FANDOM

You are my strange addiction

alias Moher Security

  • Mieszkam w Poland
  • Urodziny 30 marzec
  • Jestem male
  • O mnie Movies and TV Series are my obsession, music is my passion, Marta Bijan is my addiction, and horror movies are my delight.
  • [Pokaż więcej]

Moher Security

Xayah

Kontakt: Tablica Wiadomości
Discord:Moher Security#0123

Ohayo! jestem Moher Security. moim głównym zajęciem jest błądzenie w internetach. swoją przygodę z wiki rozpocząłem od połowy roku 2016 na polskiej Bakugan wiki. wiki jakie edytuję są głównie o serialach, filmach i książkach.

jeżeli chodzi zainteresowania poza wiki to uwielbiam grać w league of legends pomimo, że ta gra momentami bardzo mnie drażni :D. moimi ulubionymi skinami jest seria Star Guardian, którą kocham za cudowną muzykę, cinematiki i przede wszystkim za lore. moją ulubioną Czarodziejką jest Janna oraz Neeko.

mimo, że polski jest czasami dla mnie jak black magic, to jednak uwielbiam czytać książki zwłaszcza przy kawie i włączonej muzyce <3 jednak moje serce od dziecka należało i należy do telewizora. kocham oglądać filmy (zwłaszcza horror, dramaty, thrillery), seriale i zdarzy mi się czasami obejrzeć jakieś dobre anime (jednak nie znaczy to, że jestem otaku). o swoich ulubionych filmach mógłbym mówić godzinami (nie żartuję). jeżeli chodzi o muzykę to nie mam gustu muzycznego i nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho. uwielbiam pisać wszystko małą literą :D

Wsparcie:

pl-N
Polski jest językiem ojczystym tego użytkownika.
en-2
This user has an intermediate level of English.
de-1
Dieser Benutzer hat grundlegende Deutschkenntnisse.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.