FANDOM

Painto

alias Maniak

  • Mieszkam w Poland
  • Urodziny 19 luty
  • Moje zajęcie alumn
  • Jestem male
pl-N Polski jest językiem ojczystym tego użytkownika.
en-2 This user has an intermediate level of English.
es-2 Este usuario puede contribuir con un nivel intermedio de español.
Wikianin od kuchni-nagroda Ten użytkownik brał udział w projekcie Wikianin od kuchni. Jeśli chcesz zobaczyć wywiad, kliknij tutaj.


Witam na moim profilu. Jestem Painto, konto na Fandomie (Wikii/FANDOM-ie) posiadam nieprzerwanie od 2012 roku i byłem aktywnym edytorem aż do września 2019 roku. Edytowałem głównie na Sonic Wiki, sporadycznie poprawiałem coś gdzie indziej (i robię to dalej w miarę potrzeb). Na wspomnianej wiki sprawowałem funkcje administratora (od 24 lutego 2013) oraz biurokraty (od 19 stycznia 2014). Umiem robić szablony i inne dziwactwa w wikitekście. Posiadałem tam również do pomocy bota PaintoBota, którego używałem do wykonywania ogromnej ilości powtarzalnych edycji, np. reorganizacja części kategorii, kategoryzacja plików, zamiana szablonów, itp.

Ze względu na charakter oraz nowe obowiązki stanu nie edytuję już aktywnie i regularnie na Fandomie ani nie prowadzę szerszej działalności internetowej. Można mnie znaleźć na Discordzie (Painto#6925) na serwerach Sonic Wiki oraz Fandomu/Gamepedii.


Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.