FANDOM

Akodone

alias Dżemiś

  • Mieszkam w Anime World
  • Urodziny 13 styczeń
  • Moje zajęcie pretending to be a good admin
  • Jestem lazy
Witaj na moim profilu!

Kofuku.gif

Jestem Dżemiś, zwą mnie także w Internetach Akodone, Czarnoksiężnik z Krainy Kodów czy Autostrada w Czechach. Moim głównym zajęciem jest bycie no-lifem i siedzenie w Internetach. Na Wikię aka Fandom przypatoczyłam się w 2016 roku i tak tu sobie siedzę względnie nieprzerwanie, niszcząc żywot innym użytkownikom. Największą aktywność przejawiam na wiki, na których jestem adminem, jednak czasami wałęsam się po polskim Centrum Społeczności, Community czy jakichś wiki o serialach/książkach/anime, które w danej chwili lubię (choć na takich nie zostaję długo). Na większości wiki, na których jestem, bawię się w technikalia: CSS, szablony i inne takie; próbuję się też nauczyć JSu, ale szczyt moich możliwości to zaimportowanie skryptu z Dev Wiki do osobistych kodów. Chyba że na danej wiki nie ma nikogo oprócz mnie, wtedy raz na jakiś czas napiszę też jakiś artykuł...

Co do rzeczy, które lubię, po gifie na górze można się domyślić, że maniaczę w chińskie bajki. Do moich ulubionych tytułów należą takie animce jak Naruto czy Noragami, moje ulubione gatunki to shouneny pełne walk i krwi, sportówki i yaoice. Poza anime oglądam też czasami inne kreskówki, zwłaszcza francuskie, np. Wakfu czy Miraculum, a także filmy Marvela. Uwielbiam czytać książki, to jest fakt. Najbardziej gustuję w fantasy, a Harry Potter to seria dzieciństwa. Poza Potterem lubię też książki Ricka Riordana oraz cykl demoniczny autorstwa Petera V. Bretta. Bez muzyki nie wyobrażam sobie życia, to, na co mam zwykle fazę, zmienia się w przeciągu paru miesięcy lub nawet mniej. Jednak zwykle kręci się to w okolicach rocka, metalu czy lat 80. Mam sentyment do Big Time Rush, poza nimi uwielbiam Hollywood Undead i Linkin Park.

W sumie łatwo się domyślić, że ciągnie mnie do zostania w przyszłości informatykiem, ciekawy jest fakt, że to dzięki Fandomowi. Gdybym nigdy nie założyła tu konta, prawdopodobnie nie pomyślałabym o obraniu takiej drogi.

Mogłabym gadać o sobie godzinami, jakim to ja wybuchowym człowiekiem nie jestem, jak nienawidzę realnego świata, szkoły, ziemniaków i VisualEditora, ale wtedy ten profil byłby dłuższy niż Mur Chiński, dlatego jeśli chcesz się o coś dopytać, to pisz na tablicy :P Tymczasem zostawię parę linków, gdzie możesz mnie znaleźć.

Wiki, na których często jestem

Miraculum:Biedronka i Czarny Kot WikiaDżemożercy WikiaNaleśniki WikiaRobótki Ręczne WikiDżemożerca11 Wiki (testowa)Kraina Kreatywności i MarzeńTajemnica Askiru WikiBig Time Rush Wiki

Social media

e-mail: aurelie.voler11@gmail.com • discord: Akodone#3675 • WattpadPinterest

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.