FANDOM


 • Screenshotswp

  Gdy wejdę na stronę główną jakiejś wiki jest coś w stylu nawigacji (nie chodzi o to u góry) tylko poda ktoś stronę do czegoś takiego/podobnego lub doda szablon do skopiowania proszę?

    Wczytuję edytor...
  • Hej. Na przyszłość proszę, podawaj link do strony której dotyczy twoje pytanie. W tym przypadku udało mi się dość prosto odgadnąć skąd pochodzi screenshot, ale często może to być znacznie mniej oczywiste.

   Jeśli chcesz skorzystać z szablonu użytego na Miraculum Wiki sprawdź następujące strony:

   Oba szablony powinny być gotowe do użycia od razu po skopiowaniu i wklejeniu. Pamiętaj tylko aby zaznaczyć skąd zostały zapożyczone, nawet jeśli dokonasz w nich zmiany.

     Wczytuję edytor...
  • Jestem adminem na wiki ze screena, więc się wtrącę.

   Czasem zamiast pytać na Centrum Społeczności, lepiej po prostu napisać do kogoś na wiki, na której znalazło się jakąś fajną rzecz, bo jej admin będzie najpewniej w stanie najlepiej odpowiedzieć, jako że często jest osobą, która to robiła :> Więc na przyszłość, gdy znajdziesz coś fajnego na wiki o Miraculum lub jakiejś innej, warto zapytać lokalnego admina (w przypadku Miraculum, jeśli chodzi o szablony, to najlepiej pisać do mnie, bo się nimi zajmuję) ^^

     Wczytuję edytor...
  • Dziękuje Akodone oraz Rail01 za odpowiedź, co do Miraculum po prostu dałam tą Wiki jako przykład.

   Swoją drogą zupełnie mi to nie wychodzi xF

     Wczytuję edytor...
  • Możesz podać adres URL do strony gdzie próbujesz to zaimplementować, istnieje spora szansa, ze będziemy mogli pomóc :P

     Wczytuję edytor...
  • Dzięki :) [1]

     Wczytuję edytor...
  • Hey Rail, umm...chciałabym tylko spytać czy mógłbyś pomóc wstawić mi infoboks? Właśnie tam gdzie zrobiłam szablon postaci.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.