FANDOM


 • Hej, widzę, że już jakiś czas temu odszedłeś z helpershipu. Chciałam Ci zostawić wiadomość, po prostu ostatnie dni są dla mnie dość chaotyczne i nie miałam czasu tego zrobić wcześniej.

  Przede wszystkim należą Ci się ogromne podziękowania, bo byłeś helperem, od którego zawsze można było otrzymać pomoc i wsparcie, sama też tę pomoc i wsparcie otrzymałam. Bardzo miło też wspominam czas, gdy współpracowaliśmy w kwestii blogów na Centrum Społeczności czy innych projektów. Byłeś po prostu świetny i profesjonalny.

  Cieszę się, że spotkałam Cię na Fandomie i jestem pewna, że cała polska część Fandomu zyskała naprawdę dużo od Ciebie. Mam nadzieję, że będzie Ci dobrze gdziekolwiek będziesz i czymkolwiek się zajmiesz.

  Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy, gdzieś tam w internetach.

    Wczytuję edytor...
  • Dzięki!

   Sam nie wiem jakie są moje dalsze losy na Fandomie, więc czy to jest pożegnanie się jeszcze okaże.

   I to nie Twoja wina. Przesłanki już pojawiały się od czasu połączenia.

     Wczytuję edytor...
  • Pozwolę sobie podbić, bo to chyba najwłaściwsze miejsce. Dziękuję ci za te 6 lat wsparcia, wszelką pomoc, radę i odwalanie „czarnej roboty” na naszej skromnej DB Wiki. Pomagałeś mi zawsze, kiedykolwiek miałem jakąś trudność, zagwozdkę. Nieraz spełniłeś dziwną na pozór zachciankę, czy puściłeś mi bota na bulka. Wszystkie twoje zmiany i udoskonalenia na stałe ubogaciły cały Fandom, a i niżej podpisany się czegoś nauczył. DZIĘKUJĘ i POWODZENIA, w czymkolwiek się teraz zajmujesz. Kudos!

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.