FANDOM

Lisica01

alias Lisica, Liska, Polarna

  • Mieszkam w Polsce
  • Urodziny 15 październik
  • Jestem Kobietą
Witam Cię bardzo serdecznie na moim profilu.

Slep.png


Ankieta

Jeżeli odwiedziłeś/aś mój profil, proszę kliknij "Tak" pod spodem. To dla mnie wiele, a Ciebie to nic nie kosztuje.

Odwiedziłeś/aś mój profil?
 
37
 

Ankieta stworzona dnia gru 1, 2014, o godzinie 19:58.
Oddanych głosów: 37

O mnie
 

Cześć, jestem Lisica01, ale możesz mówić mi Lisica, Liska lub Polarna. Tak naprawdę mam o wiele więcej pseudonimów, ale te są najczęściej używane, jestem znana również jako: Lis, Lisia, Liszka, Polis, Liśka, Liseł, Lisga, Lisak, Lisicka, Lisiasta oraz Vixen. Jestem nastolatką, mam 14 lat, urodziny obchodzę 15 października.

Oddzielnik.png

Jeżeli chodzi o mój charakter i zachowanie to sadzę że jestem osobą miłą, sympatyczną, a także spokojną, trudno wytrącić mnie z równowagi. Zazwyczaj jestem do wszystkiego nastawiona optymistycznie, nigdy nie oceniam książki po okładce i zawsze staram się być pomocna, tolerancyjna, szczera i sprawiedliwa. Dla mnie nie istnieje coś takiego jak hierarchia, moim zdaniem wszyscy są równi począwszy od anonimowego użytkownika, kończywszy na administratorze, Helperze, a nawet VSTF'ie. Zresztą lepiej będzie jak poznacie mnie sami. Emoticon_happy.png


Zainteresowania
 
Uwielbiam wymyślać i pisać historie fanowskie itp. Emoticon_wink.png Bardzo lubię rysować, ale nie wychodzi mi to zbyt dobrze, zamiast tego mam ogromną wyobraźnię i nie raz wspaniałe i oryginalne pomysły. Poza pisaniem opowiadań, przebywaniem na Wiki i rysowaniem, uwielbiam czytać książki, eksperymentować w programach graficznych i strzelać z łuku, a także nurkować.
 
Wkład
 
Na wiki jestem od 2 listopada 2013 roku i od tamtego czasu staram się działać na niej jak najlepiej. Na Centrum Społeczności aktywnie działam jako projektantka, którą oficjalnie jestem od 9 kwietnia 2015 roku.

Pomoc
 
Można do mnie pisać w każdej sprawie, chętnie pomagam oraz doradzam. Jeśli masz jakiś problem, pytanie nawet jeśli nie są związane z Wiki - pisz śmiało, postaram się pomóc.

Kontakt
 
Powiadomienia.png Tablica Powiadomienia.png E mail: lisica01@interia.eu Powiadomienia.png Skype:Lisica01x3 Powiadomienia.png GG:53695553
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.