FANDOM


 • A w dzisiejszym dzienniku wdrożeń na UCP:

  Zgłoszone posty

  Pojawiły się dwa nowe miejsca, z których łatwo można dotrzeć do kolejki zgłoszonych treści. Zarówno panel administratora jak i pasek narzędzi na dole ekranu posiadają linki do listy. Ma to na celu pomóc użytkownikom z uprawnieniami moderatora i wyższymi sprawdzać tę funkcję częściej (lub w ogóle ją odnaleźć).

  Daty

  Dyskusje i wiadomości na tablicach używają teraz dat i sygnatur czasowych zamiast relatywnych określeń czasu takich jak np. „opublikowano 3 dni temu”.

  Przesyłanie plików

  Rozszerzenie TimedMediaHandler zostało zainstalowane na UCP, rozwiązując kilka problemów ze wsparciem plików. Ta zmiana naprawia problem z przesyłaniem plików w formacie ogg.

  Znaczniki pre

  Style CSS związanie z tagami pre nie będą już więcej powodować problemów z wyświetlaniem okna edytora. Jest to jedna z większych poprawek wspomnianych w planie prac podczas wstrzymania migracji do UCP.

  Edytowanie szablonów

  Szablony nie będą już otwierały VisualEditora, jeżeli w preferencjach ustawiony jest edytor źródłowy.

  Tło edytora źródłowego

  Tło podczas edytowania w trybie źródłowym nie jest już przezroczyste, zmniejszając problemy z czytelnością na wiki, których tło zawiera dużo elementów.

  Powrót do przeglądanych stron na skórce mobilnej

  Jeśli przeglądając stronę na skórce mobilnej użyjesz linku w stopce, aby przejść na widok standardowy, to otrzymasz podobny link umożliwiający łatwy powrót do wersji mobilnej.

  Współdzielone obrazy

  Angielskie wiki przeniesione na UCP, które dzieliły obrazy z nieanglojęzycznymi wiki będą teraz wyświetlać te obrazy prawidłowo.

  Linki pernamentne

  Możesz teraz skopiować pernamentny link do komentarza bądź odpowiedzi na komentarz na UCP.

  Strony w wersji mobilnej

  Kolejna poprawka związana z mobilną skórką. Problemy powodujące zwracanie błędów na niektórych stronach podczas przeglądania na urządzeniach mobilnych zostały naprawione.


  Wkrótce

  Prace nad aktywnością w społeczności oraz edytorem z 2010 roku nadal trwają i mają się dobrze :)

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.