FANDOM


 • Nanaki
  Nanaki zamknął ten wątek, ponieważ:
  Odkop
  21:52, lip 9, 2018

  Przed chwilą zbanowałem niemiłego użytkownika stwarzającego problemy. W rejestrze zablokowanych wyskoczyła mi jednak "automatyczna blokada nr ileśtam" z powodem, że ten automatycznie zbanowany używa takiego samego adresu IP jak zbanowany przeze mnie użytkownik. Jak mogę sprawdzić, kto został automatycznie zbanowany?

    Wczytuję edytor...
  • Witaj Vnut! :)

   Automatyczna blokada zostaje nałożona na IP użytkownika, który otrzymał blokadę, pod warunkiem zaznaczenia parametru Zablokuj ostatni adres IP tego użytkownika i automatycznie wszystkie kolejne, z których będzie próbował edytować. Generalnie na stronie Specjalna:Zablokowani na Twojej wiki wyświetla się informacja o nadaniu automatycznej blokady, wraz z informacją o nazwie użytkownika, którego adres IP został objęty automatyczną blokadą. :)

   Pozdrawiam!

     Wczytuję edytor...
  • No właśnie nie ma nazwy użytkownika, jest tylko automatyczna blokada nr 6: Rejestr zablokowanych. Wiem, na kogo nałożyłem blokadę, pytam się, czy to, na co zostało nałożona blokada, to tylko IP czy jakiś inny użytkownik.

     Wczytuję edytor...
  • W powodzie automatycznej blokady na IP jest też informacja, że nadano blokadę, bo adres IP jest dzielony z zablokowanym użytkownikiem. ;) A blokada automatyczna jest nakładana na IP.

     Wczytuję edytor...
  • zablokowali mnie za nic

     Wczytuję edytor...
  • pomocyyy

     Wczytuję edytor...
  • yzytkownik cosmos z mope.io wiki kiedy skonczy sie blokada

     Wczytuję edytor...
  • Z tego co widzę to Twoja blokada trwała tylko półtorej godziny, więc już wygasła.

   Poza informacją, która powinna się wyświetlić zablokowanemu, informacje o wszystkich nałożonych blokadach znajdziesz otwierając Specjalna:Rejestr i wybierając opcję „Historia blokad” lub przechodząc bezpośrednio na Specjalna:Rejestr/block. Jest też lista wszystkich obecnie zablokowanych użytkowników, znajdziesz ją na Specjalna:Zablokowani. Na obu stronach znajdziesz informacje o czasie trwania oraz powodzie blokady.

   I na marginesie: zawsze lepiej stworzyć nowy wątek albo nawet napisać do administratora tutaj, na Centrum Społeczności, niż odkopywać wątek sprzed prawie roku ;)

     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.