FANDOM


 • Sovq
  Sovq zamknął ten wątek, ponieważ:
  Dyskusja zakończona
  19:36, sie 5, 2013

  Na wiki DDZPPF (http://pl.ddzppf.wikia.com/) chciałem sobie popisać z innymi użytkownikami na ich forum w zabawie "jak zginie kolejna osoba". Rozumiem jakbym napisał coś wulgarnego, albo obrażającego któregoś użytkownika ich wiki. Potwórzyło się to dwa razy. Może by ich jakoś przywrócić do porządku, bo chciałbym z nimi popisać. Oto dowód usunięcia za drugim razem:

  Dowod1
  Dowod2
    Wczytuję edytor...
  • Pozwolę sobie krótko wypowiedzieć się w tej sprawie dlatego, ponieważ jest dokładnie wyjaśniona argumentacja usunięcia komentarza w uzasadnieniu.
   Owszem, "powtórzyło się to dwa razy", gdyż napisałeś dokładnie to samo.
   Pozdrawiam.

     Wczytuję edytor...
  • (przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z komorki). Tak, napisalem pierwszy raz - usuneliscie. Potem znowu napisalem i ponownie usuneliscie. Pierwsze - Gdyby tak bylo jak mowisz nie zgadzalłaby sie numeracja. Drugie - Dlaczego niby mialyby zostac usuniete obydwa komentarze? Jednego mogliscie zostawic. Trzecie - zobaczymy, napisze go jeszcze jeden raz, ciekawe czy usuniecie. Pozdrawiam.

     Wczytuję edytor...
  • Piszesz mgliście i mało dyplomatycznie, nie potrafię zrozumieć tego przekazu... komentarz został usunięty, gdyż był złośliwą aluzją, i wszelkie inne dalsze jego kopie również będą usuwane ze względu na taką, a nie inną treść, tak więc nie masz sensu pisać go jeszcze raz.

     Wczytuję edytor...
  • Zakładam, że administratorzy mieli powód usunięcia wskazanych odpowiedzi. Moderowanie wątków na forum należy w zupełności do nich i nie jest moją rolą podważanie ich decyzji.

     Wczytuję edytor...
  • Prawdopodobnie jesteś za mądry by zrozumieć proste słowa, Ciastkoo, okłamuj ich dalej. Nawet nie poprawisz porządnie wytłumaczyć dlaczego to zrobiliście, gdzie jakiś dowód, że jest to złośliwa aluzja? Panu Sovq dziękuję za nic nie robienie w sytuacji, gdy pisząc na temat użytkownik nie ma wolności słowa...śmierdzi tu dyktaturą. Pozdrawiam i kończę temat, dziękuję za "pomoc". 

     Wczytuję edytor...
  • Widziałem ten komentarz. Nie obrażał on nikogo, i nie było powodu usunięcia go.

     Wczytuję edytor...
  • Nie trzeba dowodu, wszystko jest w rejestrze. Doskonale wiemy, o którym forum mówisz, i tak dalej. A słowa rozumiem, nie rozumiem natomiast tego, co z nich ułożyłeś.
   Koniec deliberacji.

     Wczytuję edytor...
  • "Moderowanie wątków na forum należy w zupełności do nich i nie jest moją rolą podważanie ich decyzji." - Oh, czyli jeśli na forum innej wiki rzucałbym w nich, za przeproszeniem, gównem to was by to nie obchodziło bo to nie do was należy?!

     Wczytuję edytor...
  • Jeśli komentarze naruszałyby zasady użytkowania Wikii, a obrażanie innych użytkowników to właśnie takie naruszenie, wtedy mam podstawę do interwencji.

   Z kolei moderowanie podobnych gier na forach i ustalanie ich zasad to domena lokalnych społeczności, w tym przede wszystkim administracji.

     Wczytuję edytor...
  • Nie mogłem się powstrzymać, by napisać jeszcze jedną odpowiedź. Na prawdę podziwiam cię, jeśli wiesz o jakie forum chodzi. Oczywiście wiem jakie forum miałeś na myśli, ale na tym się internet nie kończy panie. Mogę Ci zdradzić jeśli chcesz, że miałem na myśli pewne forum o grach. Twoje rozumowanie już skomentowałem. To mój ostatni post tutaj, dziękuję dobranoc. 

     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości