FANDOM


 • Witam

  Jestem twórcą i byłym administratorem pewnej wiki. Proszę o pomoc w usunięciu jej, ponieważ nie jestem dobrze obeznany z takimi rzeczami. Chcę to zrobić, bo nie jestem nią już zainteresowany, a dodatkowo praktycznie nic się na niej nie dzieje. Chciałbym wiedzieć, czy można po prostu napisać na Wsparcie Wiki- Zamknięcie wiki, że chcę usunąć moją wikię (Nie jestem już jej administratorem).

    Wczytuję edytor...
  • Aby wiki została usunięta, musi ona naruszać zasady użytkowania (ToU). Jeśli Twoja wiki jest na temat "normalny", usunięta raczej nie zostanie - przyjęło się, że takie strony się zostawia, dając im szansę na znalezienie i zaadaptowanie przez nowych użytkowników.

   Dobrym pomysłem byłoby też danie linka do Twojej wiki.

     Wczytuję edytor...
  • Dzięki za odpowiedź.

   Wydaje mi się, że jedyną zasadą, którą ta wiki narusza jest to, że znajduje się na niej dość dużo obrazów z innych stron bez podania ich źródeł, a tym bardziej licencji. 

   Czy w takim razie możliwa jest jej likwidacja na moją prośbę przez Wikię? Nie chciałbym po prostu naruszać praw autorskich...

   Link do strony: http://pl.gothic5.wikia.com/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna

     Wczytuję edytor...
  • Jak zostawić Wiki?

     Wczytuję edytor...
  • Polega to na tym, że po prostu przestajesz ją edytować i tyle :-P Ewentualnie możesz pozbawić siebie uprawnień wchodząc na stronę specjalną Specjalna:Uprawnienia/NORXND na administrowanej przez siebie wiki

     Wczytuję edytor...
  • odkop
   wątku
   sprzed
   czterech
   lat

   jak dochodzi do takich rzeczy

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.