FANDOM


 • Cześć! A więc dawno, dawno (chyba 2 lata temu, nawet nie wiem sam kiedy) dostałem prawa administratora polskiej wiki Roblox. No i tak sobie robiłem, zajmowałem się wikią samemu, no i biurokrata który dał mi prawa administratora praktycznie w ogóle nic nie robił, jedynie ewentualnie aktualizował swoje 2-3 artykuły.

  I tutaj pytanie - chciałbym, by wiki ruszyła jakoś tam do przodu, dodać trochę nowych AKTYWNYCH administratorów, jednak nie mam jak takich ludzi dodać. Czy jest możliwość, że gdzieś mogę poprosić o przyznanie mi roli biurokraty, i czy w ogóle takie coś jest w ogóle możliwe?

  Jakby ktoś potrzebował, link do wiki: http://pl.roblox.wikia.com/wiki/Roblox_Wiki

    Wczytuję edytor...
  • Aby zostać biurokratą, musisz złożyć zgłoszenie o adopcję wiki na stronie adopcji bądź po prostu zapytać się obecnego biurokraty o nadanie uprawnień.

   Przy adopcji należy spełnić kilka warunków, jednak, jak widzę, wymóg nieaktywności biurokratów jest spełniony, edycji też, jednakże z racji innych aktywnych użytkowników wymagane będzie, byś założył wątek na wiki ROBLOX z zapytaniem, czy inni użytkownicy zgadzają się na to, byś otrzymał uprawnienia biurokraty. Jeśli dobrze pamiętam, wystarczy założyć wątek i po tygodniu w przypadku braku odpowiedzi bądź przeważającej zgodzie wymóg zostaje spełniony.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.