FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Twoja strona profilowa brzmi jakbyś miał bardzo wysokie mniemanie o sobie i o skryptach, które piszesz. Niestety ja akurat miałem okazję parokrotnie grzebać w twoich skryptach na Nonsensopedii i muszę przyznać, że tak bardzo nieczytelny kod spotykam bardzo rzadko.

  Kod, który używa operatora && zamiast instrukcji if świadczy bardzo źle o jego autorze.

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (6 odpowiedzi)
  • Zupomaniak napisał(a):
   To również źle o tobie świadczy, gdyż to normalne i naturalne w takim projekcie jak wiki że ktoś grzebie w rzeczach stworzonych przez kogoś innego – a ty umyślnie mu to uniemożliwiasz. Ponadto, ciebie przez bardzo długi czas na Nonsensopedii nie było – kto inny miał się tym zajmować?

   Obfuskowanie kodu to nie jest uniemożliwianie przed wglądem lub edycją, to jego optymalizacja (na Nonsie obfuskacja była wymagana, gdyż było pełno w niej skryptów, wszystko było ze sobą połączone, a administracji takie zmiany nie przeszkadzały).

   Są programy, które upiększają kod JavaScript. Nie zabraniam kopiowania kodu i jednocześnie nie gwarantuję, że kod (nawet ten upiększony) mógłby działać gdzieś indziej. Dlatego wymagam od innych konsultacji ze mną, aby mogli się dowiedzieć, co i gdzie zmienić.

   Nawet gdy mnie nie było, to wciąż obserwowałem Nonsę. Każdy mógł w tym czasie nawiązać ze mną kontakt. Widocznie nie było takiej potrzeby. Skrypt działał, jak należy.

   Ta dyskusja raczej nic nie zmieni. To, że coś o mnie źle świadczy, to wasza opinia. Mogłem wcale nie odpowiadać na ten wątek (to byście pomyśleli, że jestem zły, okrutny itd.). Wcześniej ostrzegałem i ostrzegam jeszcze raz.

   Ja obieram inne kierunki, przez co możemy się nie zrozumieć.
     Wczytuję edytor...
  • W każdym razie obecnie obecnie obsfukowany kod może nie przejść sprawdzenia przy kolejnych dodatkach, więc teraz nieczytelny kod nada się co najwyżej do stylów osobistych.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Zobacz zarchiwizowaną stronę dyskusji
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.