FANDOM


(Dodano nową stronę „Odznaczenia włączone, ale w obecnej sytuacji zamiast komunikatu o braku strony specjalnej, zobaczysz komunikat o błędzie uprawnień, bo z oczywistych błędów, edy...”)
 
 
Linia 1: Linia 1:
Odznaczenia włączone, ale w obecnej sytuacji zamiast komunikatu o braku strony specjalnej, zobaczysz komunikat o błędzie uprawnień, bo z oczywistych błędów, edytowanie odznaczeń jest dostępne wyłącznie dla administratorów. Innymi słowy już teraz można zdobywać odznaczenia, ale możliwość edycji uzyskasz po [[Wątek:53169#3|adopcji]] :)
+
Odznaczenia włączone, ale w obecnej sytuacji zamiast komunikatu o braku strony specjalnej, zobaczysz komunikat o błędzie uprawnień, bo z oczywistych względów, edytowanie odznaczeń jest dostępne wyłącznie dla administratorów. Innymi słowy już teraz można zdobywać odznaczenia, ale możliwość edycji uzyskasz po [[Wątek:53169#3|adopcji]] :)

Aktualna wersja na dzień 15:42, sie 10, 2019

Odznaczenia włączone, ale w obecnej sytuacji zamiast komunikatu o braku strony specjalnej, zobaczysz komunikat o błędzie uprawnień, bo z oczywistych względów, edytowanie odznaczeń jest dostępne wyłącznie dla administratorów. Innymi słowy już teraz można zdobywać odznaczenia, ale możliwość edycji uzyskasz po adopcji :)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.