FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Witam.

  Niestety sprawa użytkownika RegiSo nadal się zaognia. Jest bardzo poważna. Wszystko, o czym piszemy na fandomie dzieje się na pewnym serwerze Minecraft, gdzie już wszyscy mają dość gracza RegiSo. Ostatnio dostał on perma, kiedy to MNIE OSOBIŚCIE groził.

  A groził w sprawie fandomu. Użytkownik RegiSo wykorzystuje zarówno serwer, jak i FANDOM DziejeJuropy Wiki (https://dziejejuropy.fandom.com/pl/wiki/DziejeJuropy_Wiki) do obrażania użytkowników.

  Użytkownik ten zagroził mi w wiadomości na Discordzie (proszę wybaczyć niefortunne ustawienia obrazków, jednak można się łatwo domyśleć o co chodzi).

  RegiSo jest to osoba niesamowicie natrętna, która z powodów fabularnych potrafi przysporzyć komuś realnych problemów. Jednocześnie RegiSo łamie regulamin Fandomu.

  Proszę najuprzejmiej nie ignorować jego zachowania. Osoba ta bowiem w realny sposób grozi, wykorzystując ku temu wszystkie możliwe cele. Aby nie wyrządził więcej szkód, proszę o zablokowanie tego użytkownika i jego IP - nie może on postępować w ten sposób!

  Proszę mi uwierzyć. W razie potrzeby mogę podać nawet adres serwera, aby można było zebrać relacje świadków (czyli graczy). Musimy uchronić nas i resztę społeczności od hejtu i natręctwa tego użytkownika.

  Na dowód, że K4NR jest akurat tym samym użytkownikiem co RegiSo, przesyłam jeszcze jeden screen. Nie są one modyfikowane w żaden sposób. Jeśli trzeba - są świadkowie.
  Discord

  Tak wiele mówi się dziś o hejcie w sieci. Proszę nie ignorować tej sprawy. Mimo, że fandom ma bardzo liberalne zasady, co sam osobiście cenię, musimy postępować zgodnie z przyjętymi normami, na co z resztą przesłałem screen regulaminu.

  Serdecznie pozdrawiam i proszę o jak najszybszą odpowiedź.

  Mówię, w razie W można podać adres serwera, by zebrać relacje świadków.

  Cośtam
  Dowodzik

  Warto nadmienić, że "olx" odnosi się do mnie.

    Wczytuję edytor...
   1. Discord nie jest częścią Fandomu więc nie można na jego podstawie kogoś zablokować.
   2. Zrzut ekranu nie jest dowodem, zbyt łatwo go sfałszować.
   3. Pedyjczyk, do którego napisałeś nawet nie ma uprawnień do zablokowania, jest zwykłym użytkownikiem.
     Wczytuję edytor...
  • Tak, jak DuckeyD wspomniał — Fandom może interweniować wyłącznie, gdy łamane są zasady na Dzieje Juropy Wiki. Zarówno Discord, jak i każda inna platforma posiadająca nieoficjalną integrację, rządzi się swoimi prawami i ew. problemy powinieneś zgłaszać do nich.

   Osobiście trochę mnie dziwi jedna rzecz: Skoro użytkownik otrzymał permbana na serwerze gry, jego zachowanie Wam się nie podoba... czemu cały czas ma dostęp do Discorda z nią związanego? Może nie macie wpływu na globalny regulamin Fandomu/Discorda/Minecrafta, jednak możecie co najmniej między sobą ustalić, że osoba zablokowana w grze traci dostęp do wszystkich mediów z nią związaną.

   Tyle mogę doradzić — żadnej mocy sprawczej, jako zwykły użytkownik wyróżniający się tylko doświadczeniem, nie posiadam i... w sumie, nie chciałbym brać odpowiedzialności za banicję takiej osoby.

     Wczytuję edytor...
  • Dobrze, dziękuję za wszystko. Myślałem, że jesteś kimś w rodzaju "pośrednika", ale jeśli nie to proszę mi wybaczyć.

   Cóż, sprawa z użytkownikiem RegiSo jest krucha - jak sam widzisz nie nadaje się do jakichkolwiek mediów. Jeśli jednak dokona czegoś nieregulaminowego na swojej wiki, powiadomię kogoś o tym.

   Dzięki za wszystko raz jeszcze i pozdrawiam :D.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Witam. Dziękuję za pomoc w ostatniej sprawie.

  Otóż podjęliśmy decyzję, że profil fandomu https://cko-gaming.fandom.com/pl/wiki/CKo_Gaming_Wiki zostanie zmieniony na bardziej uniwersalny. W miarę możności prosiłbym o zmianę nazwy (i lub adresu) na Juropedia (zamiast CKo Gaming Wiki). Wiem, że takie prośby się zdarzały.

  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    Wczytuję edytor...
  • Dałem znać znajomemu, by przekazał znajomemu, by przekazał znajomemu — zmiana nazwy (i/lub adresu) wymaga uprawnień do WikiFactory, które posiadają raptem Nanaki i Vuh, obaj bez dostatecznej ilości czasu na Fandom.

   Możesz spróbować jeszcze napisać do globalnego wsparcia Fandomu tutaj (w języku angielskim) podając, jak dokładnie ma wyglądać nowa nazwa i adres.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Użytkownik mope.io wikia Sztm oskarża mnie o coś czego nie zrobiłem, ponieważ ktoś wszędzie napisal niewiadomo on caly czas pize ze to ja mam bana i nie mam jak napisac do admininstratora pomocy! on mnie wykancza!

    Wczytuję edytor...
  • Możesz napisać do administratora za pośrednictwem własnej tablicy — Twój ban nie obejmuje takiej blokady.

   Na Twoim miejscu jednak zwyczajnie starałbym się unikać kontaktu z Sztmem, a oskarżeniami nie przejmował się zbytnio — MediaWiki zapamiętuje każdą edycję w historii strony i kady może sprawdzić, jak było naprawdę. Zresztą, zawsze możesz założyć drugą wiki o Mope.io — regulamin Fandomu tego nie wyklucza.

     Wczytuję edytor...
  • ok dzięki za radę bardzo cie lubie ciesze sie ze pomagasz ludziom pozdrawiam

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Wiem, że może tak trochę bezsensownie pisać tutaj, ale zauważyłam u ciebie literówkę w profilu, głównie w słowie "gdzie".

    Wczytuję edytor...
  • Dzięki za zwrócenie uwagi :) Jeśli zauważysz kolejne błędy, nie bój się ich poprawić.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.