FANDOM


 • Hej, wiem, że nie jesteś obecnie helperem na Fandomie, ale mam ogromną prośbę. Wyjaśniłbyś, w jaki sposób połączyłeś dwie niemieckie wiki z polską HPW? Wiem, że zajmowałeś się tym, a aktualnie mam problem, ponieważ pewna angielska wiki jest połączona z inną polską wiki i naszą jako drugą, przez co linki nie wyglądają tak jak powinny.

  Wygląd linku

    Wczytuję edytor...
  • Wygląda na to, że coś dziwnego zadziało się przy łączeniu wiki i ciężko jest stwierzić co. Problem został zgłoszony dalej ^^

     Wczytuję edytor...
  • Zgłosiłem się wcześniej do staffów, bo słyszałem, że potrzebne jest narzędzie utilities, ale otrzymałem wiadomość aby połączyć naszą wiki z drugą polską, poprosiłem o pomoc Stygies VIII, czy załatwi kogś z tym uprawnieniem, ale osoby z utilities też nie mogły nic zrobić.

   Aktualnie jest plan aby naprawić je za pomocą css/JS.

   Zapytałem się Nanakiego, bo byłem ciekawy jak to wyglądało z HPW.

     Wczytuję edytor...
  • Oh, czyli już ta sprawa przeszła przez sporo rąk. No cóż, wydaje się to dość proste a w istocie wcale nie jest :/

     Wczytuję edytor...
  • Niestety ;/

     Wczytuję edytor...
  • Mam wrażenie, że większość staffów nie wie, że można łączyć wiki w inny sposób niż linki generowane na stronach wsparcia ;) Nawet nie trzeba utila do edytowania, mogą to nawet robić admini angielskiej Centrali. (en:Special:InterwikiEdit)

   Jednak nie pamiętam jak to wtedy wyglądało. Wydaje mi się, że był to po prostu prefiks de2. Możliwe, że od tego czasu zaszła jakąś zmiana w kodzie, bo fakt, że link interwiki jest językowy, jest związany z tym, czy kod interwiki jest kodem wspieranego języka, a nie opcją przy dodawaniu połączenia.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.