to wikia szuka pliku o tej nazwie na ble.wikia.com. Jeżeli chcesz współdzielić pliki na swojej wikii z inną wikią (lub na odwrót), poproś Staffów o ustawienie shared images dla swojej wikii. tomta1 [✉] 12:24, gru 28, 2010 (UTC)

Re: Szablon:Polecamy Edytuj

Użytkownik Monobooka ma to do siebie, że sam go sobie włączył co za tym idzie raczej jest bardziej zaawansowanym userem - a taki raczej nie będzie miał problemu ze znalezieniem linka (szczególnie, że sam obrazek nie jest linkiem do niczego) — Nanaki 19:05, maj 16, 2011 (UTC)

Link Edytuj

Do samej wiki bym jakoś doszedł tylko muszę wiedzieć jakiego szablonu potrzeba :P. Anoon6@fandom(talk | forum społeczności | Wikia Polska News) 11:59, cze 1, 2011 (UTC)

Dzień dobry! Edytuj

dzwoń

Bot Edytuj

Cześć! Czy jako operator bota dobrze znasz się na jego obsłudze? Kinrepok 17:13, gru 4, 2011 (UTC)

Jeśli to nie jest problem, to mógłbyś krok po kroku powiedzieć, jak się zabrałeś za stworzenie bota (ale tak na chłopski rozum)? Kinrepok 17:23, gru 4, 2011 (UTC)
Powiem szczerze, zbyt trudne to na mój mały móżdżek ;). Ale taki mi przyszedł pomysł, byś zamieścił na stronie usera bota, co potrafi. Gdyby to nie byłby problem, to mógłbyś brać zamówienia od userów i realizować je. Ale to tylko mój pomysł, czy będzie realizacja, czy nie to twoja decyzja. Kinrepok 17:45, gru 5, 2011 (UTC)

Prawa Bota Edytuj

Jesli jest taka potrzeba, to bot moze miec prawa admina. Anoon6@fandom(talk | forum społeczności | Wikia Polska News) 11:33, gru 9, 2011 (UTC)

Lista WikiiEdytuj

Powinieneś zaaktualizować dane dla Gdańsk Wiki. Obecnie są 41 strony i 21 grafiki Induert 13:45, gru 10, 2011 (UTC)

RE:CommonsEdytuj

Z tego co rozumiem, połączenie interwiki między Wikią a Commons już istnieje: [[commons:File:Oberaarsee.jpg]] generuje: commons:File:Oberaarsee.jpg. Wiem, że nie takie korzystanie z zasobów Commons masz na myśli, ale niestety z tego co zdążyłem się zorientować, helperzy nie mają uprawnień aby edytować zasady na jakich linki interwiki działają.

Może Anoon6 wie coś więcej na ten temat lub jest w stanie spełnić Twoją prośbę. W przeciwnym razie pozostaje napisać na Specjalna:Contact. Sovq 21:52, gru 10, 2011 (UTC)

Helperzy nie mogą nawet ustawić wspólnych zasobów dla dwóch wiki, musisz napisać na contact, lub poczekaj do jutra, a właściwie do dzisiaj po południu, to napiszę do jakiegoś staffa i zobaczę co się da. Anoon6@fandom(talk | forum społeczności | Wikia Polska News) 23:05, gru 10, 2011 (UTC)

Polska Wiki na liście Edytuj

Witam. Na liście polskich projektów widnieje Polskopedia, która jakiś czas temu zmieniła nazwę na Polska Wiki (adres też się trochę zmienił). Zgłosiłem to kiedyś na stronie dyskusji listy. Nikt tego nie poprawił, więc wczoraj sam to zaktualizowałem, ale mnie zrewertowałeś. Czy mógłbyś w końcu to poprawić? ObywatelOdbiór! 11:31, gru 18, 2011 (UTC)

  • Ups, faktycznie nieświadomie zrewertowałem bota. Swoją edycję dopisałem do ostatniej Twojej (poprzez OZ), a bot działał pomiędzy tymi edycjami. Przepraszam za tamto. I dziękuję za poprawkę. ObywatelOdbiór! 07:45, gru 19, 2011 (UTC)

Lista WikiEdytuj

Cześć! Dodałem do strony dyskusji listy brakujące wiki, które cieszą się względnie dużą oglądalnością. Byłbym zobowiązany gdybyś zechciał dodać je do listy.

Ponadto chciałem zapytać o bota, z którego korzystasz. Jest to ręcznie napisany program czy używasz może któregoś z gotowych botów (np. pywikipedia), a jeżeli to drugie, to mógłbyś udostępnić skrypt, którego używasz do aktualizacji rankingów? W ten sposób w przypadku gdy nie będziesz w stanie zrobić aktualizacji, zawsze ktoś inny będzie mógł spróbować. Pozdrawiam, Sovq 12:03, gru 19, 2011 (UTC)

Dziękuję za nadprogramowe odpalenie bota jak i linka do skryptu. Musiałem być ślepy, że sam go wcześniej nie znalazłem ;) Pozdrawiam Sovq 15:08, gru 19, 2011 (UTC)

NiestetyEdytuj

Niestety, nie mogę zachęcić przyjaciół. Oni tylko głupoty lubią. Żadnymi poważnymi rzeczami się nie interesują. A nikogo innego nie znajdę. Albina von roth 15:21, gru 23, 2011 (UTC)

Ranking anime Edytuj

Skoro teraz ty zajmujesz się rankingiem, utwórz nową kategorię. Kategoria spełnia wszystkie zasady. Pozdrawiam, Ponurak (zapytaj) 12:53, gru 31, 2011 (UTC).

RE:Błędny licznik wizyt w NarutowikiEdytuj

Zmieniłem źródło licznika. Swoją drogą, zastanawiam się czy rzeczywiście fakt umieszczenia licznika na Naruto Wiki wpływa na stan samego licznika? Zawsze uważałem, że tego typu licznik zlicza odwiedziny danej strony niezależnie od tego, w ilu miejscach osadzone są dane o liczbie odwiedzin, więc nie powinno mieć to wpływu na liczbę odwiedzin Ogrodu Petenery. Sovq 21:25, cze 22, 2012 (UTC)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.